خانه تکانی در رئال مادرید؛ درآمدی نیم میلیارد یورویی؟

خانه تکانی در رئال مادرید؛ درآمدی نیم میلیارد یورویی؟

11649
19:53
16 فروردین 1398
رئال مادرید در پی تغییر و تحول بزرگی در ترکیب تیم خود است.

به گزارش وبسایت نود، آ اس گزارش داده است برای دگرگونی بزرگ در ترکیب رئال مادرید و خرید بازیکنان جدید، احتمال خروج چندین بازیکن از برنابئو وجود دارد.

در گزارش این رسانه آمده است که فروش چند بازیکن و چند ستاره تیم اصلی، نه فقط به خاطر تحول در ترکیب و دمیدن روح تازه در تیم اصلی است، بلکه برای خالی کردن فضا در داخل تیم و کسب درآمد برای خریدهای جدید است. بر همین اساس نام های بزرگی به درهای خروجی برنابئو لینک شده اند، ستارگانی که با فروش شان می توانند درآمدی نزدیک به 470 میلیون یورو برای باشگاه فراهم آورند.

طبق ارزش گذاری صورت گرفته توسط ترانسفر مارکت، در حال حاضر، کروس، واران و خامس رودریگز، گرانقیمت ترین بازیکنان رئال هستند که فلورنتینو پرس با فروش انها می تواند بیشترین درآمد را کسب کند. طبق ارزش گذاری سایت ترانسفر مارکت، هر یک از این بازیکنان 80 میلیون یورو می ارزند. که فروش هر سه آنها 240 میلیون یورو برای رئال مادرید فراهم می کند. ولی رئال مادرید فعلاً قصدی برای فروش واران نشان نداده است و بعید است آنها با مبلغی کمتر از 100 میلیون یورو راضی به فروش این بازیکن شوند. در عین حال در بندی از قرارداد قرضی انتقال خامس به بایرن مونیخ آمده است که بایرن برای دائمی کردن انتقال او، می تواند 42 میلیون یورو بپردازد.

گرت بیل دیگر ستاره ای است که می تواند پول خوبی نصیب مادرید کند، ستاره ولزی که باز هم فصل نه چندان خوبی را در برنابئو پشت سر گذاشت، در تابستان احتمالاً در لیست فروش قرار می گیرد و علیرغم ارزش 70 میلیون یورویی او توسط ترانسفر مارکت، شاید رئال مادرید خواستار رقم بیشتری برای این ستاره شود. هر چند باید دید آیا تیمی حاضر به پرداخت چنین رقمی می شود؟

دیگر بازیکنانی که می توانند از درهای خروجی برنابئو بگذرند، مارسلو، ماریانو و کواچیچ هستند. مارسلو فصل بدی را در برنابئو پشت سر گذاشت، او با وجود تغییر سه مربی، در دوران هیچ یک از این سه مربی نتوانست بدرخشد و حتی جایگاهش را در بعضی مقاطع در ترکیب اصلی از دست داد. ارزش او 35 میلیون یورو برآورد می شود. هر چند در مورد خروج وی هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده است.

کواچیچ دیگر ستاره ای است که احتمال خروج وی وجود دارد. او در تابستان قبل با قراردادی قرضی راهی استمفوردبریج شد، و احتمال قطعی شدن انتقال وی وجود دارد. این پیش بینی وجود دارد که رئال مادرید بتواند از فروش این ستاره کروات، نزدیک به 50 میلیون یورو بدست آورد. در عین حال، جدایی ماریانو دیاز هم قطعی به نظر می رسد. بعید است رئال مادرید برای فروش او به مبلغی کمتر از 20 میلیون یورو راضی شود.

با این شرایط، ابتدا باید منتظر بود زیدان چه کسانی را نمی خواهد و سپس به حساب و کتاب مبالغ فروش بدست آمده پرداخت.

1878

نظرات کاربران
ramin
پرز جان مادرت ناچو وایخو واسکز رو هم بزار تو لیست فروش یه مدافع خوب بخر
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۰۹
پاسخ
2
102
عشقممم نیمار
دیگ عمو پرز و زیدان فهممیدن ک دیگ با اسلحه داوری ..نمیتونن نتیجه بگیرن و تنها راه در جام گرفته ..در کهکشانی کردنه تیم میدونن :-) در ضمن ..ب نظرم ک محترمه ..فروختن کروس.. اشتباهه ... ولی وقتی میفهمم ک قراره بیاد پاریس..دوس دارم این اشتباهه انجام بده :-)
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۱:۱۲
پاسخ
145
32
علی
رئال یک فصل کامل قربانی غرور پرز شد...دشمنای رونالدو هم قبولش دارن اونوقت این آقا حتی یه جانشین برای رونالدو نخرید...
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۷:۳۳
پاسخ
4
99
مسترطوفان
اخه ادم عاقل از په‌په به وایخو میرسه. اونم احتمالا بره
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۵:۰۰
پاسخ
2
68
Ahmad
پرز میخاد گند کاریاشو گردن مربیا و بازیکنای رئال بندازه ک مدام داره ترکیب و کادر فنی عوض میکنه! همچین آدمی با فوتبال تجارت میکنه تا مدیریت! رونالدو هم اشاره ی کرد و گفت پرز منو یک کالای تبلیغی میدید!
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۰۸
پاسخ
6
98
رئال
گرت بیل رو بفروشیم تیم دوم اسپانیا بارسلونا پول خوبی گیرمون میاد امباپه رو بخریم
۱۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸:۴۸
پاسخ
93
39