حیدری: خط دفاع استقلال بهترین خط دفاع لیگ می‌شود/ شرمنده هواداران هستیم

حیدری: خط دفاع استقلال بهترین خط دفاع لیگ می‌شود/ شرمنده هواداران هستیم

11605
23:40
15 مرداد 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است خط دفاع این تیم بهترین خط دفاعی‌ لیگ می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع - هافبک تیم فوتبال استقلال معتقد است خط دفاع این تیم بهترین خط دفاعی‌ لیگ می‌شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، خسرو حیدری پس از باخت 2 بر یک مقابل صنعت نفت آبادان گفت: ما مالک توپ و میدان بودیم و خیلی خوب کار کردیم، تیم صنعت نفت بر روی دروازه ما به غیر از صحنه‌های گل موقعیتی نداشت. هنگامی که یک بر صفر جلو بودیم، موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید از آنها بهتر استفاده می‌کردیم. چند دقیقه بازیکنان از بازی غافل شدند و متاسفانه گل بچه‌گانه‌ای خوردیم اما قول می‌دهم روز به روز بهتر شویم.

وی در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه گفت: دست همه هواداران را می‌بوسم  ما شرمنده همه آنها شدیم. سال 87 و با آقای قلعه‌نویی شرایطی همانند امسال را تجربه کردیم و تا رده هفدهم نیز تنزل کردیم اما بعد از آن همه تیم‌ها را بردیم این تیم هم مانند همان تیم سال 87 است و قول می‌دهم تیم خوبی شویم.

حیدری در پاسخ به این سوال که آیا به دلیل فشار بدنسازی گل‌های بدی می‌خورید، تصریح کرد: فشار بدنسازی در هفته‌های ابتدایی لیگ وجود دارد اما ما هفته به هفته بهتر می‌شویم، این بازی مشکل بدنسازی خاصی نداشتیم و باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم.

مدافع هافبک تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تعویض یک بازیکن به عهده مربی است، گفت: به تعویض اعتراضی ندارم چرا که یک مربی مطابق با تاکتیک خود دست به تعویض می‌زند. حالا که باختیم همه بازیکنان، مربیان و به طور کلی از کوچک تا بزرگ تیم مقصر هستند.

وی در واکنش به اینکه منصوریان به تعویض اشتباه خود اعتراف کرد، تصریح کرد: من نمی‌دانم آقای منصوریان در مورد کدام تعویض صحبت کرده‌اند. بازیکنان جدیدی به تیم آمدند و اگر تجربه لازم داشتند ما برنده این بازی بودیم. اعتقاد دارم اگر در دقایق پایانی به خوبی حفظ توپ می‌کردیم برنده این دیدار ما بودیم.

حیدری در پاسخ به این پرسش که آیا به منصوریان در مورد خط دفاعی مشورت می‌دهد یا خیر، گفت: امروز خط دفاع ما روز خوبی را پشت سر گذاشت، تیم صنعت نفت موقعیت خاصی به جز دو صحنه گل نداشت. خط دفاع ما بهترین خط دفاع در لیگ برتر می‌شود و من آینده این تیم را روشن می‌بینم، به آقای منصوریان نیز در مورد خط دفاع مشورت ندادم و خود ایشان به تدریج بازیکنان را می‌شناسد.

 

2020

نظرات کاربران
کاوه م
اهه بازم که پس پسیها اینجا اخبار سرورشون رو دنبال میکنن بابا برید دنبال کار خودتون در ضمن پیشنهاد میکنم به خاطر این برد یک ستاره(-تشتک-) بچسبونید رو پیراهنتون چون خیلی کمبود دارید هاهاهاهاهاهاها
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰:۲۱
پاسخ
40
12
جام دهم
همین الان هم بهترینه :)
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۵:۲۴
پاسخ
4
51
Farshad4444
کمتر جک بگيد 4تایی ها،
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۲:۳۱
پاسخ
7
45
هومن پرسپولیسی
واقعا هم بهترین خط دفاعیه ... خدا حفظشون کنه :))))))))))))
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۲:۰۲
پاسخ
5
56
Alireza
خسرو جان تو راخدا مردم رو اینقدر نخندون
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۲۱:۰۷
پاسخ
5
48
علیرضا
هفته 6ام، شیشتایی نشی، صلوات
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۹:۱۹
پاسخ
4
44
دوستاره
زنده باد خسرو باتعصب وبااخلاق
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۹:۰۹
پاسخ
40
12
امیر 6
چقدر وعده سر خرمن میدین؟تا شما بخواین خوب شین لیگ تموم شده.یه جمله بگو خوب نبودیم باختیم.هی وعده و وعید نده.شما روزی باختین که منصوریان شروع کرد به کری خونی.
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۸:۲۸
پاسخ
6
54
ehsan
مشکل همینجاست که وقتی از پرسپولیس هم میخورن بازم میان خاطرات دوران گزشته رو بازگو میکنن. تنها تیم دنیا که همیشه عالیه و میبازه
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۶:۰۲
5
28
Hamed
البته با وجود پیر مردهایی مثل تو!
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۷:۰۸
پاسخ
5
35
l
سریع به خودتون برسید لیگ تموم میشه ی دفعه نگید تو بدن سازی بودیم
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۶:۵۵
پاسخ
15
110
هیس یک امتیازی ها فریاد نمی زنند !!!
دقیقا خسرو جان با تکنولوژی روز دنیا از جمله هلیییی شااااات و با بشکه درمانی های مخصوص سرمربی با دانشتون و نوابغی چون کمپانی کنعانی خط دفاعتون نه تنها در ایران بلکه رقیب جدی خطوط دفاعی مستحکم تیم هایی چون یوونتوس و اتلتیکوی دیگو سیمئونه میشه
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۶:۱۹
پاسخ
6
63
mohammad mahdi
یکی این بیدارش کنه !!!
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۵:۳۴
پاسخ
13
97
محسن
منظورت لیگ دسته سومه دیگه.خخ .ادمین نچاپی ششتقلالی هستی
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۵:۱۱
پاسخ
19
107
اقلیت آبی
تو همیشه پرکارترین بازیکن 4تقلالی! :)
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۴:۵۵
پاسخ
23
134
R
عشق است استقلال
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۴:۲۹
پاسخ
131
46