خرید فن بیساکا برای منچستریونایتد 60 میلیون پوند هزینه می‌برد

خرید فن بیساکا برای منچستریونایتد 60 میلیون پوند هزینه می‌برد

3191
14:47
20 خرداد 1398
پیشنهاد اولیه یونایتد به ارزش 40 میلیون پوند رد شده است.

به گزارش وبسایت نود، منچستریونایتد برای خرید فن بیساکا مدافع جوان کریستال پالاس باید چیزی در حدود 60 میلیون پوند بپردازد.

ESPN مدعی شده است کریستال پالاس با اتکا به قراردادی که با این مدافع جوان دارد، خواستار دریافت مبلغ بیشتری از سوی یونایتد شده است. سولسشائر که برای تقویت قوای دفاعی خود به دنبال یک مدافع راست است، فن بیساکا را مدنظر قرار داده است، پیشنهاد اولیه شیاطین سرخ برای جذب این بازیکن، 35 میلیون پوند + 5 میلیون افزونه‌های قرارداد بود که رد شد.

اما کریستال پالاس برای فروش این بازیکن حداقل 50 میلیون پوند می خواهد. فن بیساکا تا سال 2022 با پالاس قرارداد دارد و مشکلی برای ماندن در این تیم برای فصل بعد ندارد، همین موضوع باعث شده تا کریستال پالاس در موضع ضعف قرار نگیرد و خواهان مبلغ بیشتری از سوی یونایتد شود. طبق اعلام ESPN، آنها خواهان دریافت حداقل 50 میلیون پوند مبلغ قطعی هستند و 10 میلیون پوند نیز به عنوان افزونه ها در نظر گرفته شود که مجموعاً به رقم 60 میلیون پوند می رسد.

بیشترین رقمی که یونایتد برای خرید یک مدافع پرداخت کرده، 31 میلیون پوند بوده است که برای لیندلوف پرداخت شد. خرید فن بیساکا با مبلغ 60 میلیون پوند، این بازیکن را به سومین خرید گرانقیمت تاریخ یونایتد بدل خواهد کرد.

1878

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اخه منچستر چرا داره بازیکنای گمنام خریداری میکنه ؟؟:-P رسما دارن منچستر ب تیم کوچیک‌تبدیل میکنن:-\
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۵:۰۶
پاسخ
18
4
علی
تا اونجایی که من میدونم ۶۰میلیون پوند فقط ۶تیم بزرگ انگلیس میتوانند پرداخت کنند وهیچ تیمی توانگلیس توان پرداخت نداره تاره ارسنالم با ارفاق گفتم
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۱:۴۵
1
15