خامس: رونالدو شایسته توپ طلا است؛ دوباره از بازی خود لذت می برم

خامس: رونالدو شایسته توپ طلا است؛ دوباره از بازی خود لذت می برم

2078
17:18
16 آذر 1396
به دنبال پیروزی 3-1 بایرن مونیخ مقابل پاریسن ژرمن، خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی این تیم در مورد قرعه کشی مرحله حذفی، توپ طلا و فرم کنونی خود صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - به دنبال پیروزی 3-1 بایرن مونیخ مقابل پاریسن ژرمن، خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی این تیم در مورد قرعه کشی مرحله حذفی، توپ طلا و فرم کنونی خود صحبت کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بایرن مونیخ به عنوان تیم دوم از گروه B صعود کرد و از این رو نمی توانند در مرحله بعدی با رئال مادرید روبرو شوند. از خامس سؤال شد که آیا از این بابت خوشحال است یا می خواست مقابل تیم سابقش قرار بگیرد؟

فکر نمی کنم دیگر حریف آسانی در لیگ قهرمانان باقی مانده باشد. با هر تیمی بازی کنید، سخت است بخصوص در مرحله یک هشتم نهایی که باید در اوج بازی خود باشید. با این وجود، بازگشت به برنابئو خاص خواهد بود.

نظر شما در مورد شانس کریستیانو رونالدو برای کسب توپ طلا چیست؟

او شایستگی اش را دارد. کریستیانو سال فوق العاده ای داشت و برایش خوشحالم. این پنجمین توپ طلای او خواهد بود، و در حال حاضر این گویای همه چیز است. او در طول دوران حرفه ای خود مدام پیشرفت کرده و به بازیکنی فوق العاده تبدیل شده است.

شما نقش مهمی در پیروزی بایرن مقابل پی اس جی ایفا کردید. آیا دوباره از بازی خود لذت می برید؟

بله، در حال حاضر خوب بازی می کنم، که به خاطر دقایق بازی بیشتر درون زمین است. این یعنی تلاش هایم نتیجه داده است؛ وقتی بازی می کنید، می توانید استعداد خود را محک بزنید و همه چیز آسان تر می شود، بخصوص وقتی در کنار بازیکنان بزرگی که بایرن مونیخ در اختیار دارد، قرار می گیرید. از بازی خود لذت می برم و تنها هدفم کمک به تیم است تا پیروز شود.

1771

نظرات کاربران
Hala Madrid
عشقه این خامس
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۴:۵۶
پاسخ
1
17
حمید مسی
باز هم یه هم باشگاهی سابقش از پنالفسایدانو تعریف کرد.بابا کی از شما نظر خواست؟این آقا تو تیم برتر تاریخ قرار نداره.همین براش بسه.حالا 20 بار هم توپ طلا ببره.همه میدونن توپ طلا یه جایزه تیمی شده نه فردی.تو این چند سال که مسی و این آقا توپ طلا بردند اگه هرسال فقط از لحاظ انفرادی مقایسه کنیم مسی 7 بار توپ طلا را میبرد و این آقا 3 بار.نمونه اش همین سال قبل و شاید امسال که مسی از لحاظ فردی بالاتر بود اما چون تیم رئال قهرمان میشد جایزه به اون آقا میرسید. "عشق و سلطان قلبم،مسی"=بهترین بازیکن جهان و تاریخ رونالدو=پنالفسایدانو=دروازه خالی=یه نفر را نمیتونه دریبل کنه=آماده خور به تمام معنا
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۹:۰۲
پاسخ
11
3
حامد مسی
بله، به بازیکنی می‌گن شایسته که مثلا حداقل یک سوم موقعیت‌هاش رو گل کنه (به عنوان مهاجم) نه اینکه درصد شوت‌های موفقش زیر ۲ درصد باشه، اینکه ۱۰۰ تا موقعیت داشته باشی و فقط ۲ گل زده باشی دقیقاً نشان ضعف هست نه بزرگی، الآن ایشون جزو ۵۰ فوتبالیست دنیا هم نیست چه برسه به اینکه شایسته‌ی توپ طلا باشه٬ پائولینیو که از چین اومده از پنالدو عملکرد بهتری داشته اونوقت ببین به کی می‌گن شایسته، کافی کمی از خواب غفلت بیدار بشید
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۳:۲۴
پاسخ
31
25
مستاجر خدا
الان میان میگن 2 تا دریبل بیشتر زده مسیحق مسیه:)) خوب که چی؟ تهش دریبل و شوت و گل و خطا و همه مگه برای گرفتن جام نیست؟ 1 سال هزینه نمیکنه تیمی که دریبل بزنن دور خودشون و شاد باشن این همه آمار مسی باید تو بازی یووه نمایان میشد که نشد مسی فقط رسانه بود و تمام شدست
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴:۳۲
پاسخ
26
28
آرمین بارسا
بدجور تو توهمی جالبش اینه که فکر میکنی داری حقیقتو میگی ولی دقیقا برعکسه داش من پنالدو رسانه بودو هست
۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۳:۵۳
11
5