خلعتبری: خوشحالم که به خانه‌ام برگشتم

خلعتبری: خوشحالم که به خانه‌ام برگشتم

1809
16:21
22 دی 1397
محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: خوشحالم که به خانه‌ام برگشتم و امیدوارم که عملکرد خوبی در این تیم داشته باشم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمدرضا خلعتبری در مورد اینکه چرا تصمیم به ترک پدیده گرفت، گفت: من روزهای خوبی در پدیده داشتم و همیشه برای بازیکنان و کادر فنی این تیم خصوصاً آقا یحیی (یحیی گل‌محمدی) آرزوی موفقیت دارم. بعد از اینکه با پیشنهاد ذوب‌آهن مواجه شدم در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم برگردم. من چند سال در این تیم بازی کردم و ذوب‌آهن مثل خانه‌ام است. خیلی خوشحالم که به خانه‌ام برگشتم و امیدوارم که در این تیم عملکرد خوبی داشته باشم.

او در ادامه افزود: به‌هرحال هر فوتبالیستی برای انتخاب‌های خود دلایلی دارد که ممکن است برخی از آنها شخصی باشد. من سعی کردم برای نیم‌فصل دوم و آینده‌ام تصمیم درستی بگیرم و خوشحالم که ذوب‌آهن را انتخاب کردم. بعد از اینکه با آقای آذری صحبت کردم در نهایت به توافق رسیدیم و قراردادی یک سال و نیمه امضا کردم.

مهاجم جدید ذوبی‌ها در پاسخ به این پرسش که آیا ذوب‌آهن می‌تواند در نیم‌فصل دوم از بحران خارج شود، تصریح کرد: ذوب‌آهن بازیکنان بسیار خوبی دارد و علیرضا منصوریان هم تلاش می‌کند تا این تیم را به روزهای اوج برساند. من اطمینان دارم که ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم متحول می‌شود.

2051

نظرات کاربران
سلطان
البته آنجا پول خوب میدند نقدا هم میدند
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۱۲
پاسخ
2
4
goler99
خخخخ خونت دقیقا کجاست مشتی؟ پیروزی؟ سپاهان؟ پدیده؟ سایپا؟ گسترش؟ ذوب آهن؟ کسی میگه ب خونم برگشتم ک مثل فرهاد مجیدی کلا تو ی تیم تو ایران بازی کرده باشه**
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۱۹
پاسخ
7
5
عشقممم نیمار
ایکاش ..بعد بازی با شیش_پولیس و‌هتریکت مقابل شیش_پولیس ..ب ذوب اهن میرفتی :-) البته ..ک‌ بعضیا نذاشتن بمونی ک‌مقابل شیش_پولیس بازی کنی :-)
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱:۰۷
پاسخ
10
1
Sorrow
البته برای شما همه ی ایران سرای من است.هر جا پول بیشتر بدن همونجا سرای من است
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۹:۱۸
پاسخ
7
43
غیرت یعنی هادی عقیلی
به اصفهان خوش اومدی با غیرت
۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۵۳
پاسخ
28
18