حواشی ال گیلانو؛‌ ادامه درگیری تماشاگران دو تیم پس از پایان مسابقه

حواشی ال گیلانو؛‌ ادامه درگیری تماشاگران دو تیم پس از پایان مسابقه

3838
19:35
23 شهریور 1397
هواداران دو تیم سپیدرود و ملوان بعد از پایان مسابقه همچنان در حال سنگ‌پرانی به یکدیگر هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - هواداران دو تیم سپیدرود و ملوان بعد از پایان مسابقه همچنان در حال سنگ‌پرانی به یکدیگر هستند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از پیروی یک بر صفر سپیدرود مقابل ملوان در دربی گیلان که در مرحله یک شانزدهم جام حذفی انجام شد تماشاگران دو تیم همچنان در حال کتکاری و درگیری فیزیکی با یکدیگر هستند.

* هواداران دو تیم در حال پرتاب سنگ به یکدیگرند و حتی بخش زیادی از صندلی‌های تازه تعمیر ورزشگاه تختی انزلی نیز شکسته شده است.

* حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه بازسازی صندلی‌های این ورزشگاه بود که بخش زیادی از آن توسط تماشاگران دو تیم شکسته و به میدان پرتاب شد.

گ* عکاسان و خبرنگاران در میانه میدان حضور دارند و به دلیل سنگ‌پرانی نتوانستند خود را به سالن نشست خبری برسانند.

*نیروی انتظامی در حال متفرق کردن تماشاگران است اما شماری از تماشاگران ملوان همچنان در ورزشگاه حضور دارند و تماشاگران تیم سپیدرود نیز در ورزشگاه باقی مانده‌اند.

 

1004

 

نظرات کاربران
ehsan
اونایی که میگفتن مشکل تیمای تهرانین کجان
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۴:۲۰
پاسخ
7
34
حسین آرسنال
بعد از این همه آیتم که برنامه نود رفت و انقدر نصیحت که ممکنه این سنگ ها باعث مرگ یه نفر بشه باز هم همون رفتارها رو انجام میدن. دیگه شک دارم میکنم به اینکه میگن بافرهنگیم. والله بی فرهنگ تر از ما جایی ندیدین. واقعا خجالت داره.
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۰:۱۳
پاسخ
0
48
مهدی
به نظر علاوه بر تماشاگرای دو تیم هوادارای تیم های دیگه هم مقصرن چون هر موقع چنین اتفاقی افتاده سعی کردیم از روی تعصب و بدون دیدن واقعیت چشممون رو بعضی چیزا ببنیدیم و همچنین کارهای تیم رقیب تو بوق کرنا کنیم خودمون قاضی بشیم و حکم بدیم خودمون اجرا کنیم همین کارا رو کردیم تا اولا قوانین دیگه تاثیر نداشته باشن دوما تو هر بازی شاهد همین درگیری ها باشیم اگه به جای نظر دادن همراه با تعصبی که روی تیم هامون داریم بیایم و واقعیت ها رو در نظر بگیریم دیگه چنین اتفاقاتی نمیفته
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۳۶:۰۰
پاسخ
2
24
مهدی رضایی
تا یه کشته ندیم این اتفاقا تمومی نداره فقط باید متاسف شد واسه انزلی اخه مگه رشتی ها چه هیزم تری به شماها فروختن مگه جنگه اینجوری به جونه هم میوفتین چند ساله هر وقت دربی گیلان برگزار میشه پشت بندش این اتفاق ها هم میوفته تو اروپا هوادرایه خاطی شناسایی میشن و برای همیشه از حضور در استادیوم ها محروم میشن مگه اونجا دوربین مدار بسته نداره خیلی راحت نباید از کنار اتفاق گذشت چون بار اولم نیست یعنی فوتبال انقدر ارزش داره که به جونه هم افتادین
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۰۸
پاسخ
4
43
هادیان
از مردم با فرهنگ شمال واقعا بعید این کارا
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۲:۱۷
پاسخ
31
57
sabet
به عنوان کسی که دربی گیلان رو دیده باید بگم که هواداران ملوان بودن که همیشه روشن کننده ی آتیش دعوا و حاشیه بودن مثلا با دیدن ماشینای با پلاک 46 تو شهرشون عصبانی میشدنو به ماشینا حمله ور میشدنو شیشه هاشونو میشکوندن (46 مال رشت هستش) برد و باخت تیمشون هم اون قدر ها تو این زمینه تفاوتی نداشت
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۷:۵۹
پاسخ
5
93