خروج از بحران با سومین شکست قلعه نویی؛ درخشان می خواهد هت تریک کند

خروج از بحران با سومین شکست قلعه نویی؛ درخشان می خواهد هت تریک کند

3617
23:59
14 آذر 1396
در هفته پایانی نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران تیم های ذوب آهن اصفهان و نفت تهران به مصاف هم می روند.

وبسایت رسمی برنامه نود - در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در نیم فصل اول، تیم های ذوب آهن اصفهان و نفت تهران به مصاف هم می روند.

به گزارش وب سایت نود، امیر قلعه نویی به عنوان یکی از موفق ترین مربیان تاریخ لیگ برتر به حساب می آید که در حال حاضر در صدر جدول رده بندی مربیان در تاریخ این رقابتها قرار دارد. عملکرد موفق قلعه نویی سبب شده تا وی شکست های زیادی را در تقابل با مربیان لیگ برتری نداشته باشد.

در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر حمید درخشان این فرصت را دارد تا با شکست ذوب آهن اصفهان هم به وضعیت تیمش در جدول سروسامانی ببخشد و هم در رده مربیانی قرار بگیرد که موفق به شکست قلعه نویی در سه بازی شده اند. در صورتی که این اتفاق رخ دهد، درخشان با سه تیم مختلف یعنی داماش گیلان، پرسپولیس و نفت تهران موفق به انجام این مهم خواهد شد. گفتنی است که قلعه نویی هم در تقابل با درخشان موفق به کسب چهار برد شده و مصاف این دو مربی هیچگاه مساوی به پایان نرسیده است.

تا کنون 3 مربی موفق شده اند قلعه نویی را در 3 بازی شکست دهند. فرهاد کاظمی (3 پیروزی و 4 شکست) که موفق شده قلعه نویی را به عنوان مربی سه تیم استقلال تهران، استقلال اهواز و تراکتورسازی مغلوب کند؛ صمد مرفاوی در مقابل 5 شکستی که برابر قلعه نویی داشته، 3 بار هم این مربی را مغلوب کرده و در سه تیم استقلال تهران، مس کرمان و صبای قم به عنوان مربی در تقابل با قلعه نویی پیروز میدان بوده است. سومین مربی که توانسته مربی سابق آبی پوشان را سه بار شکست دهد، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس است که قلعه نویی را در سه تیم استقلال تهران، تراکتورسازی و ذوب آهن اصفهان مغلوب کرده و در مقابل هیچ شکستی را هم متحمل نشده است.

اما پرویز مظلومی (4 برد و 4 باخت) مربی است که بیشترین برد را در مصاف با قلعه نویی به دست آورده و توانسته وی را به عنوان سرمربی در چهار تیم مختلف شکست دهد. مظلومی در ادوار مختلف لیگ برتر توانسته است قلعه نویی را به عنوان مربی روی نیمکت چهار تیم استقلال تهران، سپاهان اصفهان، تراکتورسازی و ملوان انزلی از پیش رو بردارد. البته در دیدار تیم های استقلال تهران و ملوان انزلی در لیگ پانزدهم، قلعه نویی به عنوان مربی ملوان انزلی روی نیمکت این تیم ننشست اما از روی سکوها تیمش را هدایت می کرد.

 

 

 

2081

نظرات کاربران
علیرضا
امیر قلعه نویی نیاز به تعریف نداره. اینو من نمیگم رزومه اش میگه. ذوب آهن این فصل با تنگناهایی روبروست که کم کم حل میشه. مطمئنم امیر قلعه نویی با ذوب آهن یقه مدعیان رو میگیرد. اما در مورد بازی با نفت : درخشان و نفت هم مشکلات زیادی دارند. حمید درخشان هم رزومه خوبی داره. ولی از بخت بد دستش بسته اس . و ذوب آهن با گل دقایق پایانی نفت رو میبره.
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۵۱:۱۹
پاسخ
15
6
11
ذوب اهن 2 نفت 0 ان شالله...
۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۵:۵۸
0
1