حمایت اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا از شیخ سلمان/ آیا کفاشیان به رئیسش رای می‌دهد؟

حمایت اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا از شیخ سلمان/ آیا کفاشیان به رئیسش رای می‌دهد؟

1374
14:30
29 بهمن 1394
اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته در جلسه‌ای که در پایتخت مالزی برگزارشد، حمایت خود را از رئیس AFC در انتخابات ریاست فیفا اعلام کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته در جلسه‌ای که در پایتخت مالزی برگزارشد، حمایت خود را از رئیس AFC در انتخابات ریاست فیفا اعلام کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا حمایت خود را از شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا در انتخابات رئیس فیفا در طی جلسه روز گذشته در کوالامپور برگزار شد، اعلام کردند.

در این نشست که در کوالالامپور مالزی، برگزار شد، ریچارد لای رئیس کمیته بازاریابی کنفدراسیون فوتبال آسیا از اعضای کنفدراسیون فوتبال آسیا خواست برای پشتیبانی از شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا متحد شوند.

رئیس کمیته بازاریابی در طی این جلسه گفت: ما در این شرایط که دو کاندیدا از آسیا برای ریاست فیفا داریم باید پشتیبان شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا باشیم زیرا او کسی است که برنامه اصلاحات را انجام داده است و اکنون باید پشتیبان او باشیم تا پاداش این اصلاحات را به او دهیم.

با این تفاسیر ایران که یکی از اعضا کنفدراسیون فوتبال آسیا است به نظر می‌رسد موضع پیشین خود را که رای دادن به شیخ سلمان بود حفظ کرده است. البته اینفانتینو با سفر به ایران در صدد گرفتن رای کفاشیان بود که رئیس فدراسیون فوتبال ایران پاسخی دو پهلو داد و اظهار داشت که از هر دو آنها حمایت خواهد کرد.

 

2051

نظرات کاربران
میکاییل
فدراسیون و مدیران با تجربه ما همیشه ثابت کرده اند که! نه کارایی و مدیریت رو بلدند و نه رایزنی لازم با مدیریت جهانی رو میدونند ! وا ویلا وای برما یی که مجبوریم همشون رو تحمل کنیم !
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۴:۳۰
پاسخ
0
3
شایان
آسیا چرا در فوتبال پیشرفت نمیکنه دلیلش اینکه همیشه باند بازه و اکثر کشورها درش جهان سومین یه ژاپن و استرالیا کشورهای پیشرفته محسوب میشن درشون که اونا هم در اقلیت محض قرار دارن یه بحرینی باید بشه رئیس فیفا از دیدشون چون شازدست و شیخه چون فوتبال نمیدونه اصلا چیه ولی یه آدمی که سالها در یوفا بوده و چندین زبان بلده نباید رئیس بشه
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۴۹:۱۱
پاسخ
1
9
محمد::
شایان خان، نگران نباش، دنیا به اندازه آسیا عقب مونده نیست. اینفانیتو رئیسه
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۲۶:۰۳
0
0