خطرناک‌ترین مهاجم لیگ در نیم‌فصل دوم چه کسی است؟

خطرناک‌ترین مهاجم لیگ در نیم‌فصل دوم چه کسی است؟

5895
10:41
07 اردیبهشت 1398
برای حدس زدن خطرناک‌ترین مهاجم نیم‌فصل دوم باید سری به اصفهان و تیم علیرضا منصوریان زد.

به گزارش وب‌سایت نود، خطرناک‌ترین مهاجم لیگ برتر در نیم‌فصل دوم کدام بازیکن است؟ نگاهی به جدول بهترین گلزنان می‌گوید که کی‌روش می‌تواند محتمل‌ترین پاسخ به این سوال باشد. مهاجمی که توانست عقب ماندن کوتاه مدتش از علیپور را جبران کرده و خود را به تنهایی به صدر جدول برساند. علیپور و استوکس و دیگر بالانشینان هم شاید گزینه‌های بعدی باشند. بهترین مهاجم لیگ برتر در نیم فصل دوم اما هیچ کدام از این گزینه‌ها نیست. باید دنبالش بگردیم که خودش پدیده نیم‌فصل دوم است و مهاجمش هم می‌تواند همین لقب را از آن خود کند. امیرارسلان مطهری از ذوب‌آهن که آماری شگفت‌انگیز در لیگ برتر و آسیا داشته است.

کی‌روش، علیپور، پریرا و پاتوسی و مطهری ستاره‌ای هستند که در نیم‌فصل دوم عملکرد خوبی داشته‌اند و روی گل‌های تیم‌شان تاثیرگذار بوده‌اند. اگر بخواهیم این گزینه‌ها را به آنهایی که همزمان در آسیا هم حضور داشته‌اند محدود کنیم به سه گزینه مطهری، پاتوسی و علیپور می‌رسیم. عملکرد نیم‌فصل دوم این سه بازیکن در در جدول زیر مشخص است.

از بین بازیکنانی که فقط در لیگ برتر حضور داشته‌اند، پریرا با 6 گل و یک پاس گل اوضاع بهتری از همه دارد . بعد از او کی‌روش با 5 گل و یک پاس گل است. قاسمی‌نژاد هم سه گل زده که به همراه پاتوسی می‌توانند در بازی امروز آمارشان را بهتر کنند. با این حال آمار آن‌ها هم کمرنگ‌تر از مطهری است.

ارسلان مطهری ستاره بی‌چون و چرای ذوبی‌ها در آسیا بوده که بیشتر گل‌های این تیم را به ثمررسانده و در لیگ برتر هم نقش اساسی در موفقیت تیمش و رسیدنش از رده‌های انتهایی به نیمه بالایی جدول دارد. بازیکنی که آمار 25 درصد تبدیل شوت‌های‌اش به گل نشان از خطرناک و چارچوب شناس بودنش می‌دهد.

مطهری که مدتها بود افت کرده بود و حضورش در لیگ برتر و عجمان با ناکامی همراه بود حالا باز هم به همان مهاجم آماده نفت تهران تبدیل شده است. مهاجمی که در میان اسم و رسم‌دارهای لیگ برتر توانسته عنوان خطرناک‌ترین مهاجم نیم‌فصل دوم را از آن خود کند.  

30388

نظرات کاربران
آبی بیکران
ارسلان مطهری برات آرزوی موفقیت میکنم واقعا کارش عالی حیف این بازیکن بود یک نیم فصل تیم نداشت و استقلال دنبال مهاجم میگشت
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۵۰
پاسخ
10
5
امیر آبی دل
ارسلان مطهری امیدوارم تا آخر فوتبالش پیش داشعلی منصوریان بمونه چون فقط به تاکتیکای ایشون میخوره.... عالی هم کار می کنه... امیدوارم بازم پیشرفت کنه و قیمتش برسه به 5 میلیون یورو در ترانسفر مارکت
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۴۲
پاسخ
11
24
جووونم کیروش
مطهری دیروز فقط خودشو مینداخت زمین یک پنالتی هم به این روش گرفت
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۳:۴۲
پاسخ
27
10
ببرهای آبی
ولی بازم یه عده معتقدن پاتوسی چون تو لیگ معتبر نبوده کیفیتش پایینه:))
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴:۳۷
پاسخ
29
62
گلوبول قرمز کوچولو
من بعنوان یه پرسپولیسی میگم که واقعا پاتوسی یه بازیکن خوبه و پتانسیلشو داره بهتر از اینم بشه. خیلی موثر و با کیفیت بازی میکنه.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۹:۴۲
5
29
✔✰✰سجاد✰✰✔✰S47✰✔
زیر نظر داش علی عالی بوده
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۷
12
10
پرسپولیس محبوب دلها
واقعا عجیبه که تو کل تیم ها لیگ ۲تا دونه مهاجم استاندارد نداریم.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۹:۲۲
پاسخ
6
67