خلعتبری از پدیده جدا شد/ چشمک به ذوب آهن!

خلعتبری از پدیده جدا شد/ چشمک به ذوب آهن!

3565
22:53
20 دی 1397
مهاجم تیم پدیده از این باشگاه جدا شد.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا خلعتبری مهاجم تیم فوتبال پدیده از این باشگاه جدا شد و در نیم فصل دوم در تیم دیگری به بازی خواهد پرداخت.

محمدرضا خلعتبری در خصوص جدایی از پدیده شهر خودرو در نیم‌فصل لیگ هجدهم گفت: در لیگ هجدهم با پدیده شهر خودرو خیلی خوب استارت زدیم و تا پایان نیم‌فصل جزو بالانشینان لیگ بودیم، شرایط به واسطه درایت یحیی گل‌محمدی و آرامشی که به تیم تزریق می‌کرد عالی بود اما متاسفانه به خاطر مشکلات شخصی مجبور شدم این تیم خوب و هواداران دوست‌داشتنی‌ش را ترک کنم.

 

وی افزود: خوشحالم که مشکلات پدیده شهر خودرو با حضور حمیداوی حل شده و مطمئنم این تیم تا پایان لیگ هجدهم جزو مدعیان باقی می‌ماند و موفقیت‌های نیم‌فصل نخست، استمرار خواهدیافت. اگر مشکلات شخصی نبود، قطعا در پدیده شهر خودرو می‌ماندم. دلیل جداییم نه فنی بود و نه مالی.

 

خلعتبری تصریح کرد: باید از یحیی گل‌محمدی، مجتبی سرآسیایی و تمامی مدیران پدیده شهرخودرو که شرایطم را درک کردند و اجازه خروج دادند تشکر کنم. یک سال و نیم خوب را در کنار هواداران گذراندم و باید از آنها بابت تمامی لحظات خوبی که برایم ساختند تشکر کنم. بازی در پدیده شهرخودرو و زندگی در کنار این عزیزان یکی از بهترین خاطرات فوتبالی‌ام را رقم زد.

 

وی در خصوص موافقت یحیی گل‌محمدی با تصمیمش برای جدایی از پدیده شهرخودرو گفت: وقتی مشکلم را با گل‌محمدی درمیان گذاشتم، ایشان به بهترین شکل شرایطم را درک کرد. باید از وی تشکر کنم. مطمئنم پدیده شهرخودرو با درایت گل‌محمدی همچنان در لیگ برتر می‌درخشد.

به گزارش وبسایت نود، محمدرضا خلعتبری پست زیر را در صفحه شخصی اش منتشر کرد که احتمالا مقصد بعدی او را نشان می دهد. او در این پست در پیراهن ذوب آهن در حال لبخند زدن است. هدایت ذوب آهن را علیرضا منصوریان برعهده دارد و در تنها بازی که وی سرمربی تیم ملی بود، با تک گل خلعتبری، ایران روسیه را شکست داد. 

1004

نظرات کاربران
Perspolis fc
اینم تکلیف خودشو با خودش نمیدونه...بیچاره از زیر دست یه مربی خوب و کار بلد میخواد بره زیر دست علی منصور.... خخخخ دنیای وارونه
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۱:۱۲
پاسخ
19
36
محمود
خلعتبری با ابومسلم مشهد چهره شد و حالا در این سن و سال با پدیده به اوج فوتبالش رسیده در هر حال من بعنوان هوادار پدیده ممنونم ازت بابت تمام بازیهات ..زنده باد محمدرضا خلعتبری
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۱:۱۹
پاسخ
12
29
محمدرضا
مگه نمیخواست بره سپاهان
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۸:۵۳
پاسخ
19
6
محمد
تا اومد پدیده یک کم مشکلاتش رو حل کنه ..حالا نوبت بازیکنان بیوفای تیم شدن.
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۸:۰۵
پاسخ
8
15
اراد
پدیده نیم فصل دوم در رتبه ششم یا هفتم قرار میگیرد در واقع مثل پارس جنوبی جم که پارسال خیلی خوب بود ولی نیم فصل دوم ضعیف شد
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۶:۵۴
پاسخ
19
17
زرد سپاهان
ان شاالله بیاد تیم ذوب‌آهن و مثمر ثمر باشه ...
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۱:۴۵
پاسخ
9
20
پدرام پرسپولیس
یک کاجی : ببین بعد استوکس چه ترفندی زدن که قبل بازی با پدیده بهترین بازیکنشون جدا شد .... واقعییت : دو هفته بعد کاج به استوکس پیشنهاد داده است ....
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۱:۳۱
پاسخ
15
27
امیر ۶
بازیکن پولکیه.به هیچ تیم و پیرهنی عِرق نداره.از حرفه ای بودن،این قسمتشو خوب یاد گرفته.
۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۳۴
پاسخ
10
25