خاطره بازی در ایام نوروز/ اولین دیدار تیم ملی ایران بعد از اخراج علی دایی

خاطره بازی در ایام نوروز/ اولین دیدار تیم ملی ایران بعد از اخراج علی دایی

3070
09:43
12 فروردین 1394
تیم ملی فوتبال کشورمان 12 فروردین سال 88 در دیداری دوستانه برابر تیم ملی فوتبال سنگال به تساوی دست یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال کشورمان 12 فروردین سال 88 در دیداری دوستانه برابر تیم ملی فوتبال سنگال به تساوی دست یافت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، در روز 12 فروردین سال 88 ایران در دیداری دوستانه به قضاوت مسعود مرادی و در حضور کمتر از 3 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف سنگال رفت ، مهرزاد معدنچی در دقیقه 28 تنها گل تیم ملی فوتبال کشورمان را وارد دروازه سنگال کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در نیمه دوم سنگالی ها هجومی تر بازی کردند و موفق شدند در دقیقه 57 توسط «پاتریس سیسه» به گل تساوی دست پیدا کنند. تیم ملی فوتبال کشورمان که روز هشتم فروردین ماه با هدایت علی دایی برابر عربستان شکست خورد تا این سرمربی از سمتش برکنار شود، با هدایت روته مولر آلمانی در این دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی فوتبال سنگال رفت.
سیدمهدی رحمتی ، محسن بنگر ، سیدجلال حسینی ، حسن اشجاری ، خسرو حیدری ، مهرزاد معدنچی ، مازیار زارع ، محمدرضا خلعتبری ، وحید هاشمیان (کاپیتان)، مسعود شجاعی و غلامرضا رضایی یازده بازیکنی بودند که با انتخاب روته مولر از ابتدا به میدان رفتند.
در نیمه دوم شیث رضایی ، حسین کاظمی ، احسان حاجی صفی ، سید جلال رافخوایی و احمد جمشیدیان نیز به میدان رفتند اما نتوانستند برای رسیدن به پیروزی اقدام موثری انجام دهند تا این دیدار تدارکاتی در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

 

2051

نظرات کاربران