خروج 5 بازیکن اصلی؛ انقلاب در اتلتیکومادرید

خروج 5 بازیکن اصلی؛ انقلاب در اتلتیکومادرید

5307
16:44
25 اردیبهشت 1398
آنتوان گریزمن جدیدترین خروجی اتلتیکومادرید خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، اعلام رسمی خبر خروج آنتوان گریزمن از اتلتیکومادرید در تابستان 2019 آخرین تیری بود که بر پیکره اتلتیکومادرید وارد شد و اکنون دیگو سیمئونه ماموریت دشوار ساختن اتلتیکومادریدی جدید را در فصل 20-2019 خواهد داشت. 

خط دفاعی منطقه ای است که بیش از هرجای دیگری نیاز به بازسازی دارد، چرا که 4 تن از اعضای اصلی این بخش در سال های اخیر اتلتیکومادرید را ترک خواهند کرد. انتقال لوکاس هرناندز به بایرن مونیخ مدتهاست که اعلام شده و دیگو گودین و خوانفران نیز خروج خود از باشگاه را اعلام کرده اند. فیلیپه لوئیس هم اگرچه هنوز صحبتی از جدایی نزده، اما به احتمال فراوان مادرید را ترک خواهد کرد. با جدایی خوانفران، گودین و لوئیس، خط دفاع فصل قهرمانی اتلتی در لالیگا رسما متعلق به گذشته خواهد بود. 

سانتیاگو آریاس را نیز باید به نام های اعلام شده اضافه کرد، چرا که باشگاه در تابستان به دنبال راهی برای فروش اوست. بنابراین در خط دفاعی، استفان ساویچ و خوزه خیمنز تنها گزینه های باقی مانده برای دیگو سیمئونه خواهند بود. 

خط هافبک منطقه ای است که احتمالا کمتر از نقاط دیگر دچار تحول خواهد شد. در این بخش نگرانی هایی درباره آینده رودری وجود دارد، بازیکنی که در برنامه های آینده باشگاه نقش بسیار مهمی دارد. بند آزادسازی قرارداد او تنها 70 میلیون یورو ارزش دارد که این برای باشگاه های بزرگی که خواهان او هستند-برای مثال منچسترسیتی-رقم چندان هنگفتی نیست.

در حمله، گریزمن اتلتی را ترک می‌کنند و شاید به دنبال او، بازیکنان دیگری نیز از درهای خروجی بگذرند. دوران نیکولا کالینیچ در اسپانیا هرگز دوران موفقی نبوده و او نیز احتمالا مسیر خروج را در پیش خواهد گرفت. در این بین سائول نیگز و دیگو کاستا شرایط خاصی دارند. 

هر دو به خروج از باشگاه نزدیک بودند و قرار بود پول حاصل از فروش آن ها در جهت خرید بازیکنان جدید سرمایه گذاری شود. اما تصمیم گریزمن شاید شرایط را برای سائول و کاستا تغییر دهد. البته این را هم باید در نظر داشت که در حال حاضر، پیشنهادی جدی برای این دو بازیکن دریافت نشده است.

نکته واضح آن است که کادر مدیریت اتلتیکومادرید تابستان شلوغی را در پیش خواهد داشت و آن ها باید ترکیبی جدید را برای دیگو سیمئونه مهیا کنند؛ ترکیبی که برای کسب عنوان دومی در سومین فصل متوالی تلاش خواهد کرد، یا شاید هم عنوانی بالاتر.

7712

نظرات کاربران