خلعتبری: با یک برد نمی‌توان گفت پدیده تیم خوبی است

خلعتبری: با یک برد نمی‌توان گفت پدیده تیم خوبی است

1117
16:36
14 مرداد 1396
مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با یک برد نمی‌توان گفت که پدیده تیم خوبی است و ما باید در ادامه مسابقات خودمان را ثابت کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: با یک برد نمی‌توان گفت که پدیده تیم خوبی است و ما باید در ادامه مسابقات خودمان را ثابت کنیم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمدرضا خلعتبری در مورد برد پرگل پدیده در دیدار برابر سپاهان اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. خدا را شکر می‌کنم که از فرصت‌های‌مان استفاده کردیم و با چهار گل به برتری رسیدیم، هرچند که می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم. لیاقت ما گرفتن سه امتیاز بود و در نهایت به آن رسیدیم. البته نباید از ارزش‌های سپاهان به سادگی عبور کنیم. آنها هم واقعاً تیم پرقدرتی هستند.

وی در پاسخ به این پرسش که «فکر می‌کردید چهار گل به سپاهان بزنید؟»، عنوان کرد: واقعاً انتظار نداشتیم که چهار گل به سپاهان بزنیم. به‌هر حال این تیم جزو تیم‌های پرقدرت ایران است و با یک باخت نمی‌توان در مورد آنها قضاوت کرد. البته با یک برد هم نمی‌توان گفت که پدیده تیم خوبی است و ما باید در ادامه رقابت‌ها خودمان را ثابت کنیم.

مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان در پایان تصریح کرد: ما از لحاظ تاکتیکی واقعاً عالی کار کردیم و گلی زودهنگام زدیم که این مسئله روی پیروزی پرگل‌مان تأثیرگذار بود. خوشبختانه بازیکنان خواسته‌های کادرفنی را در زمین پیاده کردند، روز باشکوهی برای ما رقم خورد و در روز تولد امام رضا (ع) توانستیم به هواداران عیدی بدهیم.

 

2051

نظرات کاربران