خلعتبری: می‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی پس بگیرم

خلعتبری: می‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی پس بگیرم

831
09:23
02 مهر 1393
مهاجم تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه در چند بازی اخیر بدشانس بوده‌اند، گفت: برای برد به مصاف تراکتورسازی می‌رویم و امیدوارم ۳ امتیاز این بازی خارج از خانه را بگیریم.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه در چند بازی اخیر بدشانس بوده‌اند، گفت: برای برد به مصاف تراکتورسازی می‌رویم و امیدوارم ۳ امتیاز این بازی خارج از خانه را بگیریم.

به گزارش وب سایت نود، محمدرضا خلعتبری در مورد از دست دادن 11 امتیاز در 6 بازی اخیر گفت: این درست است که ما امتیاز از دست می‌دهیم ولی اگر این شرایط با بد بازی کردن سپاهان همراه می‌شد قطعا وضعیت ما نگران‌کننده بود. سپاهان در بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشته و ما در هر مسابقه بیش از 10 موقعیت گل داریم. با این حال با صدر جدول فقط 4 امتیاز فاصله داریم. همه چیز با یک یا 2 برد عوض می‌شود و ما به هیچ عنوان به خودمان استرس نمی‌دهیم. مطمئن باشید سپاهان دوباره صدرنشین خواهد شد.

او در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنی مهاجمان سپاهان در گل زدن کم‌دقت هستند تاکید کرد: اینگونه نیست، هیچ مهاجمی دوست ندارد فرصت‌های گلزنی را از دست بدهد. وقتی توپ‌های ما به تیر دروازه می‌خورد دلیل بر بی‌دقتی مهاجمان نیست. ما فقط بدشانس هستیم که موقعیت‌ها را از دست می‌دهیم و تیم حریف با یک فرصت به گل می‌رسد.

خلعتبری در مورد دیدار این هفته مقابل تراکتورسازی و احتمال اینکه ورزشگاه 70 هزار نفری تبریز پُر شود گفت: بازی بسیار سختی است ولی قطعا یکی از جذاب‌ترین بازی‌های لیگ را شاهد خواهیم بود. دلیلی ندارد از پُر شدن ورزشگاه تبریز بترسیم. سپاهان در ورزشگاه آزادی و مقابل 100 هزار تماشاگر پرسپولیس و استقلال را شکست داده است.

بازیکن سپاهان افزود: 2 سال پیش هم که در سپاهان بودم در تبریز تراکتورسازی را بردیم و اتفاقا در آن بازی گل زدم. تراکتورسازی تیم قابل احترامی است  ولی ما به تبریز می‌رویم تا آنها را شکست دهیم. آنها امسال یک تیم بسیار خوب دارند و در خط حمله فوق‌العاده هستند. تراکتورسازی با هوادارانش برای ما قابل احترام است ولی می‌خواهیم 3 امتیاز را بگیریم.

خلعتبری بعد از خط خوردن از تیم ملی بارها ناراحتی‌اش را از کی‌روش نشان داد ولی پاسپورتش را برای اردوی پرتغال به فدراسیون داده است. او در پاسخ به این سوال که آیا هنوز از کی‌روش دلخوری گفت:‌ دیگر گذشته‌ها را فراموش کرده‌ام و وقتی کی‌روش گفت تصمیم گرفتیم تو را به برزیل نبریم هیچ حرفی نزدم. الان هم خیلی انگیزه دارم و می‌خواهم جایگاهم را در تیم ملی پس بگیرم. اگر به اردو دعوت شدم قطعا نهایت تلاشم را انجام خواهم داد تا رضایت کادر فنی را جلب کنم.

 

2051

نظرات کاربران
مجید
من اگه جای تو بودم هیچ گاه تا وقتی کیروش مربی تیم ملی است برنمی گشتم
۰۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۱:۰۵
پاسخ
1
0
مازیار
از نظر من شما اصلاً هیچ جایگاهی نه فقط در فوتبال بلکه در ورزش ایران نداری. خودت خداییش قضاوت کن اگه وجدان داری. والیبال کجا فوتبال کجا تو که دیگه هیچی اصلاً جای بحث نداره. 7 میلیارد جناب عالی رو بدن به تیم شنا یا دو میدانی یا ورزشهای دیگه قهرمان دنیا میشن. اما حیف شما و امثال شما پولها رو درو کردین دیگه
۰۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۴:۴۸
پاسخ
0
2