حواشی قبل از آغاز دیدار استقلال - تراکتورسازی؛ بوی خون می آید

حواشی قبل از آغاز دیدار استقلال - تراکتورسازی؛ بوی خون می آید

4026
20:10
19 مرداد 1397
ورزشگاه آزادی امروز شاهد صحنه‌های عجیبی در جریان دیدار استقلال و تراکتورسازی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ورزشگاه آزادی امروز شاهد صحنه‌های عجیبی در جریان دیدار استقلال و تراکتورسازی است.

به گزارش وبسایت نود،‌ تیم‌های استقلال و تراکتورسازی از ساعت 20:30 امشب (جمعه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

بر خلاف یکی دو فصل گذشته هواداران تراکتورسازی حضور گسترده‌ای در ورزشگاه آزادی دارند. آنها که هفته دوم از حضور در ورزشگاه یادگار امام (ره) محروم بودند با حضور اشکان دژاگه و مسعود شجاعی امیدواری زیادی به تیم‌شان پیدا کردند.

* هواداران استقلال اعتراض زیادی به مسئولان دارند چرا که مدعی بودند خیلی دیر اجازه ورود به ورزشگاه به آنها داده شده است. همچنین آنها معتقد بودند با وجود داشتن بلیت در جایگاه‌های دیگری به آنها اجازه ورود داده شده است.

* زمانی که به هواداران اجازه حضور در دیگر سکوها داده شد، به یکباره هواداران هجوم برده به طوری که برخی‌ها از بالای فنس پریده و به شکل خطرناک به سمت سکوها می‌رفتند.

* یکی از سکوهای جایگاه را برای فاصله بین هواداران قرار داده بودند، اما استقلالی اعتراض کرده که بلیت این جایگاه را خریداری کرده‌اند.

* تماشاگران دو تیم علیه یکدیگر شعارهای تندی سر می‌دهند.

* محسن فروزان اولین بازیکنی بود که برای گرم کردن وارد زمین شد. او ابتدا سمت تماشاگران تراکتورسازی و سپس به سمت استقلالی‌ها رفت. نکته قابل توجه اینکه دروازه‌بان سابق استقلال و فعلی تراکتورسازی بیشتر از طرف استقلالی‌ها تشویق شد. همین مسئله باعث اعتراض هواداران تراکتورسازی شد که چرا فروزان سمت تماشاگران استقلال رفته است.

* بیرون از ورزشگاه هواداران زیادی به خصوص از سوی استقلال در حال ورود به ورزشگاه هستند.

* خودوری ضد شورش در ورزشگاه دیده می‌شود.

* زمانی که فروزان به سمت دروازه استقلال رفت تا خودش را گرم کند, جلال مرادی ناظر بازی از او خواست که به سمت هواداران خودش برود. در این لحظه تماشاگران استقلال که فروزان را تشویق کرده بودند شعار عقاب آسیا کیه سید مهدی رحمتی سر دادند.

* امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال هم وارد ورزشگاه شده تا از نزدیک نظاره‌گر بازی باشد.

* در طبقه دوم تنها تعداد کمی از درهای ورودی باز است و هواداران فشرده وارد ورزشگاه می‌شوند.

* در حال حاضر حدود 40 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور دارند که 15 هزار نفر آنها را تماشاگران تراکتورسازی تشکیل می‌دهند.

* با ورود بازیکنان تراکتورسازی هواداران این تیم به وجد آمدند.

* هواداران استقلال طرح موزاییکی برای حمایت از پادوانی را اجرا کردند.

* هواداران استقلال به یکباره متحد علیه تراکتورسازی شعار سر دادند.

* الحاجی گرو مهاجم نیجریه و مارکوس نیومایر هافبک آلمانی برای اولین بار است که در ورزشگاه آزادی حضور یافته‌اند. این دو از سوی هواداران تشویق شدند. گرو به شکل ویژه تشویق شد و این بازیکن هم دور افتخار زد و به سمت تماشاگران گل پرتاب کرد.

علیرضا اسدی, عضو جدید هیئت مدیره تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی حضور دارد.

 

1004

نظرات کاربران
غول بزرگ ایران تاج کبیر اسیا
من تو ورزشگاه هستم و هیچ کس نمیتونه به تاجی ها از گل نازکتر بگه بعد از بازی.نهایت آرامش و مهمان نوازی را شاهد هستیم.هرچند که فحش هم خوردیم و ۱۰درصد هم رعایت نشد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۶:۱۸
پاسخ
18
19
سولدوز تراختور
استقلال این بود رسم میهمانداریتون نمیگین شما هم تبریز خواهین اومد...الان بازم فیلم شکسته شدن سر تراختوریهارو دیدم.دمتون گرم ازتون انتظاری بیشتری داشتیم.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۶:۱۵
پاسخ
38
17
اس اس**
اصلا خیلی عجیب از لحظه ورود تراکتوری ها به استادیوم شروع کردن به شعار ها تفرقه افکنی ‌نژاد پرستانه،حمله کردن به سمت جایگاه استقلالی ها،آقای فتاحی داری میبینی؟همه درگیری ها را هوادرای تراکتور شروع کردن،تقصیر ما تاجی هاست اگه بار اول که اومدن تهران باید بهشون نمیگفتیم پرشور الان این اتفاقات پیش نمیومد،از وقتی تراکتور وارد لیگ برتر شعارهای نژاد پرستی هم شروع شده،قبلا اصلا شعار نژاد پرستی نبود.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳:۴۸
پاسخ
5
48
armin eghbal
بله
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳:۲۶
پاسخ
1
16
دبل.۶:::::::۶+۶
فوتبال .ارزش این همه کارهای زشت را نداره...... کلا باید فرهنگ سازی بشه....ما هوادار داریم پس حیف با این کارها لذت دیدن فوتبال را با خانواده از دست بدیم ...
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۴۱
پاسخ
3
32
آبی آسمونی
جالبه والا ما توی شهر خودمون، توی استادیوم خودمون، باید از طرفدارای تراکتور فحاشی بشنویم بعدشم سازمان لیگ اینهمه صندلی رو بده به تراکتور... فضای خالیه استادیوم چرا باید از سهم ما کم بشه؟؟
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۱:۴۹
پاسخ
11
36