حمید مطهری: اگر وضعیت تا فردا تغییر نکند ما هم از نساجی کنار می‌کشیم

حمید مطهری: اگر وضعیت تا فردا تغییر نکند ما هم از نساجی کنار می‌کشیم

946
18:00
26 اسفند 1397
مربی تیم فوتبال نساجی گفت: اگر وضعیت تیم تا فردا تغییر نکند ما هم از نساجی کنار می‌کشیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، حمید مطهری مربی نساجی گفت: در هر صورت تمرین امروز نساجی برگزار نشد، مسئولیت شکست مقابل استقلال هم گردن ماست.

وی گفت: با توجه به قولی که در ابتدای کار مسئولان باشگاه به ما داده بودند، ما آمدیم تا به تیم ثبات دهیم و نیم‌نگاهی هم به رتبه‌های بالای جدول داشته باشیم. این کار را هم انجام دادیم و در هفته‌های گذشته بازی‌های سنگینی را پشت سر گذاشتیم.

مطهری خاطرنشان کرد: اگر وضعیت تا فردا تغییر نکند ما هم از نساجی کنار می‌کشیم، مشکلات تیم در شأن باشگاه‌های لیگ برتری نیست.

1870

  

نظرات کاربران
چقد خوبیم ما!!!
هر دم ازین باغ بری می رسد، تازه تر از تازه تری می رسد!! در کشوری ک تنها ورزشش فوتبال است و این همه هوادار داره، فوتبال قادر نیست خرج خودشو در بیاره!!! تو آلمان خانم مرکل بخاطر پول زیادی که دولت از مالیات بازیکنان بدست میاره، از بوندسلیگا تشکر و قدردانی کرد، اما در کشور ما نه تنها دولت درآمدی از فوتبال نداره که حتی دولت باید کلی هزینه کنه و بازم مشکلات سر جاشه!!! معمای عجیبیه!!!
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۳۱
پاسخ
0
7
ریش قرمز
واقعا استقلال خوش شانس همیشه بهترین زمان ممکن با تیمها بازی میکنه .
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۸:۵۹
پاسخ
15
18
آبیه آبی
IQ بعد از بازی با استقلال اعتصاب کردن نه قبلش اگرم که برای مشکلاتشون میگی که هفته قبلشم که با شما بازی کردن آخه یکم قبل نوشتن فکر کنید
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۱۹
10
4
امیر
وقتی کسی امتیاز ی تیم رو میخره مخصوصا تیمهای پر هوادار هم باید سرمایه ی زیادی داشته باشه که بعدا جا نزنه هم باید هواداره خوده تیم باشه که رو تیمش تعصب داشته باشه وبا جان و دل کار کنه مثله مالکه تراکتورسازی که همه کار واسه تیمش میکنه و گرنه گناه هوادار چیه این وسط که باید همیشه نگران باشه بخش خصوصی اسمش روشه دیگه هزینه های تیم خصوصی رو مالکش باید بده نه مسولین استانی کشوری اگه قراره مسولین حمایت کنن و پول بدن که همون دولتی میموند که بهتر بود
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۳۷
پاسخ
0
20