خسرو حیدری: از داوری دربی یک سال پیر شدم

خسرو حیدری: از داوری دربی یک سال پیر شدم

13515
20:02
04 آبان 1396
مدافع تیم فوتبال استقلال از عملکرد تیم داوری دربی ۸۵ ابراز نارضایتی کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال استقلال از عملکرد تیم داوری دربی ۸۵ ابراز نارضایتی کرد.

به گزارش وبسایت نود، خسرو حیدری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس در دربی 85 پایتخت اظهار داشت: شرمنده هواداران شدیم، آنها پس از سوت پایان مسابقه تیم ما را تشویق کردند و من افتخار کردم که پیراهن استقلال را برتن می‌کنم. 

وی افزود: تیم ما شروع خوبی داشت و در 5 دقیقه اول نیز یک موقعیت گل به دست آوردیم. امروز شانس‌های خوبی داشتیم اما روی یک حرکتی که کار کرده بودیم گل خوردیم. بیشتر زمان بازی توپ و میدان در اختیار ما بود و سوار بازی بودیم و به نظرم می‌توانستیم برنده دربی 85 باشیم. 

حیدری درباره عملکرد بیژن حیدری داور این بازی گفت: پیش از این هرگز به هیچ داوری اعتراض نکرده بودم اما امروز به اندازه یک سال پیر شدیم، در چندین صحنه توسط بازیکنان پرسپولیس به روی هوا رفتم اما نمی‌دانم چرا داور و کمک داور دوم هیچ اعتقادی به خطا نداشتند. به داور امروز که اولین قضاوتش در دربی را داشت تبریک می‌گویم اما کلا تیم ما از داوری رضایت نداشت. 

کاپیتان استقلال درباره ضربه‌ای که به سرش وارد شد، گفت: هواداران پرسپولیس یک شی را به سمت من پرتاب کردند که به نظرم این کارها جالب نیست. 

وی درباره صحنه پنالتی که به ضرر استقلال گرفته شد، عنوان کرد: درباره این صحنه کارشناسان باید نظر بدهند اما می‌توانم بگویم که براساس قانون جدید، بازیکنان ما نباید اخراج می‌شد و همان اخطار صحیح بود، در کل از داوری خیلی اذیت شدیم. 

حیدری اظهار داشت: منصوریان برای این تیم استقلال زحمت زیادی کشیده است و الان هم که شفر تازه آمده و 3 هفته است که تیم را در اختیار دارد. شفر گفته بود که ای کاش دربی چند هفته دیرتر برگزار می‌شد. ما می‌توانستیم بازنده دربی نباشیم و حداقل با حریف مساوی کنیم. در نیمه دوم 3 موقعیت گل داشتیم و شرمنده مردم شدیم. 

20441

نظرات کاربران
گلوبول قرمز کوچولو
من بازی رو نگاه کردم. از اول بازی تا آخر بازی آقای شفر تاکتیک تیمشو روی یه حرکت ارنج کرده بود و دائم داشت به بازیکنانش میگفت که دایو برید. حتی پخش زنده تلویزیونی هم گویای همین مسئله بود. همش کنار زمین میگفت دایو و با دستش هم نشون میداد و تاکتیک دایوی که توی تمریناتشون استقلالیا تمرین کرده بودن از قبل، دائم تاکیید میکرد. و آقای حیدری هم که بازیکن حرف گوش کنی هستش، تا آخر بازی دائما در حال دایو رفتن بود و تاکتیک شفر رو به خوبی اجرا میکرد
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۳۹:۱۰
پاسخ
9
47
فرهاد
خسروجان ، جواني كه از شما گذشته است اما ، آرزو بر جوانان عيب نيست!!!
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۲۹:۰۰
پاسخ
3
46
۲ستاره
خدا قوت کاپیتان خسرو با اخلاق داور اشتباه تاثیر گذار نداشت ولی واقعا رو اعصاب بازیکنامون بود و تمرکزمونو بهم زد داور در حد این بازی نبود هرچند از باخت ناراحت بودم ولی از تشویق هوادارا بعد بازی کیف کردم دستشونو میبوسم چون واقعا درکشون از بازی بالا بود
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۴:۳۴
پاسخ
75
47
علی آبی دل
خلی دوستتون داریم بازیکنای با غیرت تاج کبیر-به امید برد تو بازی های اینده
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱:۴۱
پاسخ
183
78
دختر پرسپوليسي
خيلي عصبي بودي مثلا كاپيتان بودي بيشتر هوادارارو جنابعالي تحريك كردي
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۱:۱۴
پاسخ
26
108
666666
ششمین باخت دربی مبارکت باد کاپیتان شیشتایی
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶:۲۷
پاسخ
51
200
ساوالان
دوران سانتر تمام شده
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۶:۰۲
پاسخ
68
284
رضاشهسواری
گویا ششتقلولیا عقیده دارن،هنگام زدن ضربه پنالتی علیپور در آفساید بوده! خخخخ
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۳۲
پاسخ
73
327
پسر استقلالی
جدااز کری خونی....کی دلش اومد به خسرو چیزی بزنه........تاحالاکسی چیزی دیده ازش اهانتی چیزی
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۱۸
پاسخ
50
233
زانیار
چرا طرف مسلمان چیزی پرتاپ میکردن استقلالیا
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۵:۳۵
17
88
ج بالایی
خوب این بی ادبی راهواداران استقلال قبل از شروع بازی شروع کردن وقتی بازیکنهای پرسپولیس برای گرم کردن میخواستن بیان زمین با سنگ پرانی هواداران استقلالیهامواجه شدن خدابهشون رحم کردکه مصدوم نشدن بعددرادامه مسلمان وعکاسان ادامه داشت به عنوان یه پرسپولیسی از این نوع حرکات متنفرم بازی برد وباخت داره هواداران پرسپولیس پارسال در پایان باخت دربی ایستاده تیم خودشان را تشویق کردن بدون اهانت به طرف مقابل باشد که دیگر از این نوع حرکات رانبینیم
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۲:۳۲
21
134
پسر ایتالیایی
مگه بقیه بازیکنا گناه کردن که اونارو بزنن این رو نزنن. به نظر من سمت هیچ بازیکنی نباید سنگ پرت کرد. در ضمن اول استقلالی ها مسلمان رو زدن. پرسپولیسی ها هم برای طلافی خسرو رو زدن. قبول کن اگه شما اینکارو نمیکردید هوادارای ما هم به هیچ وجه سنگ پرت نمیکردن
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۸:۴۸
26
148
حمید
تلافی زدن مسلمان بود برادر
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۵:۴۷
48
172
رائول
خخخخ... این رو نگی، چی بگی !؟!
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۵:۱۴
پاسخ
98
325
بابک
خداییش تاکتیک استقلال از زمان شفر تغییر کرده قبلا فقط از راست میکشیدن زیرش الان از چپ هم میکشن زیرش!!! ادمین...
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۴:۲۷
پاسخ
71
335
پوری
اتوبوسی که نچپیدن که تو دفاع
۰۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۹:۱۴
110
63
13
دمت گرم خیلی خندیدم
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۵:۰۱
37
180
صدر قرمزش قشنگه
شما انقدر دایو کردی از دایوات پیر شدی گلم
۰۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳:۳۱
پاسخ
88
330