خلیلی: خوشحالم که هم به عنوان بازیکن و هم سرپرست قهرمان شدم

خلیلی: خوشحالم که هم به عنوان بازیکن و هم سرپرست قهرمان شدم

1230
00:06
27 اردیبهشت 1398
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس از قهرمانی دوباره با تیم پرسپولیس اما این بار در لباس مدیریت ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش وب‌سایت نود،

محسن خلیلی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس بعد از قهرمانی این تیم در لیگ برتر اظهار کرد: به همه هواداران پرسپولیس هت‌تریک قهرمانی را تبریک می‌گویم. خوشحالم در این شادی شریک بودم. به همه اعضای باشگاه تبریک می‌گویم. امیدوارم این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد. از همه هواداران ممنونم که همیشه ما را حمایت کردند. بازیکنان تیم دست‌بوس این هواداران هستند. امیدوارم این بازی هم هواداران را راضی کرده باشد.

او ادامه داد: به نظر من بهتر از این نیست که شما سوت پایان بازی‌ای را بشنوید که قهرمان شده‌اید. امیدوارم این قهرمانی‌ها ادامه داشته باشد. بازیکنان با همه سختی‌ها و فشردگی مسابقات با غیرت تلاش کردند و توانستند قهرمان بشوند.

خلیلی در مورد بهترین بازیکن پرسپولیس در این فصل هم گفت: من نمی‌خواهم از کسی اسم ببرم. همه برای این تیم زحمت کشیدند و بهترین بودند. امیدوارم همه بازیکنان برای فوتبال کشورمان تلاش کنند. خوشحالم جام قهرمانی را هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان سرپرست تیم به دست آورده‌ام.

4416

نظرات کاربران
RedOnly
یکی از بهترین فورواردهای تاریخ ایران و پرسپولیس .. بودی نمیدونم چرا زود رفتی حیف که زمان بیشتری نشد از فوتبالت لذت ببریم .. اخلاقت هم از سطح ورزش ما بالاتر بود امیدوارم همیشه مثل امروز در سطح بالا و در کل زندگیت شاد و تندرست و پیروز و موفق باشید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۷:۲۶
پاسخ
1
73
شازده آبی
ما هیچی، خودتونم گول میزنین که خوشحالین؟؟؟؟ چه‌قد رو دارین !!!! از فردا پیگیری می کنم تو «گینس» به عنوان «پرروترین» ثبت‌تون کنن.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰:۳۶
پاسخ
73
5
زلزله 6 ریشتری سرخ
125 لازمی شدید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۷:۰۸
3
52
عشقممم نیمار
هر دوسالی ک این قهرمانی با بازیکن و سرپرست بدست اوردی ..با حرف حدیث بود و بس :-) قهرمانی پاکم ارزوست :-)
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۲۷
پاسخ
74
4
پماد
اقرار کن که داشتن همچین بازیکنی ارزوتونه و هتریکمون خیلی داره اذیتتون می‌کنه اگر محسن خلیلی بازیکن شما بود کمتر از محسن خان و شاه محسن نمی‌گفتین
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۸:۴۶
0
4