خطیر با رد ادعای حقیقی: برای فرار از مجازات این حرف‌ها را زده است

خطیر با رد ادعای حقیقی: برای فرار از مجازات این حرف‌ها را زده است

5231
17:58
09 اسفند 1397
علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال ادعای علیرضا حقیقی، دروازه‌بان پیشین تیم ملی و پرسپولیس را تکذیب کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، روز گذشته اتفاق عجیبی در مجموعه انقلاب رخ داد و علیرضا حقیقی دروازه‌بان پیشین تیم ملی و پرسپولیس با ضربه‌ای که به صورت علی خطیر معاون ورزشی باشگاه استقلال وارد کرد، باعث شکستگی بینی او شد. خطیر شب گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت و وی بعدازظهر امروز (پنجشنبه) از بیمارستان آتیه تهران مرخص شد.

حقیقی امروز در چند گفت‌و‌گویی با رد این موضوع مدعی شده که معاون ورزشی باشگاه استقلال به پرسپولیس و مادرش توهین کرده است. علی خطیر درباره صحبت‌های امروز حقیقی گفت: ادعای ایشان منبی بر توهین به مادرشان کاملا کذب است، چرا که چنین ادبیاتی را در شأن و شخصیت خودم و باشگاه استقلال نمی‌بینم. این صحبت‌ها برای فرار از مجازات عمل ارتکاب جرم است. برعکس، شکایت بنده نسبت به ایشان علاوه بر ضرب و جرح، به دلیل توهین به مادر و خواهرم بوده و مطمئن باشید با جدیت تا اعمال مجازات قانونی، این شکایت را تعقیب خواهم کرد.

وی افزود: اینکه بخواهند این درگیری را متصل به پرسپولیس و هواداران خوبش کنند، کذب محض است. از زمانی که در باشگاه استقلال مسئولیت گرفته‌ام، هیچ وقت مصاحبه‌ای علیه پرسپولیس و طرفدارانش انجام نداده‌ام و خیلی از مدیران و بازیکنان پرسپولیس با بنده در تماس هستند و از دوستان خوب من محسوب می‌شوند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: خیلی از پیشکسوتان پرسپولیس با من تماس گرفته و به خاطر این اتفاق ابراز تأسف کرده‌ و حرکت روز گذشته ایشان را محکوم کردند. آنها گفتند که این آقا هیچ وقت پرسپولیسی نبوده، چون هیچ پرسپولیسی چنین کاری نمی‌کند. پیشکسوتان پرسپولیس اعلام کردند که این اتفاق را به پرسپولیس منتسب نکنم و چنین رفتاری را محکوم کردند. آنها یادآوری کردند که این عمل را به اسم یک پرسپولیسی ننویسید و اعلام کردند در فرهنگ و مکتب استقلال و پرسپولیس، چنین رفتاری جای ندارد.

1004

نظرات کاربران
جعفر کرد کلهر
قطعا کار حقیقی اشتباه بوده ولی به سوال پیش میاد جناب خطیر تو این مدت که اسم در کرده چقدر تو حاشیه بودند هر روز با یکی درگیری داشته و اینکه هیچ کس بی دلیل با کسی در گیر نمیشه که دست بندازه برای طرف
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۲۳
پاسخ
59
87
....
جعفر ! اصلا جر و بحث کردند ، جنگل نیست که کله بزنی به کسی صدمه بزنی ، قلدری و عدم تعادل روانی طرف رو نشون میده
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۲۶
13
78
عشقممم نیمار
باید عدالت برقرار شه :-P
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۴:۴۱
پاسخ
42
115
Alireza
عدالت قائدی؟
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۷:۳۵
51
37
کاکو شیرازی
خیلی تلافی ها رو باید سر این جریان با اشد مجازات و قدرت انجام بدیم چون بعد نتیجه سوپر جام قطعا" اونها میخوان تلافی کنن
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۶:۳۹
پاسخ
34
90
ARYOBARZAN
با پول به جایی برسی زود تموم میشی مثل حقیقی ولی اگه با تلاش بجایی برسی هیچوقت از یادها نمیری مثل ناصر حجازی،علی دایی،رحمتی و...
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۱۴
45
108
پررنگ
آقای حقیقی همینکه خودت رو به پرسپولیس چسبوندی تا قضیه رو فوتبالی و ماسمالی کنه معلومه که قشنگ خطیر با توان حقوقی که داره محکومت میکنه ...از همین الان دنبال وثیقه سنگین باش
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸:۱۵
پاسخ
39
149
ARYOBARZAN
کامران این بحث کیفری هست و تا خطیر رضایت نده باید با وثیقه بالا آزاد باشه حالا بستگی به قاضی داره
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۱۷
15
30
kamran
محکومیت حقیقی که قطعی هست چون شکسته خودشم میگه زدم شکستم ولی توهین و فحاشی رو تا شاهدی نباشه هیچ حکمی نمیدن خدارو شکر الان همه جا دوربین هست در ضمن از کی تا حالا برای شکستگی بینی وثیفه سنگین میذارن؟؟
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۲۵
53
31
صادق
طبق اخبار شنیده شده در گزارشی که تهیه شده از سوی ضابط دادگستری خطیر هیچ توهینی نکرده و حراست و شهود اونجا اذعان داشتند که حقیقی به خطیر حمله کرده و به خواهرش توهین کرده.
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷:۰۵
پاسخ
42
123
وحید
کدوم سایت این مطلب نوشته لطفا بگو لابد کانال هایی استقلال باشه حقیقی جریمه بشه منشا هم باید جرمه بشه به خاطر کار امروزش
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴:۵۶
23
36
شازده آبی
«فقر فرهنگی» ینی اینکه در این قرن، بجای گفتگو مشت بزنی :::::::::::::::: اینکه بعضی هوادارای قرمز از حرکت حقیقی حمایت کردن هم شامل فقر فرهنگی میشه ::::::::::: و البته دیسلایک‌کنندگان این خبر.
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶:۱۴
پاسخ
56
176
رامین.آلمان.پرسپولیس
تو خوبی !!!!!!
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۳:۳۰
20
20
جواد
برگ برنده بی شک با خطیر هست چون با مجوز به آنجا رفته و مطمئنا این حرفهای حقیقی در دادگاه به ضررش هست و خطیر ادعای حیثیت میکنه
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۲۵
پاسخ
24
117