حمله لیدرها و استعفای سرمربی شب بازی/ پورموسوی از هدایت استقلال خوزستان کنار رفت!

حمله لیدرها و استعفای سرمربی شب بازی/ پورموسوی از هدایت استقلال خوزستان کنار رفت!

9296
00:01
04 آذر 1397
سرمربی استقلال خوزستان هنوز هدایت این تیم را برعهده نگرفته از سمت خود استعفا کرد تا این تیم فردا مقابل استقلال تهران سرمربی نداشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، سیروس پورموسوی که دیروز رسما به عنوان سرمربی استقلال خوزستان معرفی شده بود و امروز مراسم معارفه وی برگزار شده بود، دقایقی پیش از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به دلیل اتفاقاتی که در اردوی استقلال خوزستان در شب قبل از دیدار با استقلال تهران رخ داد، پورموسوی اردوی تیمش راترک کرد تا عملا این تیم اهوازی برای دیدار فردا سرمربی نداشته باشد.

سیروس پورموسوی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد استعفایش از استقلال خوزستان گفت: من یک مقدار زود تصمیم‌گیری کردم و نباید اینقدر سریع قرارداد امضا می‌کردم، من با باشگاه قرارداد داخلی بستم و هنوز این قرارداد در هیأت فوتبال ثبت نشده و وقتی دیدم شرایط فراهم نیست استعفا دادم.

وی در مورد اینکه آیا فردا روی نیمکت‌ نمی‌نشیند، عنوان کرد: شک نکنید این اتفاق نمی‌افتد و من فردا نیستم. این تیم برای اینکه موفق شود نیاز به همدلی دارد اما یک خلا وجود دارد که اگر حل نشود کار با مشکل روبه‌رو خواهد شد. با توجه به دیدار حساس این تیم مقابل استقلال قصد ندارم بیشتر در این مورد صحبت کنم و ترجیح می‌دهم سکوت کنم.

خبرورزشی در همین زمینه خبر داد، سرمربی جدید استقلال خوزستان چند دستیار جدید با خود به خوابگاه برده بود که این موضوع با واکنش تند بوقچی‌های باشگاه که در خوابگاه حضور داشتند، قرار گرفت.

ایمان مبعلی، کاپیتان تیم به حمایت از سرپرست به بوقچی‌ها معترض شد و با این بازیکن هم درگیر شدند و در نهایت مبعلی هم قهر کرد و رفت. پورموسوی هم با مشاهده این وضعیت قهرکرد تا استقلال خوزستان شب قبل از رویارویی با استقلال تهران بدون سرمربی و کاپیتان شود.

 

 

 

1004

نظرات کاربران
من
جالبه دوتا از بازیکنان تراکتورسازی از ایران خارج شده بودند هوادارانشون میگفتن تقصیر وزیر پرسپولیسیه حالا این ماجراها تقصیر کیه؟
۰۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۳۸
پاسخ
2
5