خسروی:مسئولان ورزشگاه آزادی پول گرفته شده از مردم را صرف امور خیریه کنند

خسروی:مسئولان ورزشگاه آزادی پول گرفته شده از مردم را صرف امور خیریه کنند

3128
11:39
10 مهر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - داور بین‌المللی پیشین فوتبال ایران با انتقاد از مسئولان ورزشگاه آزادی خواستار این شد که پول گرفته شده از مردم صرف امور خیریه شود.

وبسایت رسمی برنامه نود -  داور بین‌المللی پیشین فوتبال ایران با انتقاد از مسئولان ورزشگاه آزادی خواستار این شد که پول گرفته شده از مردم صرف امور خیریه شود. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، علی خسروی با تسلیت درگذشت هادی نوروزی اظهار داشت: نوروزی جزو بازیکنان خوش اخلاق و محجوب بود و درگذشت او غم سنگینی است.

وی ادامه داد: امروز مراسم باشکوهی برای تشییع پیکر زنده یاد نوروزی برگزار شد، اما کاری که مسئولان ورزشگاه آزادی انجام دادند، مردم را ناراضی کرد.

خسروی عنوان کرد: بلیت‌فروشی برای این مراسم چه معنایی دارد؟ چرا با این کار مردمی را که به ورزشگاه آمده بودند، رنجور و ناراحت کردند؟

داور بین‌المللی پیشین فوتبال ایران گفت: شاید تنها کاری که می‌تواند در این میان باعث شادی روح مرحوم نوروزی، خانواده‌اش و مردمی که آمده بودند، شود اختصاص درآمد حاصل از بلیت‌فروشی به امور خیریه است. از مسئولان ورزشگاه آزادی می‌خواهم حداقل با این کار، اشتباه خود را جبران کنند.

 

کد/2020

نظرات کاربران
حسام
من درست نفهمیدم بلیط فروختن
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۹:۰۶:۳۶
پاسخ
0
1
پوریا محبی
اینا دیگه کین بابا فکر کردن مسابقه فوتباله ...خیلی نامردن
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۷:۰۳
پاسخ
0
2
اشكان م
واقعا باعث تاسف ، بازم حرص پول
۱۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۸:۰۹
پاسخ
1
15