خداحافظی مورنو از نیمکت تیم ملی اسپانیا/ امروز انریکه دوباره سرمربی لاروخا می‌شود

خداحافظی مورنو از نیمکت تیم ملی اسپانیا/ امروز انریکه دوباره سرمربی لاروخا می‌شود

7666
08:39
28 آبان 1398
یک بار نیمکت تیم ملی اسپانیا دستخوش تغییر می‌شود.

به گزارش سایت نود، پس از برتری 5 - صفر تیم ملی اسپانیا در بازی تشریفاتی مرحله انتخابی یورو 2020 مقابل رومانی، مورنو، سرمربی این تیم با بازیکنانش خداحافظی کرد و به گفته منابع اسپانیایی، دلیل این اقدام به قطعیت رسیدن سران فدراسیون فوتبال این کشور برای بازگرداندن لوئیس انریکه به نیمکت «لاروخا» ست.

گفته شده فدراسیون فوتبال اسپانیا با انتشار بیانیه و برگزاری یک کنفرانس خبری، جدایی روبرت مورنو از تیم ملی اسپانیا و بازگشت لوئیز انریکه به نیمکت این تیم را اعلام خواهد کرد. روبرت مورنو  پس از پیروزی اسپانیا برابر رومانی در کنفرانس خبری پس از بازی حاضر نشد و در فضای احساساتی رختکن، اشک ریخت و با بازیکنانش وداع کرد. فدراسیون فوتبال اسپانیا امیدوار است روبرت مورنو، دستیار انریکه در یورو 2020 باشد اما با این رفتار ، اوضاع کمی پیچیده است. در ابتدای سال 2019، لوئیز انریکه به دلیل سرطان دخترش، شانا از هدایت تیم ملی اسپانیا کناره گیری کرد و البته چند ماه پس از این اتفاق، دختر انریکه درگذشت.

1977
 

نظرات کاربران
سبحان
مورنو اسپانیا رو متحول کرده و داره خیلی خوب نتیجه میگیره .این اشتباه بزرگی هست که دوباره انریکه رو برگردانند.البته انریکه هم مربی خوبی بود ولی مورنو میتونه تیم اسپانیا رو قهرمان جهان کنه.کاش بهش فرصت میدادند.به جوانها اعتماد کنید شک نکنید که جواب خوبی میگیرید.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰:۲۳
پاسخ
5
11
افشین
وقتی مورنو بهترین نتیجه رو گرفته چرا باید انریکه بیاد با اینکه جفتشون هم بهترینن باید زمانی اینکارو بکنن که اسپانیا نتیجه نگرفته باشه
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۵:۵۵
پاسخ
3
27
اکبر تاجی
ای کاش لوییز انریکه بعنوان سرمربی منچستر یونایتد به فوتبال برمیگشت. با این مدیران منچستر یونایتد حالاحالاها داغونیم
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۳:۳۰
پاسخ
15
35