حیدری: دوست داشتم با گل من السد را شکست دهیم

حیدری: دوست داشتم با گل من السد را شکست دهیم

3375
22:46
19 بهمن 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: دوست داشتم بازی کنم و استقلال با گل من السد را شکست دهد. خدا را شکر شرمنده هواداران نشدم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: دوست داشتم بازی کنم و استقلال با گل من السد را شکست دهد. خدا را شکر شرمنده هواداران نشدم.

به گزارش وبسایت نود ، خسرو حیدری پس از پیروزی تیمش برابر السد قطر گفت: بعد از مدت‌ها ورزشگاه آزادی پر بود و هیچ صندلی خالی نداشت. از هواداران پرسپولیس هم تشکر می‌کنم که امروز آمده بودند و حتی فکر می‌کنم تراکتوری‌ها هم آمده بودند. به هر حال این بازی ملی بود  و خدا را شکر که شرمنده هواداران نشدیم.

هافبک استقلال ادامه داد: چند سالی جای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا خالی بود. امیدوارم بتوانیم با این تیم خوب که جوانان خوبی هم دارد، به مراحل بعدی آسیا راه پیدا کنیم و ستاره سوم را بگیریم. بازیکنان جوان ما باید تجربه کسب کنند اما امروز خوب بازی کردند. بازیکنی مثل نورافکن، پدیده تیم ماست.

او افزود: در وقت‌های اضافه اول و دوم می‌توانستیم برنده شویم اما موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد. در پایان هم خدا به ما عزت داد و توانستیم السد را شکست دهیم.

حیدری درباره داربی ۸۴ پایتخت هم گفت: چند بازی سخت پشت سر هم انجام دادیم و حالا کار ما سخت‌تر هم می‌شود. تیم ما جوان است و انرژی زیادی دارد. شکست دادن السد خستگی را از تن ما خارج کرد.

او درباره وضعیت وریا غفوری هم گفت: پزشکان باید وضعیت او را بررسی کنند ولی امیدوارم که او بتواند سریع‌تر برگردد و در داربی حضور داشته باشد.

حیدری درباره مصاف رودررو با ژاوی هم گفت: تجربه بسیار خوبی بود. همه پاس‌ها به ژاوی ختم می‌شد اما توانستیم او را مهار کنیم. به هر حال برای بازیکنان ما افتخاری بود که جلوی او بازی کردند.

بازیکن استقلال درباره اینکه پنالتی آخر تیمش را زد هم گفت: قبلا به پزشکان تیم هم گفته بودم که دوست دارم بازی کنم و گل بزنم. دوست داشتم استقلال با گل من پیروز شود که خدا را شکر پنالتی آخر گل شد و شرمنده هواداران نشدم.

 

2020

نظرات کاربران
علی تراختوری
تبریک میگم به دوستان استقلالی خیلی چسبید باریکلا
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۴:۵۹
پاسخ
0
27
سعید۶۳
یک نکته تیم السد ۸ تا بازیکن ملی پوش وچند بازیکن خارجی از جمله ژاوی بزرگ... استقلال بدون ملی پوش فیکس, و خارجیهای معمولی! حالا این بازی رو مقایسه کنید با بازی ایران و قطر در ازادی انجا ۲_۰ بردیم که حقمان نبود, ولی امروز با شایستگی بردیم.... کیروش متشکریم که از حریفان ایران غووول میسازی
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۷:۴۵
پاسخ
10
16
پلنگ مازندران
اون سانتای محو شوندش السد به تنگنا انداخت هرچن سنش رفت بالا ولی هنوز تکنیک سانتر هاش هنوز مونده
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۹:۲۵
پاسخ
2
16
Just blue
بچه ها متشکریم
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۶:۴۵
پاسخ
3
48
علی
موافقم
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۳:۲۶
2
14
اس اس
سلطان پاس گل یعنی خسرو حیدری
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۶:۰۷
پاسخ
5
49
mahyar
خسرو=عشق امروز خسرو=فراتر از سن چقد دوید این پسر من فکر میکردم بدبخت شدیم چون کنده ولی غیرتی بازی کرد قشنگ معلوم بود انرژی 90هزار نفری روش اثر گذاشته بود پناالتی خسرو=ارزش داشت به همه پنالتیای السد ک از ترس زدن وسط .خصوصا ژاوی ..هه
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۵:۰۶
پاسخ
4
52
امیرطاها تا ابد آبی
اولش ناامیدم کردی اما بعدش فوق العاده شدی پسر فداتشم
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۲۱:۳۲
پاسخ
3
63
احسان
ميگن يك تيمي واسه ستاره سوم ميجنگه يك تيم هم الكي ميخواد يك ستاره به زور بزنه بگه ما هم داريم خخخخ
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۵:۳۶
4
27
saeed
خسروعشقی تبریک ویژه به استقلالی های عزیز.........!
۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۱:۲۹
1
25