حمیداوی، مالک پدیده شهرخودرو: سرخابی‌ها سوگلی هستند

حمیداوی، مالک پدیده شهرخودرو: سرخابی‌ها سوگلی هستند

1795
19:47
10 اسفند 1397
مالک باشگاه پدیده خراسان گفت: می‌دانید که سرخابی‌ها سوگلی هستند و سر تیم‌های شهرستانی را راحت می‌برند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، فرهاد حمیدآوی مالک باشگاه پدیده خراسان پس از بازی این تیم مقابل پیکان گفت:‌ در مورد پسوند شهرخودرو برای تیم پدیده گفت:‌ما حدوداً بین تعطیلات نیم‌فصل ۵۰ روزی که فاصله بود این انتقال انجام شد و تیم را در دست خودمان گرفتیم و الحمدالله امروز مشکل مالی نداریم. خدا را شکر فکر می‌کنم بالای ۵۰ درصد به تیم‌مان پرداخت کردیم  ضمن اینکه بدهی‌های گذشته تیم را که در حدود ۴۰ بازیکن بودند پرداخت کردیم و خدا را شکر فکر می‌کنم الان دیگر بدهی معوق نداریم.

وی در خصوص اینکه تیم‌های خصوصی اوضاع مالی خوبی ندارند و اینکه تیم پدیده مشکل مالی ندارد، گفت: شکر خدا امام رضا عنایت کرده است و الان شاید تنها تیمی باشیم که اینگونه پرداخت می‌کنیم خودتان بهتر می‌دانید با این شرایطی که سازمان لیگ و فدراسیون ایجاد می‌کنند و سختی‌هایی که غالب می‌شود حتماً استحضار دارید که جدول مسابقات آسیایی از دو ماه پیش مشخص شده بود اما ۳-۴ روز قبل به ما اطلاع دادند که بازی با ذوب‌آهن لغو می‌شود، اطلاع دادند بازی با ذوب‌آهن را کنسل می‌کنند من فکر می‌کنم اینکه اول چیزی را می‌گویند و بعد می‌خواهند ببینند واکنش خبر چیست و متأسفانه فشارش روی تیم‌ها است که بازی ما با ذوب‌آهن را کنسل کنند ما باید دو بازی در خارج از خانه انجام دهیم و اینطوری فشار فقط به تیم ما می‌آید. 

حمیدآوی در خصوص اینکه یحیی گل‌محمدی هم سازمان لیگ را تهدید کرده بود که شاید تیم پدیده به خاطر این برنامه‌ریزی تصمیم دیگری بگیرد، گفت: حتماً برخورد می‌کنیم. اینکه لیگ را کنار می‌گذاریم شاید خیلی بزرگ باشد و یک مقدار غیرواقعی است اما حتماً برخورد می‌کنیم ما دوشنبه با پرسپولیس بازی کردیم بازی ما را جمعه انداختند و بازی پرسپولیس را شنبه، به هر حال همه بهتر می‌دانید سرخابی‌ها سوگلی هستند و ما شهرستانی‌ها را راحت سر می‌برند. 

مالک باشگاه پدیده در پاسخ به این سؤال که آیا دریافتی از سازمان لیگ داشته‌اند، گفت:  در این خصوص اجازه بدهید ورود نکنم چون فکر می‌کنم در نیم‌فصل اول مبلغی را به ما پرداخت کردند. یک مبلغ جزیی را در نیم‌فصل اول تحویل گرفتیم فکر می‌کنم حدود ۱۵۰ میلیون تومان بود.

وی در مورد اینکه آیا با بازیکنانی که سال‌های قبل در پدیده بودند نیز تسویه حساب شده است یا نه، گفت: بله، فکر می‌کنم اگر اینجا باشند هم می‌توانید از خودشان بپرسید ما آقایان قاضی، حقیقی، حاتمی، معین عباسیان و خیلی‌های دیگر را تسویه حساب کردیم. 

حمیدآوی در خصوص اینکه معین عباسیان هفته پیش اعلام کرد از پدیده هنوز تماسی با او گرفته نشده است، گفت: بعد از آن فکر می‌کنم مصاحبه‌ای کرد و می‌خواست از دل مردم خراسان در بیاورد و اعلام کرد من اصلاً اینطوری نگفتم ما الحمدالله تسویه کرده‌ایم.

1004

نظرات کاربران
حسین هستم
حرف حق جواب نداره
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۱:۵۵
پاسخ
15
22
هوچیگری بر علیه تیم های پایتخت
آقای حمیداوی فاصله بین بازی قبل از بازی پرسپولیس شما تا بازی پرسپولیس پدیده که مساوی بود . مگه منفعت استراحت کم شما بعد بازی پرسپولیس به پرسپولیس میرسه ؟ چرا پدیده هر وقت میبازه یا نمی بره شما و گلمحمدی الکی تهمت میزنین و شلوغ بازی در میارین . از وقتی شما خریدین پدیده رو رفتار گل محمدی رو هم عوض کردین و به یک باشگاه هوچیگر تبدیل شدین . خوبه دو روزه اومدین توی فوتبال و گرنه خدا رو بنده نبودین .
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱:۲۵
پاسخ
27
49
عشقممم نیمار
اگ عشق_تقلال سوگولی بود ..در بحث سوپرجام سرشه نمیبریدن ..میگذاشتن نیم فصل بره کمپ قطر ..زمین تمرین ثابت داشت و‌ در بدر دنبال زمین تمرین نبود ..داوری ب ضررش نبود ک‌در نیم فصل حدود ۱۱امتیاز داورا باعث شدن ک عشق_تقلال امتیاز از دست بده ک اخریش ..مقابل تیم شما در نیم فصل بود ک گل صحیح عشق_تقلاله نپذیرفتن :-P اون‌تیم‌سوگولی ..شیش_پولیسه ک اینقد سوگولی ک برنامه بازیا باشون هماهنگ میشه حتی :-P
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴:۲۵
پاسخ
66
33
ملیحه
فرار کردین ترکیه اون وقت سرتون بریدن؟ ؟؟؟؟!!!!!!!....خخخخ..۳۰ تا بازیکن خریدید بازم ترسیدید با به پرسپولیس بازی کنید اونم با پنجره بسته ای که پرسپولیس داشت اون موقع: )والا ما خیلی مدعی هستیم که شما سوگولی هستید ..افشاگری های نصیر زاده و فتح الله زاده که از خودتون و افتخاری مدیر سابق خودتون هنوز دم دسته: )اگر سوگولی نبودید که وقتی ای اف سی سهمیه استقلال میخواست حذف کنه که وزیر نجاتتون نمیداد..اونم وقتی گرشاسبی یک تنه با طلبکاران روبرو شد: )...به نظرم شما به عنوان تیم دولتی بمونید ما میخوایم خصوصی شیم ..هدف اینکه اسپانسر دو تیم یکی شده فقط این بوده به استقلال برسه از طریق پرسپولیس وگرنه پرسپولیس برندی بود که ایوا و سامسونگ و...اسپانسر اش بودن وقتی ادامس پرستو اسپانسر شما بود :)..خخخخ....از همه قرض کردید همه جور کمکی بهتون شده تا شما بتونید تیم داری کنید :)اون وقت تیمی مثل سپیدرود و تیم های ته جدولی اندر خم یک کوچه ان :)تیم سوگولی فقط استقلال و بس:)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۵۱
5
26
ققنوس سرخ
فشردگی بازیها کم وبیش واسه ی همه تیمها هست و برای تیمهایی که تو آسیا بازی دارن این فشردگی بیشتر هم هست.تیمتون هر وقت رفت آسیا میگیم که برایه شما هم از این کارها بکنن.پس لطفا" هوچیگری ممنوع!!
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۶:۰۰
پاسخ
18
38
حسام
هفته مسابقات در دو روز انجام می گیرد .حالا یه تیم میفته تو روز اول تیم دیگر میفته تو روز دوم مسابقات.سر همین سرخابیها شدن سوگلی؟این همه بازیهای فشرده تو لیگ و اسیا و حذفی و ...دارند.بعد مسافت و عدم میزبانی از تیمهای عربستانی و...دلیل نمیشه حالا که نتیجه نگرفتید و مساوی کردید این حرفها را بزنید.پیکان حریفتون هم تیم بسیار خوبی ست.رقابت بین همه تیمها نزدیک است.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۵۹
پاسخ
12
27
mohammad
ما اگه سوگولی بودیم که فاصله بازی الدوحیل اونم تو قطر و بازی لیگمون 3 روز نبود
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۴۸
پاسخ
23
18
ابی به رنگ اسمان
دوست عزیز مشکل شما زمان بازی پرسپولیسه به استقلال چه ربطی داره؟
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۲۹
پاسخ
64
30
مرتضی
جالبه پرسپولیس بازی هاش هر سه روز یکباره فیفا دی هم بازی می کنه مشکل بازی هست که وزیر لغو کرد
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۱۰
13
29
سینا
خدایی باید جلو این کارو گرفت بیانیه مصاحبه همش شده حاشیه دنبال نتیجه تو زمین باشین نه بیرون زمین حرف حرف حرف بسه دیگه شورش رو دراوردین
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۸:۱۷
پاسخ
13
65
تاج کبیر اسیا
سوگولی؟!استقلال رو با اشتباه داور و افساید گرفتن گل سالم متوقف کردین
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۲۹
پاسخ
74
37