حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان پرسپولیس تمدید می‌کنند

حمیدرضا گرشاسبی: بازیکنان پرسپولیس تمدید می‌کنند

6840
17:08
24 بهمن 1396
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنان وجود ندارد و همه آنها به زودی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید می کنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنان وجود ندارد و همه آنها به زودی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید می کنند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر نسف قارشی ازبکستان گفت: بازیکنان ما از هر لحاظ آماده این دیدار هستند تا بتوانند گام اول را محکم برداشته و با روحیه ای خوب، خود را آماده دیدارهای بعدی در لیگ قهرمانان آسیا کنند. متاسفانه روز گذشته تراکتور و ذوب آهن شکست خوردند. دوست داشتیم که این دو تیم ایرانی هم مقابل حریفانشان به پیروزی برسند اما این اتفاق رخ نداد ولی امیدوارم در بازیهای آینده آنها هم بتوانند دیگر حریفان را شکست داده و به دور بعد صعود کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر شما علی کریمی طبق صحبتهای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در برنامه نود بزدل است؟ گفت: نمی توان چنین چیزی را به کریمی نسبت به داد.کریمی بازیهای ملی زیادی دارد. او یکی از بهترین های فوتبال ایران و اسطوره باشگاه پرسپولیس است. این صحبت در شأن علی کریمی نیست و من امیدوارم که کی روش چنین حرفی را در مورد کریمی نزده باشد.

حمیدرضا گرشاسبی در ادامه خاطرنشان کرد: نباید این روزها که به جام جهانی نزدیک می شویم چنین صحبت هایی به میان بیاید چرا که باعث می‌شود تا فوتبال ما از این اختلافات ضربه بخورد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که نظر شخصی گرشاسبی در مورد صحبت هایی که کریمی در مورد فدراسیون فوتبال انجام داده است، چیست؟ گفت: من نمی توانم در این خصوص نظر بدهم و این صحبت ها را باید مراجع قضایی پیگیری کند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم تمدید خواهند کرد؟ گفت: ۱۰ بازیکن ما قراردادشان در پایان فصل به پایان خواهد رسید ولی جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا آنها در حال حاضر تمرکزشان بر روی مسابقات لیگ قهرمانان است. مطمئن باشید همه بازیکنان بدون مشکلی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید خواهند کرد.

وی در پایان گفت: امیدوارم هم تیم ما و هم استقلال امروز بتوانند حریفان خود را شکست داده و با یک روحیه خوب، خود را آماده دیدار برابر دیگر حریفان آسیایی کنند.

 

2051

نظرات کاربران
علی
این اقاهم مثل طاهری فقط بلده مردمو با حرفهای قشنگ فریب بده همین یکماه پیش اعلام کرد با پنجاه نفرازبدهکاران تسویه کردیم ولی متاسفانه یکی از اصحاب رسانه پیدانشدازشون بپرسه اسم این پنجاه نفرو بده تاهواداران ببینند طاهری هم همیشه میگفت باتمام خارجیهایی که تودوره خودم جدب شدن تسویه کردیم بعداز اینکه انداختنش بیرون مشخص شددروغ میگفته وباهیچکدوم ازخارجیا تسویه نکرده بود ازهواداران عزیزپرسپولیس میخواهم که فریب حرفهای این ادمو نخورید ازاقای وزیر خواهشمندیم دکتر دادکانو بزاره مدیرعامل پرسپولیس نه اینو طاهریو ترکاشوندوسیاسی ورویانیانو اینها پدرپرسپولیسو درمیارن
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۵:۳۳
پاسخ
7
1
مینی بوس ابی۴۴۴۴۴۴
جناب گرشاسبی چرا زیر سایه بردهای برانکو خوابیدین وکاری نمیکنین نکنه یادتون رفته محرومیین حتی اگه یه نفرم جدا بشه ما هوادارا نمیبخشیمت
۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵:۰۴
پاسخ
0
7
Red Emdadi
ایول
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۳۴
پاسخ
0
8