خداحافظی آزمون از تیم ملی در ویترین رسانه‌های روسی

خداحافظی آزمون از تیم ملی در ویترین رسانه‌های روسی

12535
14:27
07 تیر 1397
خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌های ورزشی روسیه بازتاب یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران در رسانه‌های ورزشی روسیه بازتاب یافت.

به گزارش وب سایت نود، خبر اعلام خداحافظی سردار آزمون از بازی‌های ملی در رسانه‌های روسیه نیز مورد توجه قرار گرفت. این رسانه‌ها با اکتفا به انتشار این خبر هیچگونه تحلیلی درباره تصمیم ناگهانی سردار آزمون نکردند.

خبرگزاری تاس روسیه در این رابطه به نقل از سردار آزمون نوشت: بازی در تیم ملی فوتبال ایران برایم افتخار بزرگی بود اما متاسفانه می‌خواهم با تیم ملی خداحافظی کنم. این سخت‌ترین تصمیم زندگی‌ام است، زیراه راه‌یافتن بازیکنان جوان به تیم ملی آسان نیست.

سایت اسپورتس روسیه با اشاره به تصمیم مهاجم تیم روبین‌کازان برای عدم پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتبال ایران در آینده بخشی دیگری از پیام سردار آزمون را منتشر کرد و می‌نویسد: بیماری مادرم مرا به گرفتن یک تصمیم دشوار هدایت کرد اما در نهایت از میان تیم ملی و مادرم، مادرم را انتخاب کردم.

 خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه خبر کوتاهی در این رابطه منتشر کرد و از خداحافظی سردار آزمون، مهاجم 23 ساله روبین‌کازان با تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

سایت روسی یورو اسپورت هم بیماری مادر سردار آزمون را دلیل اصلی این مهاجم ایرانی برای خداحافظی از تیم ملی فوتبال کشورش عنوان کرد.

دیگر رسانه‌های ورزشی از جمله اسپورت اکسپرس، اسپورت باکس، اسپورت و ریانووستی نیز فقط به انتشار خبر خداحافظی سردار آزمون از تیم ملی فوتبال ایران اکتفا کردند.

 

2051

نظرات کاربران
تراختور قره چال
آزمون بهترین بازکین بود برترین مهاجم ایران والله ما که از طارمی و کاوه عیلی پور اینا چیزی ندیدم آزمون از همه جهت بر تر بود
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۹:۱۱
پاسخ
7
7
Hamid
لیاقت سرداری که به بایرن مونیخ و اتلتیکو گل زد رو نداریم و تیم ملی رو برد به جام جهانی رو نداریم روزی رو میبینم که طارمی یا علیپور یا کاوه رضایی رو گذاشتن نوک حمله حتی به عمان هم نمیتونیم گل بزنیم و چندین ساله در حسرت جام جهانی هستیم
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۱۶
پاسخ
12
5
اسکندر
با اون که طرفدار کیروش هستم ولی همانطور که رحمتی ، عقیلی ، جباری و نکونام از تیم ملی خداحافظی کردند و کیروش بابت زحماتشون از اونا تشکر کرد و بعد دیگه هیچ وقت دعوتشون نکرد منتظریم که از سردار هم برای زحمتش برای تیم ملی تشکر کنه و دعوتش نکنه چون تیم ملی جایی نیست که بخوای برای کلاس بذاری. انشالله سایه مادر 120 سال بالای سرت باشه
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۱۷
پاسخ
2
6
محمد
با اینکه موافق این همه انتقاد از سردار نبودم در طول بازی‌ها، باید بگم که آدمی که در این سطح می‌خواد فوتبال بازی کنه و چهره‌ای عمومی هست باید مقدار انتقادپذیری و پوست کلفت‌تر هم داشته باشه. به نظر خیلی‌ها سردار خوب نبوده تو جام‌جهانی، یا سردار قبول داره که بهتر کار کنه و در آینده بهتر باشه یا قبول نداره که هیچ. به نظرم تصمیم عجولانه‌ای گرفت، خودش بیشتر از هرکسی ضرر می‌کنه و به تیم ملی هم ضرر میرسونه. با این حال واسه تصمیمش احترام باید قایل باشیم.
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۳۲
پاسخ
0
6
Farhad
من نمیدونم که چی تو آزمون میبینه این کیروش. اول بفرستش یک چند سالی کنترل و حفظ توپ یاد بگیره. بعد بیارش تیم ملی.
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۱۴
پاسخ
3
5
وحید ۴×۶
این بچه بیشتر از این که تو زمین فوتبال فعال باشه تو اینستا فعال بود؛هیچ آینده ای هم نداره این خط ----- این نشون *
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۵۷
پاسخ
3
7
نرگس.۱۳۸۲.آبییی
به نظرم خیلی کارمسخره ای کرد چون اگه کیروش مثل مهدی رحمتی باش لج کنه دیگه دعوتش نمیکنه ولی خیلی لوس بازی درآورد دلیلشم همین بود. بجای عذرخواهی منت گذاشت دیدی که مهدی طارمی عذرخواهی کدردکسی هم بهش چیزی نگفت
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۰۳
پاسخ
4
7
زهرا
سردار اصلا تحمل انتقاد رونداره بایداستانه تحملش روبالاببره یه تصمیم عجولانه پشیمونی ببارمیاره ،مردم ماهم دیگه شورش رو دراوردن
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۷:۵۵
پاسخ
0
4
milad
کسی نمیتونه بگه کاوه و علیپور باید جای سردار میومدن.درسته که این دو بازیکن خیلی خوبین ولی تا قبل از شروع جام جهانی اگه قرار بود یه مهاجم مثل کاوه یا علیپور جای یه مهاجم دیگه به تیم ملی بیاد خداییش کی سردار رو برای بیرون گذاشتن از لیست 23نفره انتخاب میکرد مطمئنا هممون امیدمون به گلزنی سردار بود
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۸:۱۴
پاسخ
1
5
سردار که به بایرن گل زد کو
فوتبال ملی اینجوری نیست که با یک باد بیای با یک باد بری وقتی اماده ای باید خدمت گزاری و عرق بریزی برای این پیراهن ملی نه که بگی می رم اگه قرار بود به حرف مردم باشد که بیرانوند قبل از جام جهانی با تیم ملی خداحافظی می کرد
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۱:۰۰
پاسخ
1
5
ايمون زائد10*10*3
کی روش در گذشته در واکنش به خداحافظی رحمتی تمامی درهای بازگشت را به روی او بست و حالا باید دید واکنش سرمربی تیم ملی به این تصمیم آزمون چیست.
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۲۳
پاسخ
4
9
hosein.mahan
باید اینو قبول کنیم سردار آزمون تو جام خوب نبود. وظیفه مهاجم فقط و فقط گلزنیه ولاغیر. متاسفانه بازیکنای ایران جنبه انتقاد رو ندارن.
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۴۲
پاسخ
6
11
Sh
بابت زحماتت ممنون سردار اما به جای خداحافظی باید تلاش کنی تا مورد انتقاد نباشی یا حتی اگرم نقد بیجایی هست نباید برات مهم باشه خداحافظی کردن تصمیم منطقی نیست ، اگه واقعا خانواده برات مهمه باید براشون تلاش کنی تا بهت افتخار کنن! امیدوارم که از این به بعد تصمیماتی درست بگیری و موفق باشی. ای کاش که تمرکزت روی همه چیز دقیق تر باشه و احساسی برخورد نکنی.
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۲۰
پاسخ
2
6
ایرانی غیور
خدمت در تیم ملی افتخار هر ایرانیست لذا اگر کسی خداحافظی کرد باید در جوابش بگیم ممنون به خاطر زحماتت، خوش آمدی
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۰۱
پاسخ
30
142
Mr H R
درسته! و من هم همینو بهش میگم. ولی بهش به دروغ نخواهم گفت که خوب بازی کردی، اتفاقا بهش میگم خیلی بد بازی کردی. ولی انتقاد اصلیم به کیروش، مگرنه بازیکن وظیفه اش اینه که بازی کنه. کیروش بگه چرا فقط آزمون باید بازی میکرد!
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۸:۱۷
6
11
golshifte
هر کسی اگه یه ذره وجدان داشته باشه و از فوتبال یه خورده بدونه، قبول میکنه که آزمون بدترین بازیکن تیم بود. چرا تعویض نشد آخه! چرا! ولی فحش و بدو بیاره درست نیست!
۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲:۴۷
پاسخ
61
145