حمید درخشان؛ آرزوی سرخابی‌ها به واقعیت پیوست

حمید درخشان؛ آرزوی سرخابی‌ها به واقعیت پیوست

4779
13:10
26 بهمن 1394
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی‌ها کار پسندیده‌ای بود، گفت: با واگذاری این دو ورزشگاه آرزوی دیرینه سرخابی‌ها به حقیقت پیوست.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی‌ها کار پسندیده‌ای بود، گفت: با واگذاری این دو ورزشگاه آرزوی دیرینه سرخابی‌ها به حقیقت پیوست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، حمید درخشان با ابراز رضایت از واگذاری دو ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا(ع) این اتفاق را پسندیده دانست و اظهار کرد: فرصت بسیار خوبی نصیب سرخابی‌ها شد و به نظر من آرزوی سالیان سال دو تیم به واقعیت پیوست. پرسپولیس و استقلال سال ها بود که هر روز در یک زمین تمرین می کردند و الان هم می توانند در ورزشگاه های اختصاصی تمرین کرده و هم تیم های پایه دو تیم از این ورزشگاه استفاده کنند و بازیکنان جوان و مستعدی به فوتبال کشور تحویل بدهند.

وی در ادامه تاکید کرد: امیدوارم مدیران دو باشگاه تمام تلاش خود را انجام دهند تا این دو ورزشگاه با آمادگی هر چه بیشتر میزبان بازیکنان بزرگ سرخابی باشد.

درخشان در خصوص شرایط پرسپولیس نیز گفت: خوشحال هستم که این تیم روز‌به‌روز بهتر می شود و پله‌های صعود را سریع طی می کند و فکر می کنم اگر همین روند را ادامه دهد، تا قهرمانی راهی برایش نمانده است.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در پایان عنوان کرد: امید دارم هواداران در بازی‌های آینده پرسپولیس را تنها نگذاشته و از تیم‌شان حمایت کنند.

 

2051

نظرات کاربران
امجد
اقاحميد گمي ناپيدايي خداروشكرازوقتي تيم برانكوازحاشيه دراومده شماوامثال شماهاقايم شدين وازحسوديتون نميتونيد بازي زيباي تيم برانكوروتحسين كنيد اقايان پرادعا........
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۴:۱۱
پاسخ
3
20
حمید درخشان
ورزشگاه شهید کاظمی با پگیری های من به پرسپولیس رسید.
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۳:۲۷
پاسخ
3
49
پرسپولیس24
مطمعن باشید امسال ما قهرمانیم و قطعا چه بازیا رایگان باشه چه نباشه هوادارا بخاطر بازیه قشنگ تیم به ورزشگاه میاین و تیم محبوبشون رو تشویق میکنن
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۲:۵۰
پاسخ
1
47
سجاد
آقا جون مادرت تو راجع ب پرسپولیس نظر نده.. آقا ما نخوایم این حرف بزنه باس کیو ببینیم..؟! هوادارا نه تعریف و تمجیدت رو میخوان نه انتقاداتت رو.. اصن آدمو اینو میبینه یاد..
۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۹:۳۴
پاسخ
13
66