خطر فسخ یک‌طرفه قرارداد مربیان و بازیکنان بیخ گوش باشگاه پرسپولیس

خطر فسخ یک‌طرفه قرارداد مربیان و بازیکنان بیخ گوش باشگاه پرسپولیس

16356
18:34
30 شهریور 1397
بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس طبق قانون اجازه فسخ یک‌طرفه قرارداد خود را دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان و مربیان خارجی پرسپولیس طبق قانون اجازه فسخ یک‌طرفه قرارداد خود را دارند.

به گزارش وبسایت نود، طبق قانون بازیکنان و مربیان خارجی در صورتی که دو ماه حقوق خود را دریافت نکنند می‌توانند قراردادشان را یک‌طرفه فسخ کنند. اتفاقی که پیش از این در مورد آنتونی گولچ در پرسپولیس رخ داد و او بدون اینکه بازی کند به دلیل پرداخت نشدن پولش به فیفا شکایت و در نهایت پرسپولیس را محکوم کرد.

باشگاه پرسپولیس به خاطر عدم تهیه ارز دولتی در چند ماه اخیر برای پرداخت پول خارجی‌های خود دچار مشکل و این موضوع به معضلی بزرگ برای آنها تبدیل شده است. اگر مدیریت باشگاه پرسپولیس بخواهد حق و حقوق خارجی‌های تیمش را با قیمت روز دلار بدهد آن وقت باید چند برابر هزینه کند و از این‌رو آنها منتظر پرداخت پاداش 300 هزار دلاری AFC هستند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا به تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه نهایی 300 هزار دلار پاداش می‌دهد و باشگاه پرسپولیس با دریافت این پول حداقل می‌تواند بخشی از طلب بازیکنان و مربیان خارجی خود را پرداخت کند.

برانکو و زلاتکو ایوانکوویچ، مارکو و ایگو پانادیچ مربیان و بوژیدار رادوشویچ، گادوین منشا و بشار رسن بازیکنان خارجی تیم فوتبال پرسپولیس را تشکیل می‌دهند و همه آنها شرایط این باشگاه را درک کرده و همه جوره با باشگاه پرسپولیس راه آمده‌ و تاکنون صحبتی در این باره انجام نداده‌اند.

 

1004

نظرات کاربران
طلوع سرخ
آفرین به این درک و معرفت و مرام!❤
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۷:۲۳
پاسخ
5
161
فوتبال برانکویی
نمیدونم‌ استقلالی ها کجا هستن که میگفتن وزیر پرسپولیسی و غیره. چطور امسال اینقد بازیکن خریدن اونم فقط با پول فسخ قرارداد حسینی و بعد گفتن وزیر پرسپولیسی این چند سال هر چی بازیکن بود رو خریدن و طلبکار هم هستن. البته یادم‌رفت که پول بدهکاران رو هم با فسخ قرارداد داده بودن
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۵:۱۰
پاسخ
10
172
سونامی قرمز
قرارداد پرفسور با پرسپولیس قلبیه.تا ابد فسخ نمیشه.
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۶:۳۳
پاسخ
10
177
احسان
دمشون. گرم. تا قهرمانی آسیا در کنار هم
۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۳۸
پاسخ
8
170