خداداد عزیزی: استعفا داده ام، دیگر در مسابقات و تمرینات سپیدرود شرکت نمی کنم

خداداد عزیزی: استعفا داده ام، دیگر در مسابقات و تمرینات سپیدرود شرکت نمی کنم

17105
04:59
20 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از کسب تساوی برابر میزبان تبریزی، با ابراز رضایت از علمکرد شاگردانش اعلام کرد از بازیکنان تیم خداحافظی کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از کسب تساوی برابر میزبان تبریزی، با ابراز رضایت از علمکرد شاگردانش اعلام کرد از بازیکنان تیم خداحافظی کرده است.  

به گزارش وب سایت نود، خداداد عزیزی پس از کسب یک امتیاز دیدار با گسترش فولاد تبریز در مصاحبه با خبرنگاران بار دیگر اعلام کرد در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد و از سمت خود استعفا داده است. در ادامه صحبت های خداداد بعد از بازی مقابل گسترش فولاد را می خوانید.

این مساوی شش امتیاز ارزش داشت

قبلاً هم گفته ام ما تیم بدی نداریم و به لحاظ مهره بازیکنان خوبی در اختیار داریم. اما قبل از بازی سایپا هم اشاره کردم که تیم ما به لحاظ بدنی مشکل دارد. در دقایق پایانی هم بدن بازیکنان خالی کرد و گسترش فولاد می توانست گل دوم را هم به ما بزند اما شاید اتحادی که پس از مسئله هتل تهران بین بچه ها ایجاد شد، مانع از پیروزی حریف شد و یک امتیاز گرفتیم. یعنی همان بازیکنانی که می گفتند بی غیرت هستند، آمدند به تبریز و یک امتیاز گرفتند؛ این یک امتیاز برای تیم، نه به اندازه سه امتیاز، که به اندازه شش امتیاز ارزش دارد. این یک امتیاز مبارک بازیکنان تیم باشد.

سالی که نکوست از بهارش پیداست

نامه ای که سرپرست داده ام تا آن را به مدیرعامل بدهد و از این طریق استعفا داده ام و با بازیکنان تیم خداحافظی کردم. الان هفته سوم است که با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنیم. دو فقره چک از مسئولان باشگاه در تاریخ های مختلف داشتم که به تعهدات خودشان عمل نکرده بودند. به همین خاطر به آنها اعلام کردم که در تمرینات و مسابقات شرکت نمی کنم.

 

2081

نظرات کاربران
مهیار
خداداد بازیکن خوبی بود اما ای کاش مربی نمیشد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳:۰۳
پاسخ
9
87
Miladfarzad
خداداد عزیزی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بود و همواره از نامش به نیکی یاد میشه بعنوان بازیکنی شاخص اما کاش ایشون قبول کنن و بپذیرن چون بازیکن خوبی بودن دلیل نمیشه که حتما مربی خوبی هم از کار دربیان خصوصا اینکه باید پذیرفت خداد‌داد عزیزی،شخصیت صبور و آرامی هم نداره و نمیتونه با بازیکنان رابطه مناسبی برقرار کنه و از ارتباط برقرار کردنش با مدیران‌ هم چیزی نگیم بهتره در کل دارای خصوصیاتی نیست ک یک مربی موفق باید داشته باشه و بهتره با ادامه ندادن مربیگری بزاره که همون خاطره خوب از دوران بازیگریش در اذهان بمونه
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۱:۵۲
پاسخ
6
105
من
همه تلاششو کرد تا بعد از یه برد کنار بره اما نشد
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴:۲۸
پاسخ
14
75
کیومرث
خخخخخخخ بابا خیلی فیلمه این خداداد یک امتیاز خودشو ۶ امتیاز محاسبه کرده بعد در مورد ۴ امتیاز ایران تو جام جهانی گفت فرقی با صفر امتیاز نداره . ای خدا ای خدا .... زنده باد ایران درود بر کی روش کبیر همه برای ایران
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۱۰
پاسخ
64
100
ایران
بهترین کار ممکن انجام دادی . شما برو دنبال یه شغل دیگر برگردد خخخخخخخخ
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۳۷
پاسخ
63
183
آرمین
کلا اگر میشه از مربیگری استعفا بده
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۵۱
پاسخ
68
215