خلیل‌زاده: اختلاف سلیقه بین فتحی و استراماچونی به وجود آمده بود/ برخی به نادانی استقلال را به حاشیه می‌برند

خلیل‌زاده: اختلاف سلیقه بین فتحی و استراماچونی به وجود آمده بود/ برخی به نادانی استقلال را به حاشیه می‌برند

6703
11:03
22 مرداد 1398
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت:در صحبت‌هایمان با مدیر عامل باشگاه متوجه شدم اختلافات سلیقه‌ای بین استراماچونی و مدیریت پیش آمده اما سرمربی تیم در استقلال می‌ماند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، اسماعیلی خلیل‌زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، در خصوص اینکه رسانه‌های خارجی خبر استعفای استراماچونی را منتشر کرده اند گفت: من صبح روز گذشته متوجه شدم که چنین اخباری منتشر شده و به همین دلیل با فتحی صحبت کردم. در صحبت‌هایمان با مدیر عامل باشگاه متوجه شدم اختلافات سلیقه‌ای بین استراماچونی و مدیریت پیش آمده از جمله حضور میلیچ. این اتفاقات باعث ناراحتی سرمربی تیم شده بود، البته بحث های جزیی هم شده بود ولی سایت‌ها و خبرگزاری‌ها این موضوع را بزرگ کرده بودند.

وی افزود: شما باید در نظر بگیرید که با این مربی قرارداد داریم و یک مربی نمی‌تواند بگوید چند روز قبل از لیگ استعفا می‌دهم. این موضوع نه شدنی است نه شدنی خواهد بود. این را هم بگویم که استراماچونی به کارش ادامه می‌دهد. 

وی که با رادیو تهران گفت‌و‌گو می‌کرد در ادامه در خصوص دلایل ناراحتی این مربی گفت: ما مدتی بود باشگاه را از حواشی دور کردیم، بازیکنان بزرگ آوردیم، مربی خوب آوردیم و یک مقدار حاشیه‌سازها در این اتفاقات نقش دارند. آنها دوست دارند تیم را به حاشیه ببرند، چیزی که می‌بینیم این است که برخی دوستان به نادانی می‌خواهند سرمربی تیم و باشگاه را وارد حواشی کنند ولی ما این اجازه را ندادیم و نخواهیم داد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا نیامدن میلیچ به بیرون از فرودگاه تقصیر کسی است و به نظر می‌رسد این حاشیه از خود باشگاه است گفت: ما از هفته گذشته کار این بازیکن را پیگیری کردیم، حتی وزارت امور خارجه و مسئولان مرتبط کار خود را انجام دادند، این بازیکن الان در دبی حضور دارد و 48 ساعت دیگر به تهران بر می‌گردد. وقتی این بازیکن به تهران آمده و ما او را می‌خواهیم مطمئنا حاشیه‌ای نخواهد بود. مطمئنا کسانی که می‌خواهند که از طریق این بازیکن حاشیه درست کنند نمی‌توانند به هدفشان برسند چون این بازیکن امروز و فردا به تهران باز خواهد گشت. البته فدراسیون هم برای ما نامه نوشت و کار را پیگیری کرد ولی مسائلی هم هست که به وقتش به آن هم می‌پردازیم.

وی تاکید کرد: اصلا استراماچونی جلسه‌ای با فتحی نداشته است، اختلاف سلیقه در هر باشگاهی وجود دارد، مثلا فتحی الان معاونی ندارد و عملا به تنهایی باشگاه را می‌چرخاند. خطیر استعفا کرده و مباشری هم جراحی کرده است و من هم سعی کنم خودم در کنار مدیرعامل باشگاه باشم.

خلیل زاده در خصوص اینکه همسر سرمربی استقلال مطلب خبرنگار ایتالیایی را  در صفحه اجتماعی خود بازنشر کرده است گفت: من استوری همسر استراماچونی را ندیدم ولی رفتن او از استقلال منتفی است و او می‌ماند و به کارش ادامه می‌دهد.

وی در خصوص اینکه استقلال به دلیل نداشتن تمرکز استراماچونی روز گذشته شکست خورده است، گفت: استراماچونی همه چیز را کنترل کرده و حرف‌های قشنگی در محل تمرین زده است، من فکر می‌کنم این شرایط به زودی از باشگاه دور می‌شود. ما حواشی زیادی در باشگاه داشتیم که آن را دور کردیم.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که چرا روابط عمومی باشگاه ضعیف عمل می‌کند گفت: من روز گذشته مستقیما به آقای فتحی گفتم و به مدیر روابط عمومی هم تذکر دادم. مدیر رسانه‌ای ما هم تازه روی کار آمده و انشالله دیگر این اتفاقات رخ نمی‌دهد.

خلیل زاده در خصوص اینکه استقلال اسپانسر جدید دارد یا خیر گفت: ما اسپانسر جدید نداریم فقط حساب‌های باشگاه را روتین کردیم. با شرکت ایرانسل هم صحبت‌های خوبی کردیم، یک شرکتی هم آوردیم که به عنوان کارگزار با او کار را شروع کردیم. مقداری از کارهای غیر متعارف باشگاه جلوگیری کردیم و عملا در مسیر خوبی قرار گرفته‌ایم.

وی در خصوص اینکه آیا در این فاصله کوتاه تا لیگ جذب بازیکن خارجی جای توجیه دارد گفت: این بازیکن را آقای استراماچونی خودش خواسته و این تشخیص سرمربی بوده که پست دفاع چپ را ترمیم کند.

عضو هیات مدیره استقلال در پایان گفت: من روز گذشته تا متوجه موضوع شدم بلافاصله مصاحبه کردم، دلداری من واقعی است و از کسانی که حاشیه می‌سازند می‌خواهم دیگر این کار را نکنند چون نتیجه نمی‌گیرند. این موضوع حداقل تا زمانی که ما در باشگاه هستیم اتفاق نخواهد افتاد.

1870

نظرات کاربران
فریبا
مدیریت دروغ .............!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۲۱
پاسخ
5
36
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
شما یه روز مصاحبه نکنی شب خوابت نمیبره
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳:۵۵
پاسخ
9
36
ستارگان سرخ ایران
چه قدر این آقا حرف می زنه
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۷:۵۷
پاسخ
8
36
عشقممم نیمار
فدراسیون نامه نوشت ولی شکوری امضاش نکرد و‌این رازه نیومدنه بازیکن خارجی عشق_تقلاله :-P استراشاه داره خودش پی میبره ک‌عشق_تقلال چقد مظلومه و‌ ی تیم همشهری ..سوگولی تمام عیار :-P فک کنم در ذهن استراشاه ..این سوال هست ک چطوو شیش_پولیس و‌عشق_تقلال ..اسپانسرشون یکیه و حامیشون وزارت ورزشه ..ولی یکی شرایطش عالی(هست_پولیس) و یکی فاجعه (عشق_تقلال) :-\
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۳۲
پاسخ
72
46
بهنام
به استراشاهت بگو واسه در رفتن بره ترکیه میگن جای خوبیه کینگ شوفر میدونه
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۵:۳۰
4
6
متین
من خیلی خوشحال میشم تو کامنت میذاری چون زیر کامنتات منفی میکاریم و عشق میکنیم با دیسلایکهایی که میخوری هه ای جان
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۲۱
19
29
حسام
اولا کدوم بازیکنان بزرگی را جذب کردید؟!در ضمن برای دفاع چپ و راست بازیکن جایگزین اصلا نداریم.دروازه بان دوم هم نداریم.هافبک بازیساز هم نداریم.دیبروز هم مشخص شد بین بازیکنان فیکس و اصلی با بازیکنان نیمکت نشین از نظر فنی و تجربه فاصله بسیار زیادی وجود دارد و این اصلا خوب نیست!تو نقل و انتقالات ضعیف عمل کردید.خیلیا نباید جدا میشدند حالا که جدا شسدن جانشین مناسبی براشون انتخاب نشده متاسفانه! چیزی که بعنوان یه هوادار قدیمی می بینم اینه که روی لج بازی با استراماچونی هستید سر اینکه ارمین سهرابیان را نخواست برای همینم دستشو تو بک چپ خالی می ذارید تا به مشکل بخوره بعد بگید دیدی گفتیم!! همیشه خدا این کارا تو استقلال رو اعصاب هوادار بوده.ظاهرا هیچ وقت هم درست نمیشه!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۵:۱۰
پاسخ
13
28
سینا ساحلی
به نظرم امسال نه پرسپولسی قهرمان میشه نه استقلال . چون نه فتحی بدرد استقلال می خوره نه عرب بدر پرسپولیس
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۹:۵۵
پاسخ
6
68
پرسپولیسی ام
از این موضوع میلیچ شدیدا بوی دلالی میاد امیدوارم نه استقلال نه پرسپولیس و نه هیچ باشگاه دیگه ای درگیر دلال بازی نشه و افراد مختلف به خاطر منافع خودشون منافع باشگاه رو نادیده نگیرن حالا میخواد مدیریت یا سرمربی منفعت ببره از دلالی یا ایجنت ها و افراد دیگه هواداران هم اسیر جوسازی ها نشن همیشه با تحریک هوادار میتوان به اهداف دیگر رسید اگر هوادار هوشیار نباشد و جو زده شود پیروز باشید
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷:۴۴
پاسخ
9
52
hb
مگه میشه مگه داریم یارو اومده امضا کرده مسئولیت قبول کرده مگه باز این مدیران براش بندی گذاشته باشن که بتونه یک طرفه فسخ کنه وگرنه دلیلی نداره بذاره بره و بگه مثلا امکانات یا بازیکن نداره. از قدیم گفتن باز شود دیده شود بلکه پسندیده شود اونم اومده دیده و پسندیده خخخ
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۲:۴۰
پاسخ
21
15
نه به مافیای آبی
عالم و آدم برای خرید بازیکن و استخدام گرانترین مربی تاریخ لیگ و تسویه حساب با بدهکاران در فیفا بسیج شده اند بازم برای گرفتن امتیاز راه کیروش را میرن بابا شما دیگه کی هستید
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۲۴
پاسخ
37
26
hamed hamedi
آخه چطور ممکنه بین کسی که کارش اجراییه با کسی که کارش فنیه اختلاف سلیقه پیش بیاد؟؟؟ این چیزی که شما میگید یعنی یا آقای فتحی در کار فنی نظری داده یا آقای استراماچونی در کار مدیریت!! اختلاف سلیقه؟؟ اونم بعد یک ماه؟! خدا به داد تیم برسه که از الان آقای فتحی اختلاف سلیقه ش رو پیدا کرده اونم با نفر اول کادر فنی!
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۰۶
پاسخ
12
34
10-10-3
استعفایی در کار نیست فقط میخوان وزارت رو تحت فشار بزارن یک پولی بگیرن اینها دیگه قدیمی شده هرکی شک داره مصاحبه کریمی رو یادآوری میکنم که میگفت باشگاه از ما خواست اعتصاب کنیم تا پول دریافت کنیم
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۸:۴۷
پاسخ
36
32