حمایت کاپیتان رئال مادرید از بنیتز

حمایت کاپیتان رئال مادرید از بنیتز

3823
12:48
14 دی 1394
کاپیتان رئال مادرید اعتقاد دارد که بازیکنان این تیم در مقابل والنسیا شخصیتی که از آن ها انتظار می رود را نشان دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان رئال مادرید اعتقاد دارد که بازیکنان این تیم در مقابل والنسیا شخصیتی که از آن ها انتظار می رود را نشان دادند.

به گزارش وبسایت نود، سرخیو راموس پس از تساوی 2-2 رئال مادرید ده نفره در خانه والنسیا که باعث شد تیم مادریدی فرصت کاهش اختلاف با بارسلونا را از دست بدهد به تلویزیون اسپانیا گفت:" بازی نزدیک و پر حادثه ای بود. ما برای کسب سه امتیاز به اینجا آمدیم اما بنا به دلایلی نتوانستیم هر سه امتیاز را کسب کنیم. در دقایق پایانی حمله کردیم و آن ها موفق شدند گل تساوی را بثمر برسانند. از دست دادن یک بازیکن باعث شد که تلاش بیشتری بکنیم، شاید به این دلیل بود که می دانستیم به کسب پیروزی نزدیک هستیم.

نهایت تلاش خودمان را کردیم اما والنسیا در دقایق پایانی بازی از ده نفره بودن ما به سود خودش استفاده کرد. تیم در این بازی شخصیتی را که هواداران خواهان آن هستند را نشان داد.

بنیتز شایسته اعتبار است. او مربی تیم است و همیشه از اعتماد بازیکنان برخوردار خواهد بود.

داور؟ فکر نمی کنم آن ها از قصد اشتباه می کنند اما لحظات جنجالی در بازی وجود داشت. در بین دو نیمه به ما گفت شد که به خاطر خطا روی بیل باید ضربه پنالتی اعلام می شده است. گاهی اوقات اشتباهات داوری به ضرر یک تیم رقم می خورد و گاهی برای تیم دیگری این اتفاق رخ می دهد."

2031

نظرات کاربران