خلیل‌زاده: برای قهرمانی در لیگ باید حریفان مستقیم‌مان را ببریم

خلیل‌زاده: برای قهرمانی در لیگ باید حریفان مستقیم‌مان را ببریم

1141
15:37
16 فروردین 1395
مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد که پیش‌بینی تیم قهرمان لیگ از حالا امکان‌پذیر نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تأکید کرد که پیش‌بینی تیم قهرمان لیگ از حالا امکان‌پذیر نیست. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، شجاع خلیل‌زاده در مورد شرایط تراکتورسازی بعد از پیروزی مقابل سایپا گفت: این برد به ما کمک کرد تا نیم‌نگاهی به قهرمانی داشته باشیم. امیدوارم در پایان لیگ بین سه تیم اول قرار بگیریم. ما شانس قهرمانی داریم، ولی باید دید در بازی‌های آینده نتایج چگونه پیش خواهد رفت. ما دو بازی تعیین‌کننده با ذوب‌آهن و استقلال داریم که باید در آنها پیروز شویم.

«فکر می‌کنم پیش‌بینی تیم قهرمان از حالا غیرممکن است»، وی با بیان این جمله تصریح کرد: کسی فکر نمی‌کرد پارسال سپاهان قهرمان شود، ولی در شش بازی پایانی نتایج خوبی گرفت و به قهرمانی رسید. امیدوارم تراکتورسازی هم مثل سپاهان قهرمان شود.

خلیل‌زاده از آمادگی تیمش برای دیدار مقابل پاختاکور در لیگ قهرمانان آسیا یاد کرد و اظهار داشت: ما در بازی رفت باید با اختلاف سه گل آنها را شکست می‌دادیم، ولی وقتی موقعیت‌ها را از دست دادیم در نهایت گل خوردیم. با این شرایط باید بازی بعدی را با برد پشت‌سر بگذاریم و قطعاً با حمایت هواداران خونگرم تراکتورسازی به این هدف خواهیم رسید. امیدوارم آنها در این مسابقه ورزشگاه را پر کنند.

مدافع میانی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پاسخ به این سؤال که مهمترین هدفش در سال 95 چیست، گفت: من دوست دارم تراکتورسازی یک مقام خوب به‌دست بیاورد و بعد از آن یکی از هدف‌های مهمم بازی کردن در خارج از ایران است. بعد از پایان سربازی‌ام، امیدوارم که این شانس را داشته باشم تا خارج از ایران بازی کنم. البته رسیدن به تیم ملی هم جزو هدف‌های مهم من است و تلاش می‌کنم تا دوباره برای تیم ملی بازی کنم.

 

2051

نظرات کاربران
Amin
ترامتور فصل قبل تا آخرین هفته صدر بود اما قهرمان نشد! امسال که با وجود سه تیم پرسپولیس و استقلال تهران و خوزستان بعیده قهرمان بشه! فک کنم خود تراکتوریا هم میدونن! حتی برای سهمیه هم کارشون سخته!
۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲:۴۱
پاسخ
13
9
مرتضي
خليل زاده خوشحال هستش ولي من خوشحال ميشم حريفان رو بروش رو ببره چون اينجوري صد درصد پرسپوليس قهرمانه
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۳:۲۸
3
4