خانه تکانی به سبک رئال مادرید؛ 14 بازیکن به دنبال باشگاه‌‌هایی جدید

خانه تکانی به سبک رئال مادرید؛ 14 بازیکن به دنبال باشگاه‌‌هایی جدید

9831
16:13
25 اردیبهشت 1398
بسیاری از بازیکنان کنونی رئال، این تیم را در تور تابستانی همراهی نخواهند کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، درباره شرایط نقل و انتقالاتی رئال در تابستان 2019 و بازیکنانی که قرار است به برنابئو بیایند، صحبت های زیادی مطرح شده است. 

آمدن ادن هازارد قریب الوقوع است، پل پوگبا بزرگترین آرزوی زیدان محسوب می‌شود، فرلاند مندی گزینه ای ایده آل برای رقابت با مارسلو خواهد بود و لوکا یوویچ نیز گزینه ای است که قرار است در خط حمله به کمک کریم بنزما بیاید.

اما واقعیت این است که قبل از خرید هر بازیکنی، بازیکنانی باید از ترکیب کنونی کنار گذاشته شوند تا جا برای خریدهای جدید باز شود. باشگاه اکنون به دنبال یافتن مقصدی مناسب برای 13 تا 14 بازیکن است، بازیکنانی که بسیاری از آن ها، جایی در برنامه های زین الدین زیدان نخواهند داشت.

اگر شرایط به همین شکل باقی بماند، تنها 19 بازیکن در روز 8 جولای با هواپیمای رئال به سمت آمریکا پرواز خواهند کرد (تور پیش فصل) که سه نفر از آن ها نیز دروازه بان هستند؛ تیبو کورتوا، لوکا زیدان و آندری لونین. البته با در نظر گرفتن این که پیش از این به کیلور ناواس گفته شده می‌تواند رئال را ترک کند.

در خط دفاع مندی را خواهیم داشت، که البته هنوز آمدن یا نیامدن او مشخص نیست. در کنار او، دنی کارواخال، آلوارو اودریوزولا، سرخیو راموس، رافائل واران، ناچو، مارسلو و ادر میلیتائو هم خواهند بود. 

خط هافبک جایی است که احتمالا چهره های جدیدی به خود خواهد دید. خرید پوگبا در اولویت است و بعد از او نام های دیگری نظیر دنی فن‌دبیک، میرالم پیانیچ و کریستین اریکسن نیز به رئال لینک شده اند. هر کدام از این نام ها می‌توانند به نام هایی که اکنون در باشگاه حضور دارند، تونی کروس، کاسمیرو، لوکا مودریچ، فده والورده و مارکو آسنسیو اضافه شوند. 

در خط حمله نیز حضور کریم بنزما، وینیسیوس جونیور و رودریگو گوئز در این هواپیما قطعی است و شاید هازارد یا یوویچ نیز آن ها را در این سفر همراهی کنند. 

اما در حالی که هنوز چیزی قطعی نشده، به برخی بازیکنان اطلاع داده شده که در تابستان به دنبال باشگاه های جدیدی بگردند. در دیدگاه شخصی خود زیدان، ناواس و گرت بیل دو تن از این بازیکنان هستند که آینده ای در مادرید نخواهند داشت. خسوس وایخو و سرخیو رگیلون نیز دو بازیکنی هستند که باشگاه ترجیح می‌دهد در فصل 20-2019 در جایی به جز برنابئو بازی کنند. بازگشت تئو هرناندز از دوره قرضی نیز چندان محتمل نیست. 

دنی سبایوس و مارکوس یورنته نیز جایی در برنامه های زیدان ندارند. متئو کواچیچ، خامس رودریگز، مارتین اودگارد و اسکار رودریگز نیز همگی با حضور در دیگر باشگاه ها، فصل را در مکانی به جز برنابئو سپری خواهند کرد. رائول دی‌توماس و بورخا مایورال به رئال بازخواهند گشت، اما شاید ایسکو علیرغم میل باطنی، رئال را ترک کند. لوکاس واسکز هم احتمالا چندماه بیشتر سرگردانی را تجربه کند. 

براهیم دیاز و ماریانو دیاز نیز دو بازیکن دیگری هستند که شک و تردید درباره آینده آن ها بسیار زیاد است، بازیکنانی که در این فصل بسیار کمتر از آن جه انتظار می‌رفت، بازی کردند.

7712

نظرات کاربران
Man United / A.C.Milan
کلا رئال بره مسی و سوارز و تمام ستاره های لیگ جزیره رو هم بخره نمیتونه خلأ رونالدو رو پر کنه :| منظورم این نیست که اینا درحد رونالدو نیستن ولی زنده نگه داشتن تیمی مثل رئال توی این چندسال معجزه ای بود که با کمک رونالدو فقط امکان پذیر بود وگرنه رئال از خیلی وقت پیش و بعد از خداحافظی رائول دیگه دوره اون سبک همیشگیش تموم کرد... جز رونالدو فقط اوزیل بازیکن درست حسابی ای در اومد برای رئال و مابقی خرید ها شکست خوردن حتی عزیز دلم ریکی کاکای دوست داشتنی... این تیم حدأقل سه سال زمان میبره تا بشه یه رئال درست حسابی ولی بازم شخصیت قهرمانی یو سی ال رو دیگه تو خوب میتونن بدست بیارن بدون رونالدو :|
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۰:۱۱
پاسخ
54
32
علیرضا م.
دوستی که صحبت از VAR کرد اگر دقت کنه می بینه که بارسلونا از زمان اومدن VAR دیگه کامبک نمی کنه! که هنوز همه داستان بازی با PSG رو به یاد دارن و بازی با رم و لیورپول رو هم دیدن! اون تیمی که فقط توی کشور نتیجه می گیره خیلی بیشتر مظنون به کارهای پشت پرده است تا تیمی که موفقیت بین المللی میاره!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۵۵
6
22
فوتبال پاک
رئال فقط با اومدن var به این روز افتاد وگرنه بازکنان خیلی بهتر از رونالدو داشته رئال ولی وقتی پرز به داوران پول میداد بازکنان دیگه تعصبی بازی نمیکردن ولی وقتی وار اومد نمیشد بازیکنان یه دفعه تعصبی بشن رئال بازکنان بزرگی داره مثل آسنسیو و مودریچ(بهترین بازکن فصل گذشته) ایسکو که اگه یه مربی درست حسابی و انتقال تعصب به این بازکنان همشون بالاتر از نیمار و رونالدو قرار میگرفتند درضمن مسی به تنهایی یه تیمه که اگه تو رئال بود مثل بارسا هرفصل 2 جام داخلی رو برای تیمش می آورد بدون نیاز به همبازیاش ولی رونالدو توی یووه ای که همیشه 2 گانه رو میگرفت چیکار کرد؟ فقط لیگ رو گرفت و حذفی هم حذف شدن دربزرگی رونالدو شکی نیس ولی اگه کسی توی شش قدم بهش پاس گل نده نمیتونه کاری بکنه رونالدو رو رئال بزرگ کرد وگرنه در حد مقایسه با مسی که میاد عقب توپ رو میگیره و میبره میزنه توی گل نیست مسی نمونه کامل یه بازیکن تمام و کماله اون موقع که مسی دیده شد رونالدو توی رئال بود ولی پرز و مسئولان رئال تلاش کردن که مسی رو بگیرن چون میدونستن رونالدو اصلا نزدیک به مسی هم نیس و رونالدو تمام توپ طلا و افتخارات رو مدیون رئال هست از وقتی از رئال رفت از خاطره ها محو شد هیچ بازیکنی بزرگتر از تیم نیس با رفتن رونالدو رئال یک فصل افت کرد بعدش به اوج برمیگرده با خرید چند مهره مهم ولی رونالدو با رفتنش دیگه از دنیای فوتبال محو میشه همچون نیمار پس بزرگترین ضرر رو رونالدو کرد نه رئال
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۰۱
37
14
بارسلونا فراتر از تاریخ (تاسیس۱۸۹۹)
فصل آینده ثابت میشه زیدان مربی درجه دومیه و با تیم پرستارشم به جایی نمیرسه اون سه فصل هم نبود وی اِی آر و داوری های فاجعه بار امثال کاسای و چاکر تو بازی های لیگ قهرمانان به دادش رسید البته شانسی که میاره اینه که اکثر مربیان بارسا مثل انریکه و گواردیولا و رایکارد و همین کامبکورده فصل آخرشون رو بد کار می کنند و لیگ رو از دست میدن. اتلتیکو هم که داره برمیگرده به دوران ماقبل سیمئونه و گریزمان و گودین و هرناندز و کلی ستاره های خوبشو از دست داد برا فصل آینده
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۵۵
پاسخ
44
26
هوادار
دوست عزیز چون بارسایی هستی دلیل نمیشه برای خودت رویا بافی کنی اونجا لیگ ایران نیس که دیمی کار کنن پشت سر همه کاراشون فکر هست مهمترین مسئله فروش رونالدو بود که برای بازسازی ورزشگاهشون و وام بانکی بهش نیاز داشتن ولی خوب هوادارایی که سطحی فوتبال رو دنبال میکنن این چیزارو نمیبینن و دوستم ندارن ببینن
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴:۰۱
9
38
عشقممم نیمار
واااییی ..2 برزیلی نوجوان بنام های وینیسیوس و رودریگو .. ک خیلی امیدوارم ..همین دو برزیلی ک در اینده 100% توپ طلا میبرن ..رئال بازسازی میکنن و وارث رئال خواهند شد :-)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲:۴۰
پاسخ
31
32