خبر نگران کننده برای خروس ها؛ امباپه مصدوم شد

خبر نگران کننده برای خروس ها؛ امباپه مصدوم شد

2617
19:54
22 خرداد 1397
ستاره جوان تیم ملی فرانسه در تمرین این تیم مصدوم شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره جوان تیم ملی فرانسه در تمرین این تیم مصدوم شد.

به گزارش وبسایت نود، کیلیان امباپه که یکی از امیدهای فرانسه در جام جهانی محسوب می شود بنا بر گزارش رسانه ها این کشور در تمرین امروز این تیم پس از تکل آدیل رامی از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده و تمرین تیم را نیمه کاره رها کرده است. 

مصدومیت جدی امباپه ۱۹ ساله در فاصله ۲ روز مانده به آغاز جام جهانی می تواند خبر بسیار بدی برای دیدیه دشان باشد. فرانسه که در گروه سوم رقابت ها قرار گرفته روز شنبه در نخستین بازی خود در جام جهانی به مصاف استرالیا می رود. 

۲۰۳۱

 

نظرات کاربران
catalan
چرا همشون مصدوم شدن
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۲۷:۱۳
پاسخ
2
3
امین
بنزما رو نبردی حالا بخور
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۸:۵۹
پاسخ
4
16
علی
تیمی که هدفش قهرمانیه نباید به یک بازیکن وابسته باشه، شواهد نشون میده در این جام جهانی باز هم به شکل نامحسوس برزیلی ها به نیمار امید بستن و آرژانتینی ها به مسی.این روش احتمالا نتیجه بخش نیست.اگر آرژانتین در جام جهانی قبلی به فینال رسید یکی از دلایل اون مسیر نسبتا آسون بود، گروه راحت سوییس بلژیک.... البته نه این که هیچ وقت نمیشه به این شکل موفقیت کسب کرد.پرتغال که در یورو2016 به رونالدو امید بسته بود(الان هم همینطوره طبیعتا) در گروهش سوم شد، با سه امتیاز و با کسب سه مساوی جلوی تیم هایی معمولی، ولی به خاطر شکل تورنومنت صعود کرد، در سمتی از جدول حذفی قرار گرفت که هیچ مدعی ای نبود نه آلمان نه ایتالیا نه اسپانیاو فرانسه. و در فینال با فرانسه ای روبرو شد که بدترین بازیش تو تورنومنت رو ارائه داد.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۰۵
پاسخ
1
8
Ahmad dh
حیف شد
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴:۱۵
پاسخ
2
11
محمد
یعنی نمی‌رسه ؟؟؟
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۲:۲۵
پاسخ
0
9
arash
هم خوبه نگفتن تقصیر راموسه مصدومیتش
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۴۲
پاسخ
9
17