حمیدرضا آصفی: تاکنون ۱۳۰۰ بلیت جام جهانی توسط ایرانی‌ها خریداری شده است

حمیدرضا آصفی: تاکنون ۱۳۰۰ بلیت جام جهانی توسط ایرانی‌ها خریداری شده است

1856
19:27
21 آذر 1396
مشاور امور بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: حدود ۱۳۰۰ بلیت مسابقات جام جهانی فوتبال توسط ایرانی‌های خارج از کشور، خریداری شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مشاور امور بین الملل فدراسیون فوتبال گفت: حدود ۱۳۰۰ بلیت مسابقات جام جهانی فوتبال توسط ایرانی‌های خارج از کشور، خریداری شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمیدرضا آصفی در جلسه ستاد ملی هماهنگی و پشتیبانی از تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ گفت: تمام جوانب حضوری قدرتمند در روسیه در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام این که تاکنون ۱۳۰۰ بلیت توسط ایرانی های خارج از کشور برای دیدن بازی های تیم ملی فوتبال ایران خریداری شده است، اظهار داشت: فدراسیون جهانی فوتبال هشت درصد ظرفیت ورزشگاه ها را به کشور مستقر در زمین اختصاص داده است که برای ما چیزی حدود سه هزار صندلی خواهد شد.

 

1004

نظرات کاربران
حسین
من یه سوال دارم . با این هشت هزار تا بلیط احتمالا بلیط به ما مردم عادی نمی رسه . امکانش هست که بتونیم به واسطه دوستامون تو خارج از کشور بلیط تهیه کنیم . لطفا سایت نود یه مطلب در این مورد و در مورد تمام مسائل مربوط به خرید بلیط بزاره ، لطفا . من چند ماه دارم بکش کار میکنم تا بتونم برم بازی های تیم ملی .
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵:۲۲
پاسخ
1
13