خلیل‌زاده: سفت بازی کردم تا زهر چشم بگیرم/ با الجزیره بازی کنیم بهتر است

خلیل‌زاده: سفت بازی کردم تا زهر چشم بگیرم/ با الجزیره بازی کنیم بهتر است

3622
22:55
27 فروردین 1397
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر کادر فنی بود که کمی سفت با بازیکنان السد بازی کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر کادر فنی بود که کمی سفت با بازیکنان السد بازی کنم.

به گزارش وبسایت نود، شجاع خلیل‌زاده پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم یک بازی خوب و منطقی انجام دهیم و به نظرم خیلی بهتر از السد بازی کردیم. نیمه اول یک بازی خوب و روان انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم. خدا راشکر توانستیم به‌عنوان صدرنشین گروه‌مان به مرحله بعد صعود کنیم.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد کمی خشن بازی می‌کرد،‌ تصریح کرد: نظر کادرفنی بود که کمی سفت بازی کنم. من هم در ابتدا چند بار زدم که زهر چشم بگیرم! السد تیم خیلی خوبی است و این تیم می‌تواند جزو چهار تیم آسیا باشد. السد با هزینه‌ای که می‌کند خیلی تیم خوبی است،‌ اما ما هم هواداران را داریم.

مدافع تیم پرسپولیس در مورد موقعیت خوبی که از دست داد،‌ گفت: نشد که آن توپ تبدیل به گل شود. ان‌شاءالله بازی بعد توپ به پایم بخورد و گل شود.

خلیل‌زاده در مورد اینکه دوست دارد در مرحله بعد با کدام تیم بازی کنند،‌ عنوان کرد: با الجزیره بازی کنیم، بهتر است، چون در این صورت در بازی رفت در زمین حریف به میدان می‌رویم و بازی برگشت در ایران خواهد بود. ان‌شاءالله با یک نتیجه خوب در امارات بتوانیم در ایران جشن صعود بگیریم.

وی درباره صحنه درگیری‌اش با بیرانوند، گفت: من و بیرانوند که همیشه در بازی‌ها با هم درگیر هستیم! او یکی از بهترین دروازه‌بانان ایران است و این اتفاق طبیعی است. او در بازی می‌گوید چرا این بازیکن را نگرفتی، من هم می‌گویم تو چرا نگرفتی؟!

 

1004

نظرات کاربران
Mohammad.b
تو بازی با السد، هرلحظه پتانسیل اینکه کارت قرمز بگیری رو داشتی"
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹:۱۵
پاسخ
0
14
Aref
جان سفت ۷ کی بودی توووو
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۸:۲۷
پاسخ
8
27
سپاهان
شجاع بدون سید جلال هیچی نیست اینو از امار گل های خورده پرسپولیس میشه فهمید
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۰:۵۲
پاسخ
13
37
06
بعضی وقتا میترسم خیلی زهر چشم بگیری مجبور شی بقیه بازی رو از رختکن نگاه کنی.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۷:۰۵
پاسخ
13
60
رامین
زهر چشمو ژاوی خوب بهت داد سوتی خان
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۳:۴۹
پاسخ
30
53
حمید 77
از وقتی اومده پرسپولیس تو نصف گلایی که تو لیگ و آسیا خوردبم مقصر بوده،جلوی الهلال،الاهلی،تراکتور،سپاهان،استقلال ... امروزم یا خطا یا سوتی... هر کی میگه نه فیلم بازیها رو ببینه،جلو تراکتور پاس گل به فرزاد حاتمی،جلو الاهلی و سایپا تو محوطه راحت دربیل خورد،جلو الهلال آفسایدو پر کرده بود،جلو سپاهان دریبل زد گرفتن زدن تو گل،جلو استقلال و الهلال پاس اشتباه داد گرفتن زدن تو گل... یه میلیارد پول گرفته اینم بازیش، والا برانکو دنبال هر دفاعی میرفت و میذاشت تو زمین اینقد سوتی نمیداد، فقط فیلم بازیها رو ببینین
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۰:۰۲
پاسخ
23
66
میلاد
بابا نکشیمون سفففففت
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۵:۲۰
پاسخ
22
57
میثم بارسایی
شجاع سوتی هنوز فرق بازی خشن و سفت رو نمیدونه!!! عزیزم بازی سفت اونیه که بزنی طرفو لتو پار کنی ولی خطا و کارت نگیری... وگرنه همون اول بازی تکل بزنی اخراج بشی که سفت نمیشه!!! واقعا بازیکنا ایرانی خیلی آماتورن...
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۸:۳۴
پاسخ
49
65
مستاجر خدا
هرچی خدا میدونه که صعودمون راحت تر میشه ایشالا هرچی خودش میخواد همون شه
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۷:۳۶
پاسخ
38
45