خانزاده: فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد/ زمانی که دعوا کردم بچه بودم!

خانزاده: فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد/ زمانی که دعوا کردم بچه بودم!

5948
19:28
20 اردیبهشت 1397
مدافع تیم ملی فوتبال گفت که فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم ملی فوتبال گفت که فاصله زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها وجود دارد.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا خانزاده پیش از آغاز تمرین امروز (پنجشنبه) تیم ملی فوتبال گفت: خدا را صد هزار مرتبه شکر که تمرینات فوق العاده خوبی داریم و همه تلاش‌مان را برای حضور در جام جهانی می‌کنیم.

وی در مورد اینکه در دوره قبلی جام جهانی روز آخر در لیست تیم ملی قرار گرفت و چقدر امیدوار است تا این بار هم در لیست قرار بگیرد، گفت: روز آخر نبود که در لیست قرار گرفتم. در دوره قبلی قسمت بود که حضور داشتم و این بار هم سعی و تلاشم را می‌کنم تا در لیست نهایی قرار بگیرم.

مدافع تیم ملی کشورمان در واکنش به اینکه، به دلیل درگیری با یک هوادار مدتی محروم بود و فکر می‌کند اکنون به دوران اوج خود بازگشته است، تصریح کرد: آن موقع بچه بودم و دوست ندارم به گذشته برگردم. الان صد هزار مرتبه شکر که خیلی آماده‌ام و تلاش می‌کنم در لیست نهایی قرار بگیرم. همه باید کمک کنند تا تیم ملی نتیجه خوبی در جام جهانی بگیرد.

خبرنگاری از مدافع تیم ملی پرسید که کارلوس کی‌روش تفاوت زیادی بین بازیکنان داخلی و لژیونرها می‌بیند و آیا این مسئله را قبول دارد یا نه که خانزاده گفت: صد در صد تفاوت وجود دارد، خیلی هم وجود دارد. خدا را شکر اینجا امکانات فوق‌العاده‌ای داریم تا بتوانیم اختلاف‌مان را با لژیونرها کم کنیم. کار سخت است، اما تلاش می‌کنیم به سطح آنها برسیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه ظاهرا جو فوتبال ایران، جو جام جهانی نیست، خاطرنشان کرد: عادت کرده بودیم با اما و اگر به جام جهانی برویم و همه هم خوشحالی کنند. این بار تیم ملی با صلابت راهی جام جهانی شد. باید با همدلی و همبستگی مردم دست به دست داده تا در جام جهانی موفق باشیم.

 

1004

نظرات کاربران
کیومرث
قدر کی روش و تک تک کلمات و خواسته و نگرانیهاشو زمانی که از دست دادیمش می فهمیم . امیدوارم زیاد دیر نشه زنده باد ایران درود بر کی روش همه برای ایران
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۳:۱۹
پاسخ
21
25
overmars
با اینکه پرسپولیسیه ولی انصافا یکی از علامت سوالاس ک کی روش چرا اینو دعوت میکنه خیلی ضعیفه
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۴:۰۷
پاسخ
7
30
حسن سرخدل
بالاخره قسمت نبود یا روز اخر بود..من به شخصه وقتی تو دفاع تیم ملی بازی میکنی خیلی میترسم .
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۵۰
پاسخ
5
22
saman ebrahimi
مگه میتونه بگه قبول ندارم؟همون لحظه خط میخوره
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۵:۲۹
پاسخ
24
41
سرخ نهاد
جوگیر نشو . همین لژیونرها هم از لیگ خودمون به خارج ترنسفر شدن
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۵۸
پاسخ
32
27
سرخ
از این حرف شما چه نتیجه ای باید گرفت؟ یعنی فاصله ای ندارند؟ به نظر شما یک بازیکن لیگ داخلی وقتی خودش اعتراف می کند که با لژیونرها فاصله دارد، من و شما می توانیم نظر دیگری بدهیم؟ او چه نفعی دارد در این حرف؟
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۷:۳۵
18
29