خاطره عباس ترابیان از ازدواج اینفانتینو!

خاطره عباس ترابیان از ازدواج اینفانتینو!

6987
09:52
24 بهمن 1394
عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال می گوید پاسخی به حرف های کی روش ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال می گوید پاسخی به حرف های کی روش ندارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، عباس ترابیان عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در جلسه با اینفانتنیو با چنین واکنشی از سوی افشین پیروانی روبرو شد: «چرا بازیاب فدراسیون باید در جلسه باشد ولی کی روش و من نه؟» ترابیان در واکنش به این حرف های پیروانی می گوید: «من که بی تقصیر هستم.» او در پاسخ به این سوال که گفته می شود به خاطر حضور شما در جلسه، کی روش نیامده، جواب می دهد: «من اصلا با کی روش مشکلی ندارم. ولی نمی توانم درباره چنین مسئله ای که اصلا در جریان آن نیستم، حرف بزنم. ولی باید از مسئولان بپرسید که آیا منظورشان من بوده ام یا نه.»
ترابیان ادامه می دهد: «منافع کشور خیلی مهم است و الان وقت این حرف ها نیست. تمرکز تیم ملی فعلا باید روی دو بازی مهم خود با هند و عمان باشد.» او در واکنش به این موضوع که کی روش هم در جریان حضور از اینفانتینو به تهران حضور داشت می گوید: «قطعا همینطور بوده است. البته یکی از مسئولان فرهنگی ایران و ایتالیا هم در جریان کار بوده است. آقای اینفانتینو خودشان درخواست داشتند که به ایران بیایند.» او درباره غیبت کی روش در این جلسه و در پاسخ به این سوال که آیا نباید خلاف این اتفاق می افتاد، می گوید: «تصمیم اینکه چه کسی در جلسه باشد، دقیقا با خود کفاشیان بوده است. بنده هم به این دلیل دعوت شدم که با آقای اینفانتینو دوست بودم. بنده حتی بلیت داشتم که به ازبکستان بروم ولی چون آقای کفاشیان گفتند ماندم.»
او درباره آشنایی اش با اینفانتینو می گوید: «ما رفاقت 17 ساله داریم. آن زمان در دوره مدیریت فوتبال که در سوئیس برگزار شد، اینفانتینو هماهنگ کننده کلاس بود. از آنجا با هم رفیق شدیم. اتفاقا یک خانم لبنانی که همکلاسی ام بود با اینفانتینو ازدواج کرد که الان هم 4 دختر دارند. اتفاقا بعد از عروسی شان من به خانه شان در زوریخ رفتم. هم با خودش دوستم و هم با همسرش آشنا هستم.»
ترابیان همچنین در پاسخ به اظهارات کی روش که گفته بود او در جریان حضور اشکان دژاگه و قوچان نژاد اختلال ایجاد کرد و همچنین پول های تیم ملی را به نزدیکانش می داد، پاسخ می دهد: «من اصلا مشکلی با کی روش ندارم. حتی یک بار با هم تلفنی حرف زدیم. مصاحبه از قول من منتشر شده بود که به من زنگ زد و گفت تو این حرف ها را زده ای؟ گفتم نه. دیگر مشکلی بین ما وجود نداشت و نمی دانم الان چرا دوباره این داستان ها به وجود آمده است. چیزهایی که او گفته، تازه نیست قبلا هم به زبان آورده بود. ترجیح می دهم اصلا در این باره حرف نزنم.» 

 

2051

نظرات کاربران
رامین تاج
6تا از پرسپولیس میخوریم :((
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۲۹:۰۴
پاسخ
1
1
حسن
بیچاره اون فوتبالی که ترابیان مسوولش باشه و تصمیم گیرندش
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۴۶:۲۴
پاسخ
2
25
کاظم
چقدر مهمی تو ترابیان.
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۲:۲۱
پاسخ
4
64
b14
خیلی ببخشیدا ولی شما اگه میدونستی منافع ملی چیه که تو این ۶ ماه همه سعی خودتو میکردی که با یه برندی که در شان تیم اول آسیا باشه قرارداد ببندی نه اینکه تیم ملی با لباس قلابی دوخت منیریه اونم در تعداد محدود بره بازی کنه جناب بازاریاب! تو رو خدا شما از منافع ملی حرف نزن که آدم حالش بد میشه
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۴:۲۱
پاسخ
2
72
behzad ghasemi
آقای ترابیان جون بچت بیخیال کی روش و تیم ملی شو.
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۹:۰۷
پاسخ
8
89
Ata Ata
نبايدم حرف بزني!!!!!
۲۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۳:۱۰
پاسخ
13
90