خلعتبری: نویدکیا خودش بهترین تصمیم‌گیرنده است

خلعتبری: نویدکیا خودش بهترین تصمیم‌گیرنده است

3578
16:47
11 مهر 1394
مهاجم تیم فوتبال سپاهان امیدوار است که محرم نویدکیا در تصمیمش برای خداحافظی از این تیم تجدیدنظر کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سپاهان امیدوار است که محرم نویدکیا در تصمیمش برای خداحافظی از این تیم تجدیدنظر کند. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، محمدرضا خلعتبری در خصوص خداحافظی نویدکیا از سپاهان گفت: این خبر خوبی برای ما و هواداران سپاهان نیست. ما از اول فصل در انتظار بازگشت نویدکیا بازیکن بودیم، اما در نهایت تصمیم به خداحافظی گرفت. به هر حال محرم خودش بهترین تصمیم‌گیرنده است.

وی در ادامه افزود: واقعاً نمی‌دانم چرا نویدکیا چنین تصمیمی گرفته است، اما امیدوارم که او را از دست ندهیم. شاید او از برخی چیزها ناراحت است، ولی امیدوارم که در تصمیم خود تجدیدنظر کند،‌ چون دوست نداریم نویدکیا را از دست بدهیم.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه آیا این اتفاق در روند سپاهان تاثیر منفی خواهد گذاشت، تأکید کرد: نمی‌دانم چه اتفاقاتی خواهد افتاد، اما هواداران سپاهان این را بدانند که ما برای موفقیت تیم همیشه از جان مایه گذاشتیم و هیچ وقت کم نمی‌گذاریم.

وی تصریح کرد: محرم بازیکن محبوبی است، ولی اگر هم این تصمیم را به صورت قطعی گرفته باشد، کاری از دست ما ساخته نیست. بازیکنان فعلی سپاهان باید نهایت تلاش خود را انجام دهند تا تیم موفق باشد. مطمئناً نویدکیا هم دوست ندارد که تیم ما ناکام بماند.

 

 

2051

نظرات کاربران