خطیبی:اگر تعویض‌های من را مربیان ایتالیایی و آرژانتینی انجام می‌دادند می‌گفتند چنان و چنان کردند/دو تیم استراحت نداشتند

خطیبی:اگر تعویض‌های من را مربیان ایتالیایی و آرژانتینی انجام می‌دادند می‌گفتند چنان و چنان کردند/دو تیم استراحت نداشتند

5551
18:07
17 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: هم تیم ذوب آهن و هم ما از ساعت 2 تا 3 صبح در بیرون هتل بودیم، به اندازه کافی استراحت نکردیم.

به گزارش وب‌سایت نود، رسول خطیبی بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل ذوب آهن اصفهان در نشست خبری اظهار داشت: قبل از هر چیزی من به جان باختگان زلزله اخیر و خانواده هایشان تسلیت می گویم، به مردم آذربایجان و خانواده هایشان تسلیت می گویم و امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد.

وی افزود: هم تیم ذوب آهن و هم ما از ساعت 2 تا 3 صبح در بیرون هتل بودیم. به اندازه کافی استراحت نکردیم. نگران هم بودم که بخاطر بی خوابی کیفیت لازم را نداشته باشیم. قبل از صحبت در مورد بحث فنی باید از هواداران تشکر کنم که حمایت مان کردند ما در دقیقه یک گل خوردیم روی یک اتفاق فوتبالی که آن هم گفته بودم بازیسازی را از عقب انجام بدهیم.  ایرادی ندارد. گلی که خوردیم روی همین مساله بودیم.

خطیبی ادامه داد: بعد از اینکه گل خوردیم یک ربع از نظر روحی و روانی به هم ریخته بودیم اما با صحبت‌هایی که حین بازی انجام دادم توانستیم بر توپ و میدان مسلط باشیم و بازی در اختیار ماشین‌‌سازی بود. بازیکنان روح بزرگشان را نشان دادند، بازیکنان مان دستورات تاکتیکی را که به آنها دادم به خوبی اجرا کردند. فکر می‌کنم اگر زودتر گل می‌زدیم و از موقعیت‌های بدست آمده‌مان خوب استفاده می‌کردیم چهار بر یک یا پنج بر یک پیروز می‌شدیم.

سرمربی ماشین سازی تاکید کرد: درمورد برخی از مسائل هم نمی‌خواهم صحبت کنم. ما یک بر صفر عقب بودیم و درنهایت دو بر یک بردیم و سه امتیاز را گرفتیم که این روح بزرگ بازیکنان را نشان می دهد. ذوب آهن از نظر نفری بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد تیم ما بودجه‌اش در حدود 8 تا 10 میلیارد تومان است و مقابل تیمی با بودجه 30 تا 40 میلیارد تومانی بازی کردیم، آنها از نظر نفری یکی از بهترین تیم‌ها هستند. باید از بازیکنانم تشکر کنم در تیم ما صفا و صمیمیت وجود دارد و به بازیکنانم افتخار می‌کنم. دستشان درد نکند ماشین‌سازی اکنون شخصیت خوبی پیدا کرده است.

خطیبی اضافه کرد: ما اگر در بازی‌های گذشته‌مان دقت می‌کردیم می‌توانستیم امتیازات بیشتری جمع کنیم و اکنون با 15-14 امتیاز یکی از مدعیان بودیم. امیدوارم این روند رو به رشد ما ادامه پیدا کند. فصل گذشته ماشین‌‌سازی در 30 مسابقه فقط 4 برد داشت و اکنون با 10 بازی سه برد داریم. امیدوارم این بردها تداوم داشته باشد، ماشین‌‌سازی یکی از 6-5 تیم برتر است که فوتبال را به خوبی بازی می‌کند. از تمام عوامل باشگاه هم از روابط عمومی تا کادر اجرایی و سایر واحدهای دیگر باشگاه تشکر می‌‌کنم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی درمورد اینکه بازیکنان شما با اجرای خوب کارهای تاکتیکی بازگشت عالی داشتند و تیم شما هم از نظر بدنی بسیار آماده بود گفت: بعد از اینکه گل خوردیم باید پلن 3-2 را داشته باشیم و خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم و به بازی برگشتیم، دو تعویض ما هم به خاطر مصدومیت بود. 

وی در مورد تعویض‌های خوبی که انجام داد عنوان کرد:ما در دقیقه یک گل خوردیم و سپس من تعویض کردم اگر یک مربی بزرگ این تعویض‌ها را انجام می‌داد و بازگشت اتفاق می‌ افتاد می‌گفتند مربیان ایتالیایی و آرژانتینی چنین و چنان کردند اما متاسفانه به مربیان ایرانی کم توجهی می‌شود. ما با بازیکنان جوان کار می‌کنیم و این جسارت می‌خواهد باید از آقای جودکی مربی بدنسازمان هم تشکر کنم او یکی از بهترین مربیان بدنساز ایران است و با کمترین امکانات بهترین بدنسازی را انجام داده است. 

خطیبی درمورد جذب بازیکنان عنوان کرد: من از بازیکنانی که داریم راضی هستم باید با آنها ادامه بدهیم. سعی می‌کنم 3-2 بازیکن دیگر هم در نیم فصل جذب کنیم که در خطوط جلو باشد و نواقص‌مان را برطرف کنیم. 

سرمربی ماشین‌سازی در مورد خطای مشکوک پنالتی در محوطه جریمه تیمش گفت: دو تیم فنی و فیزیکی بازی می‌کردند و داوری بازی سخت بود. تیم من برده و نمی‌توانم در مورد داوری حرف بزنم ما موقعی هم که بازنده شویم در مورد داوری حرف نمی‌زنم، امیدوارم که داور بازی نمره خوبی از این مسابقه بگیرد. 

4416

نظرات کاربران
حمید
رسول دوستدارم ولی ازیه طرف میگی دوتا ازتعویضهام به خاطرمصدومیت بود بعد ازیه طرف میگی تعویضهام عالی بود..مجبور شدی تعویض کردی دیگه
۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۱:۱۸
پاسخ
34
50
کوهمره.جروق
استاد به را انداختن جنگ عصبی و مظلوم نمایی=خطیبی
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۳۵
پاسخ
40
55
حامد تبریزلی
رسول خطیبی در چشم ما خیلی بالاتر از مربی آرژانتینی و ایتالیایی هستی. یاشاسین رسول و ماشین و دنیزلی و تراکتور
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۲:۳۳
پاسخ
52
54
بیزن
نمی دانم چرا با هزار برد هم نمیشه رسول خطیبی را به عنوان یک مربی پذیرفت ...!!!؟
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۱۴
پاسخ
48
62
وضعیت قرمز
ماشین ک درست شد.بیا آقایی کن منچسترم درست کن .سولسشر هیچی بارش نیست فقط نگو نه ناراحت میشم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۱۹
پاسخ
41
57
Shahin
من حرفش رو قبول دارم ما ایرانی ها غریبه پرست و مرده پرست هستیم همیشه بیشترین حمایت و بیشترین امکانات رو برای مربیای خارجی فراهم میکنیم بهشون فرصت کافی میدیم که بین این مربیا بعضی هاشون جواب میدن و نتیجه میگیرن بعضیاشون هم نه ولی غیر ممکنه که برای یه ایرانی امکانات عالی و بازیکن های خوب بگیرن یا بهش فرصت و وقت کافی بدن یا رسانه ها ازش حمایت کنن اگه کیروش و برانکو و استراماچونی خوب نتیجه گرفتن یکی از دلایل اصلیش اینه که بهشون فرصت داده شد و با چند تا باخت سریع نتیجه گیری نکردن درموردشون رسانه ها ازشون حمایت کردن اختیار کامل داشتن تو تصمیم گیری هاشون . ولی به سرمربی های ایرانی حاضر نیستن وقت بدن و با اولین باخت مربیگریشون رو برای همیشه نابود میکنن مثل فرهاد مجیدی که با اولین باخت تو بازی دوستانه جلو قهرمان آسیا شدیدترین حمله ها رو بهش کردن تو رسانه ها حاضر نشدن براش یه دستیار خارجی بگیرن و حتی لیست بازیکنا رو هم نمیذاشتن خودش بده و تو همه کاراش دخالت میکردن . هیچ وقت تو ایران مربی های ایرانی رو جدی نمیگیرن و بهشون وقت نمیدن به خصوص اگه جوون و تازه کار باشن ولی مثلا تو چلسی به فرانک لمپارد که تجربه ی زیادی تو سرمربیگری نداره اعتماد میکنن اوایل خیلی خوب نتیجه نمیگیره و چهار هیچ جلو منچستر یونایتد میبازه ولی مثل فرهاد مجیدی به خاطر یه همچین باختی سریع نتیجه گیری نمیکنن که جوونه و بی تجربس و موفق نمیشه و بهش فرصت میدن نتیجش هم میشه این که چلسی الآن که هم خوب بازی میکنه هم خوب نتیجه میگیره .
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۱۳
پاسخ
30
51
Yasin
فقط سرمربیای استقلال و پرسپولیس؟ این وسط مصطفی دنیزلی هم خارجیه چرا اسمی از ترک نیاوردی، آها مشکل تو شهر تهرانه پس
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴:۵۵
پاسخ
40
137
نساجی
خدا شما را از نگیر. به کی‌بخندیم شما نباشید
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۱۶
31
19
TGP
بابا ای ولا زدی وسط خال
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۸:۵۶
23
18
sajad
بهتر نبود میگفتی مربیای ایتالیایی و آرژانتینی و ترکیه ای؟؟؟؟ دنیزلی داخلیه؟
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸:۳۰
پاسخ
36
126
اتحاد آبی
خدایا از اینارو از ما نگیر...که خنده به لبمون میارن..خخخخخ
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۸:۲۵
پاسخ
33
110
ایــ ــرانـ
آقای خطیبی: چطور موضوعی به این سادگی رو متوجه نمی شوید که همه جای دنیا رسانه ها توجه بیشتری به تیمهای پرهوادر و اسم و رسم دار و تیمهای صدر جدول دارند. تیم شما نه پرهواداره و نه صدر جدول. دیگه چرا فرافکنی می کنید؟
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۴:۲۹
پاسخ
34
104
علی
یاشا رسول. با همین فرمان پیش برو. کار خودت و تیمت در این بازی خیلی خوب بود. به امید موفقیت های بیشتر
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۳:۲۵
پاسخ
92
27
تاج کبیر
اون حرکات بازی با پرسپولیس و این مصاحبه نشون میده که خطیبی باید یکم جنبه و سعه صدر از خودش نشون بده.... من همون زمانی هم که خطیبی بازی می‌کرد، ازش خوشم میومد و به نظرم به حق خودش تو فوتبال نرسیده بود..... شاید به خاطر همین مسائل رفتاری بوده که خیلی کم به تیم ملی دعوت میشد.... در هر صورت برای خطیبی آرزوی موفقیت دارم
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۳۲
پاسخ
40
43
حمید
آقای خطیبی شما باید بازیگر میشدی،هم خوب فیلم بازی میکنی،هم خوب تو حس میری.اونجا هم بیشتر دیده میشدی هم معروف تر.با دو تا سانتر گل زدی به دروازه دروازه بانی که کسی اسمشو بلد نیست.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۰۲
پاسخ
31
88
نه به مافیای آبی
نه میگن مربی ترکیه ای بوده که همرو 3-0 میبازه و میلیون دلاری قرارداد داره
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۵:۰۱
پاسخ
36
75
پارسه
بارسا و بایرن مونیخ دنبال مربی میگردن ، وسط فصل تراکتور ب رو رها نکنی بری مونیخ یا بارسلونا. ما بیشتر از این تحمل فرار مغزها رو نداریم.
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷:۲۲
پاسخ
41
155
علی
شما مگر تیم نداری آمدی زیر خبر ماشین مزه می ریزی? همین آقا رسول و تیمش نبودند سرخابی ها را ناکار کردند?
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۴۷
95
23