خلعتبری: بازیکنان سپاهان به هیچ وجه قصد اعتصاب نداشتند

خلعتبری: بازیکنان سپاهان به هیچ وجه قصد اعتصاب نداشتند

1117
17:53
27 بهمن 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که بازیکنان این تیم به هیچ وجه قصد اعتصاب نداشتند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که بازیکنان این تیم به هیچ وجه قصد اعتصاب نداشتند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، محمدرضا خلعتبری در مورد ناراحتی بازیکنان سپاهان و اینکه آنها قصد اعتصاب داشتند، گفت: تیم ما الان در وضعیت حساسی قرار دارد و می‌دانیم که هواداران هم نگران و ناراحت هستند. با این وضعیت هیچ وقت دنبال اعتصاب، حاشیه درست کردن و چیزهای دیگر نیستیم. این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد و ما به هیچ وجه قصد اعتصاب نداشتیم. این درست است که بازیکنان به دلیل مسائل مالی با مشکلاتی مواجه هستند، ولی این‌طور نبوده که بخواهیم اعتصاب کنیم.

وی در ادامه افزود: مشکلات مالی در همه تیم‌ها وجود دارد و مسئولان باشگاه هم تلاش می‌کنند تا این مشکلات برطرف شود. ما الان فقط به بازی حساس با تراکتورسازی فکر می‌کنیم و امیدوارم که در این بازی نتیجه خوبی بگیریم و با برد به اصفهان برگردیم. البته می‌دانیم که بازی سختی داریم.

خلعتبری در مورد خروج نامش از فهرست 18 نفره سپاهان و اینکه با مصدومیت سرلک دوباره به فهرست برگشت و همچنین در واکنش به این شایعه که سپاهانی‌ها قصد دارند او را کنار بگذارند، گفت: طبق تصمیم استیماچ قرار شد برای دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا استراحت کنم و در ادامه اتفاق دیگری افتاد. من همیشه تابع تصمیم کادر فنی و باشگاه هستم و توجهی به شایعات و حاشیه‌ها ندارم. تا هر وفت هم بخواهند اینجا می‌مانم، چون بازی در سپاهان و زندگی در اصفهان را دوست دارم.

 

2020

نظرات کاربران