خرسندنیا:نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد درست مثل استقلال

خرسندنیا:نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد درست مثل استقلال

3415
11:18
11 اردیبهشت 1397
هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد و وقتی هواداران تیم را می‌بینم یاد خاطرات حضورم در استقلال می‌افتم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد و وقتی هواداران تیم را می‌بینم یاد خاطرات حضورم در استقلال می‌افتم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محمدرضا خرسندنیا در خصوص صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدا جا دارد این اتفاق مهم را که بعد از حدود 25 سال رخ داده به مردم خوب استان مازندران و قائمشهر تبریک بگویم.
وی افزود:صعود نساجی یکی از آرزوهای مردم مازندران و خود من هم بود چون حتی در زمانی که در این تیم حضور نداشتم در مورد این تیم ریشه دار صحبت‌های زیادی را می‌شنیدم که چه هوادارانی دارد. جای نساجی در لیگ برتر خالی بود و حالا هم خوشبختانه تیم صعود کرد ولی نباید از زحمات کادر فنی و بازیکنان گذشت. با حضور جواد نکونام در نساجی انگیزه بازیکنان تغییر کرد و دیدید که در هفته هایی که وی سرمربی نساجی شد چه نتایج خوبی کسب کردیم.از سوی دیگر آقایان صنیعی‌فر و امیری تلاش زیادی کردند و انصافا زحمات زیادی برای موفقیت تیم کشیدند که جا دارد از آنها تشکر کنم. به نظر من نساجی با این کادر فنی و با این مدیریت باید هم در لیگ برتر باشد.
وی در خصوص مصدومیتی با آن دست و پرنجه نرم می کند گفت: متاسفانه در هفته های آخر با آسیب دیدگی رو به رو شدم اما مشکل خاصی ندارم و می توانم برای فصل جدید بازی کنم.
خرسندنیا در خصوص حمایت هواداران نساجی نیز گفت: هواداران نساجی واقعا فوق العاده هستند، من در استقلال هم تیم پرطرفدار فوتبال ایران محسوب می شود بازی کردم ولی واقعیت این است که نساجی هم در همه جای ایران طرفدار دارد. ما به هر شهری که می رفتیم طرفداران نساجی در آن شهر حضور داشتند که این موضوع من را یاد زمان حضورم در استقلال می انداخت. به نظر من این تماشاگران برای هر تیمی نعمت هستند.

 

2051

نظرات کاربران
Dokhi taji :)
کافیه براتون عزیزای پرسپولیسی... نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد درست مثل استقلال.... :))))
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۶:۴۷
پاسخ
3
11
مهران
الکی خودتونو نچسبونید به استقلال
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۲۰
پاسخ
13
23
amir
باش استقلال پر طرفدارترین تیم راه شیری :)))))
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۷:۵۷
پاسخ
49
31
مسعود گل باشی
نه پس پس پرطرفدارترینه که نمیتونه ورزشگاهو پر کنه اونم با اصرار
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۷:۳۶
15
32
mehdi
خرسندنیا یکی از بدترین بازیکن های تاریخ استقلال جناب پرویز مظلومی با چه تفکری تو دربی 4-2 خرسندینا بازی داد و فرشید اسماعیلی نیمکت نشین کرد درحالیکه هفته قبل فرشید اسماعیلی یه بازی عالی روبروی سپاهان انجام داده بود و گل هم زده بود. فاجعه بود خرسندنیا
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۴:۴۰
پاسخ
27
48
ARYOBARZAN
بازی رفت اسماعیلی گل زد به سپاهان بازی برگشت سپاهان 0-0 شد خرسندنیا در حد استقلال نبود ولی بدترین بازیکن هم نبود تو هر پستی بازی کرد برا استقلال
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۰۹
4
15
حمید
اخه چرا باید همه جای ایران طرفدار داشته باشه اینم از اون حرف هاست فقط تیم های پرافتخار همه جای ایران طرفدار داره حتی سپاهانم همه جای ایران هوادار نداره
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸:۴۲
پاسخ
40
65
ARYOBARZAN
فقط مازندران طرفدار داره وسلام
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲:۰۴
21
14
Ali
من کرمانشاهی ام .تو عمرم شاید کلا ده پانزده بار رفته باشم قائمشهر و حتی یک دونه بازی نساجی رو هم از نزدیک ندیدم ولی واقعا این تیم رو دوست دارم نه ب خاطر خودش بلکه ب خاطر اینکه هم فک کنم بعد استقلال قدیمی ترین تیم باشه هم اینکه هوادار هاش فوقالعاده ان پس طرفدار داشتن ربطی ب افتخار نداره که اگه اینجور بود الآن تراکتور و پرسپولیس باد مثل سایه و فولاد گستر بی هوادار میبودن
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴:۲۵
7
29