خطیبی: کی‌روش هنگام بازی‌های تراکتورسازی خواب است

خطیبی: کی‌روش هنگام بازی‌های تراکتورسازی خواب است

2188
16:40
06 مهر 1393
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کی‌روش وقتی به ورزشگاه می‌آید خواب‌آلوده است و فکر می‌کنم در مواقع بازی‌های ما کاملاً خواب است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: کی‌روش وقتی به ورزشگاه می‌آید خواب‌آلوده است و فکر می‌کنم در مواقع بازی‌های ما کاملاً خواب است. 

به گزارش وب سایت نود، رسول خطیبی در مورد تساوی یک بر یک تیمش مقابل سپاهان گفت، بازی خیلی خوبی بود خدا را شکر می‌کنم که تیمی را درست کردم که در ابتدا منتقدان می‌گفتند جزو شش تیم اول نمی‌شویم اما اکنون آنقدر خوب کار کرده‌ایم که همه انتظار دارند در تمامی بازی‌ها برنده شویم و سپاهان را هم شکست دهیم. این نشان از توان تیمی و عملکرد خوب ما دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا انتخاب یک بازیکن از تراکتورسازی به اردوی تیم ملی عادلانه بوده است، ‌عنوان کرد: اعتقاد دارم نه کی‌روش بلکه هر مربی سلیقه خاص خودش را دارد و باید به آن احترام بگذاریم اما اینکه از تیم صدرنشین که فوتبالی هجومی و زیبایی را ارائه می‌دهد تنها یک بازیکن دعوت می‌شود، تصمیمی تعجب‌برانگیز است. اگر کی‌روش فوتبال هجومی را دوست دارد باید نفرات بیشتری را از تراکتورسازی دعوت می‌کرد اما اگر می‌خواهد مثل جام جهانی بازی تدافعی را به نمایش بگذارد این مسئله به فوتبال ایران ضربه می‌زند.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه تصریح کرد: اعتقاد دارم که سرمربی تیم ملی باید تفکراتش را عوض کند و فوتبالی هجومی را مد نظر خود قرار دهد. دعوت یک بازیکن از تراکتورسازی بی‌احترامی به تراکتورسازی و حتی منطقه شمال غرب ایران است. احترام به کی‌روش واجب است اما اینکه او فقط یک نفر را از تراکتورسازی دعوت کرده بی‌انصافی است و امیدوارم تفکراتش را تغییر دهد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند کی‌روش بازی‌های تراکتورسازی را می‌بیند گفت:‌ این بازی‌ها را می‌بیند اما به قول جمشید نظمی مدیرعامل ما یا خوابش می‌آید و یا اینکه خمیازه می‌کشد. کی‌روش وقتی در ورزشگاه است بازی‌ها را خواب‌آلوده نگاه می‌کند و فکر می‌کنم زمان بازی‌های ما کلاً خواب است.

خطیبی در پاسخ به این سؤال که آیا این حق تراکتورسازی نیست که سرمربی تیم ملی چند بازی آنها را از نزدیک نگاه کند، اظهار داشت:‌ فکر کنم او اصلاً بازی‌های ما را نگاه نمی‌کند و اینکه چه کسی بازیکنان را به تیم ملی دعوت می‌کند را خدا می‌داند. البته کی‌روش به مارکال آقاجانیان گفته بود با من صحبت کند. او با من صحبت کرد و گفت کی‌روش اعلام کرده در این اردو قصد داشته بازیکنان جام جهانی را فرا بخواهد و در اردوهای بعدی نفرات ما را به تیم ملی دعوت می‌کند اما من اکنون نمی‌بینم که فقط بازیکنان جام جهانی به تیم ملی دعوت نشدند و نفرات دیگری هم حضور دارند که این صحبت برایم قانع‌کننده نیست.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه فکر می‌کند انتقادهایش تأثیری در تصمیمات سرمربی تیم ملی دارد، اظهار داشت: من کاری به تیم‌های دیگر ندارم و از تیم خودم دفاع می‌کنم چرا که این حق را در تیمم می‌بینم که نفرات بیشتری را در تیم ملی داشته باشیم. اکنون این دیده نشدن بی‌احترامی به ما است. اکنون جو تبریز به نوعی است که هواداران ما از کم‌توجهی که به تیم شده است، ناراحت هستند.

خطیبی در مورد حضور علی کریمی در کادر فنی تیم ملی گفت: کریمی یکی از افرادی است که سالها در فوتبال ایران زحمت کشیده است باید به خاطر این انتخاب از کی‌روش تشکر کرد. آدم باید منطقی باشد و حرف حق را بزند. انتخاب کریمی بسیار منطقی و خوب بود و او می‌تواند در کنار کی‌روش از تجربیات او استفاده کند. آینده فوتبال ایران برای امسال کریمی‌ها است.

وی در پایان در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه آیا اعتقاد دارد گل سپاهان به تراکتورسازی آفساید بوده است، خاطرنشان کرد: جا دارد از حسین عسگری تشکر ویژه‌ای داشته باشم. او اعلام کرد که ‌گل سپاهان آفساید بود و چون این مسئله را پذیرفته باید تشکر کنم. ما از اشتباهات داوری متضرر شدیم و امیدوارم دیگر این مسئله تکرار نشود. به هر حال این اتفاقی که افتاده و امیدوارم دیگر از داوری ضربه نخوریم چرا که گل سپاهان به ما آفساید بود. همین که عسگری این مسئله را پذیرفت برایمان جای دلگرمی دارد و خوشحالم که به این اشتباه پی برده است.

 

2051

نظرات کاربران
کریم
فواد بالا جونم میخواستی تراختور به پرسپولسس چن تا میزد تا شماها دیگه نگین شانسی بردین؟ عزیزم برو دوباره بازی رو ببین 3تا توپ تورتون رو سوراخ کرده فهمیدی بالا جان واین رو هم بدون که کل تیم بازی میکنه یه نفر یا فوقش 3نفر گل میزنه مثل اینکه شما انظار دارین که تراکتور هم مثل پرسپولیس یا استقلال تموم بازیکنانش گل بزنه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا در مورد دعوت سوشا اینکه اگه تو بازی های اسیای هم اینطور گل به خودی بخوره پاک آبرومون میره. در مورد پرسپولیس و استقلال اینکه باید بگم اغای کیروش اگه بازیکنانش خوب بودن پس چرا دارن نتیجه نمی گیرن اون از پرسپولیس و این از استقلال که پرسپولیس به هیچ چی نه نمیگه و استقلال هم 3تا 3تا میبازه ببینیم بعد این به قول شما ها چکار میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۲:۴۹
پاسخ
0
4
یاشاشین تراختور
اخه من موندم استقال و پرسپولیس اروپایی بازی میکنن ک این همه بازیکن دعوت میشه؟؟شما بازی های استقلالو ببینید کدوم گلش از کار ترکیبی هست؟فقط از ضربات ایستگاهی هست سانت میکنن اوناهم شانسی سر میزنن میره توگل ==این که نشدبازی==اندرانیک تیموریان دیگه پیرشده هم شن بابا بزرگمه قلعه نویی هم اینوخوب میدونه بخاطرهمین 60دقیقه بازیش میده=یا امیرحسین صادقی ک تو این 3بازی مقصر اصلی باخت استقلاله==ما نمیخوایم از تراکتور بازیکن انتخاب کنید چون صددرصد میبرن مصدومش میکنن برمیگردونه =بااین بازیکنانی ک دعوت شده برید ببینید چیکار میتونید بکنید==این بازیکنانم مثل کیورش همشون توخواب زمستانی رفتن
۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۳۸:۳۹
پاسخ
0
5
علیرضا
با این که یک استقلالی ام ولی اعتقاد دارم باید دلیر ونریمان جهان دعوت میشدن چون واقعا خوب بازی میکنند
۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۳۳:۰۱
پاسخ
0
5
فواد
هه تراااختور ...تیم های تازه به دوران رسیده همینن همه دیدن شما بازی با پرسپولیسو چجوری بردی پس حرف از شانسی بردن نزن ... بعدش کل تیمتون همون ادینهوئه که اونم نمیتونه خوب دعوت کنه
۰۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۷:۱۳
پاسخ
12
4
تراکتورچی
سلام آقا یاخانم n,m بله انتخاب کردن تنها یک بازیکن از تیم صدرنشین تراکتور یعنی توهین و دعوت کردن چهاربازیکن از پرسپولیسی که فقط میبازه یا وقتی میبره شانسی میبره یا دعوت کردن هفت بازیکن از استقلالی که سه بازی متوالی میبازه یا دعوت سوشا مکانی که با دو گل به خودی و جند استباه فاحش و بحث برانگیز رو ما توهین تلقی میکنیم
۰۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۳۱:۰۹
پاسخ
4
16
n.m
تو هم جو سازی کردن رو خوب یاد گرفتیا...آخه یعنی چی که انتخاب یه بازیکن از تیم شما یعنی توهین به تیم و مردم؟ این مسئله چه ربطی به مردم داره!!! چرا هی پای مردم و میکشید وسط!!!!!!در ضمن هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه، طبیعیه که تیم خودتو خوب میدونیو ازش دفاع میکنی، کاملأ طبیعیه!!!! پس اگه تو واقعأ طبق گفته ی خودت به نظر سرمربی احترام میذاری پس بر علیه او جو سازی نکن،بذارید اون کاری که فکر میکنه درسته رو انجام بده، مطرح کردن خوابیدن کیروش دیگه خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی لوس شده!!!!!!!!!! باباااااااا کیروش سرمربی تیم ایرانه نه تیم دشمن، پس باهاش یکدل باشید..نمیدونم این نظرایی که ما اینجا مینویسیم به گوش شما مربیا بازیکنا یا .......میرسه یا ما فقط برای خودمون نظر میدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۷:۲۳
پاسخ
12
7
هوادار تراختور
از آقای فردوسی پور خواهشمندیم همان گونه که به مشکلات استادیوم های دیگر و نبود امکاناتش اشاره می کند مشکلات هواداران تراختور را هم مطرح نماید 1:تعداد کم درب های ورودی استادیوم یادگار(فقط یک درب ورودی) 2:در اسکوربورد تعداد واقعی هواداران نوشته نمی شود به عنوان مثال:در بازی با سپاهان تعداد 42 هزار نفر نوشته شده بود در صورتی که تعداد هواداران بالای 55 هزار نفر بود 3:نبود وسایل ایاب و ذهاب مخصوصا موقع برگشت از استادیوم که بایستی 4 کیلومتر پیاده روی کنیم ... امیدواریم این مشکلات را مطرح نمایید مطمئنا اگر شرایط استادیوم آزادی را ما داشتیم در هر بازی حضور 100 هزار نفری داشتیم ولی حیف که ... با تشکر از شما و دست اندرکاران برنامه نود.
۰۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۷:۴۹
پاسخ
3
13