خلعتبری: پدیده پتانسیل بالایی دارد

خلعتبری: پدیده پتانسیل بالایی دارد

505
10:21
15 شهریور 1396
محمدرضا خلعتبری معتقد است که پدیده از پتانسیل بالایی برای موفقیت برخوردار است و می‌تواند به مراحل بالای جام حذفی برسد.

وبسایت رسمی برنامه نود - محمدرضا خلعتبری معتقد است که پدیده از پتانسیل بالایی برای موفقیت برخوردار است و می‌تواند به مراحل بالای جام حذفی برسد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، محمدرضا خلعتبری، درباره دیدار آینده تیمش با تراکتورسازی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی، اظهار کرد: بازی خیلی سختی مقابل تراکتورسازی داریم، حریف تیمی خوب و با کادر فنی بادانش است. قرعه سختی به ما رسیده اما پدیده در پنج هفته نخست لیگ هم ثابت کرده که لیاقت و شایستگی دارد که تا مراحل بالای جام حذفی پیش برود. با تمام توان به مصاف حریف خود می‌رویم.

وی درباره کارنامه خوبش در جام حذفی، افزود: دو، سه قهرمانی در رقابت‌های جام حذفی به همراه تیم‌هایی مثل سپاهان و ذوب‌آهن دارم، امیدوارم که شرایط به شکلی پیش برود تا با پدیده نیز امسال بتوانم چه در لیگ و چه در جام حذفی به نتایج خوبی دست یابیم. حرف زدن به تنهایی دردی را دوا نمی‌کند و باید با تمام توان خود به چنین موضوعی فکر کنیم و برای رسیدن به آن تلاش کنیم.

خلعتبری در ادامه‌ بیان‌ کرد: به پدیده و هم‌بازی‌هایم ایمان دارم و فکر می‌کنم می‌توانیم حداقل به مراحل بالای جام حذفی برسیم، امیدوارم اشتباه نکرده‌ باشم و بتوانیم این مهم را در زمین هم ثابت کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پدیده، خاطر نشان کرد: از هواداران پدیده می‌خواهم که با وجود سختی‌هایی که رسیدن به ورزشگاه ثامن دارد، به ورزشگاه بیایند و کنار ما باشند. امیدوارم هر چه زودتر مشکل استادیوم امام رضا (ع) حل شود تا شاهد استقبال گسترده‌تر مشهدی‌ها از رقابت‌های پدیده باشیم.

بازیکن سابق تیم ابومسلم خراسان در پایان سخنان خود همچنین درباره تفاوت‌هایی که در زیر ساخت‌های ورزشی مشهد و ورزشگاه ثامن نسبت به ۱۰ سال قبل به وجود آمده، تصریح کرد: فکر کنم ۱۰ سال قبل هم که من از ابومسلم جدا شدم، ورزشگاه ثامن همین بود، در آن زمان ابومسلم بسیار قدرتمند بود و تا فینال جام حذفی نیز پیش رفتیم. در مقابل صبا نیز ۲۰، ۳۰ هزار هوادار مشهدی به ورزشگاه آمدند، آن زمان ابومسلم قدرتمند بود و الان هم پدیده باشگاه منظم و با امکاناتی است. می‌توانیم با استمرار نتایج خوب خود شرایط را به شکلی پیش ببریم که هواداران پدیده به ورزشگاه بیایند.

 

2051

نظرات کاربران
امید
فینال جام حذفی بین ابومسلم-صبا سال 84 عجب جوی بود تو اون بازی، هنوز رو دست اون جَو توی ثامن جَوی نیومده، چه تیمی بود ابومسلم اونسال.. هیچوقت یادم نمیره توی خیابون سعدی بودم ساعت 12 شب..یه 405 رد شد همشون سرشونو کرده بودن بیرون جیغ میزدن..پرچم ابومسلم زده بودن رو کاپوتشون حیف شد بازی رو یک هیچ با گل خلعت برده بودیم ها، آخر بازی روبرت مارکوسی برای صبا گل زد، حیف توی صبا علی دائی، نوازی، بختیاری زاده بودن توی ابومسلم مجتبی جباری، آندرانیک، خلعتبری، کلی بازیکن خوب داشتیم. یکبار یه گزارش از آندرانیک توی یک روزنامه خوندم ازش پرسیده بودن تلخ ترین خاطره ورزشیت چی بوده؟ گفت اون بازی که تو ثامن به صبا باختیم وقتی بازیکن ابومسلم بودم
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۳:۱۵
پاسخ
0
3
امید
مربی هم که اکبر میثاقیان بود
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۱:۰۲
0
1
سوادکوهی
خلعت شهسواری دوستت داریم
۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۸:۵۱
پاسخ
0
1