خلیل‌زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی مقابل آن را گرفت/ هماهنگی برای سفر استقلال به قطر انجام شده است

خلیل‌زاده: فرودگاه دبی مجوز پرواز داد، ابوظبی مقابل آن را گرفت/ هماهنگی برای سفر استقلال به قطر انجام شده است

1528
13:41
04 بهمن 1398
اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال تأکید کرد هماهنگی پرواز چارتر این تیم به دبی صورت گرفته بود، اما فرودگاه ابوظبی مقابل پرواز را گرفته است.

به گزارش وب‌سایت نود، اسماعیل خلیل‌زاده، سرپرست باشگاه استقلال درباره اعزام این تیم به دبی گفت: دوستان ما از بعدازظهر پنجشنبه که قرار شد ما بازی پلی‌آف را در دبی برگزار کنیم، در تلاش برای هماهنگی سفر بودند. باید از آقای علی‌نژاد (سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان) هم تشکر کنم که در مذاکرات کمک کردند. از روز گذشته برنامه سفر را پیگیری کردیم و تا ساعت 12 شب گذشته ویزاها صادر شد، اما هواپیمایی که چارتر کرده بودیم به دبی برود، مجوز پرواز نگرفت و به همین دلیل تیم تا صبح در هتل کنار فرودگاه امام خمینی (ره) ماند و پیگیر پرواز بودیم که تیم ساعت 11 صبح امروز سوار هواپیما شد و به دبی رفت.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت‌وگو می‌کرد، در واکنش به گلایه بازیکنان از شرایط اعزام و ناهماهنگی‌های به وجود آمده، اظهار داشت: فرودگاه دبی مجوز را صادر کرده بود، اما فرودگاه ابوظبی مقابل این تصمیم را گرفت و ناهماهنگی ایجاد شد. با این حال باید بگویم اتفاقی که برای هر چهار تیم رخ داد، اتفاق بسیار بزرگی را برای کشور رقم زد. ما مخالف بازی در زمین بی‌طرف بودیم، اما اتفاق خوبی رخ داد. با اینکه تیم اکنون با خستگی به بازی می‌رود، اما نتیجه خوب آن هماهنگی چهار تیم بود. ما، دوستان و آقای علی‌نژاد تا زمان ورود به جلسه هماهنگ بودیم و هیچ‌کدام راضی به بازی در زمین بی‌طرف نبودیم.

سرپرست باشگاه استقلال در مورد سفر احتمالی این تیم به قطر پس از پیروزی احتمالی مقابل الکویت و اینکه آیا برنامه‌ریزی برای این سفر انجام شده است یا نه، گفت: با هماهنگی صورت گرفته، با پروازی مستقیم سریعاً تیم به خاک ایران می‌آید و از آنجا بلافاصله به قطر می‌رویم که تیم خستگی نداشته باشد تا با کمترین خستگی برای بازی با تیم قطری آماده شویم. امیدوارم بازیکنان امروز هم خوب استراحت کنند تا بتوانند مقابل تیم الکویت به نتیجه برسند و به پیروزی خوبی برسیم. با توجه به شرایطی که تیم الکویت دارد و انگیزه‌ای که بازیکنان ما دارند، می‌توانیم در این بازی به پیروزی برسیم. امیدوارم که تیم‌های دیگر هم به پیروزی و موفقیت برسند و با میزبانی بازی‌های گروهی در ایران، شکست بزرگی را به عربستانی‌ها که دشمن ما هستند، تحمیل کنیم.

4416

نظرات کاربران
احمد بلوچ
پرسپولیسی ام. ولی واقعا حیف تیم باسابقه و پرافتخار استقلال و هوادارانش که بایستی چنین شرایطی رو تحمل کنند. مدت زیادی است که تیم و هواداران بلاتکلیف هستند. خدا کند از دست مدیران نابلد راحت بشینو مدیری از جنس استقلال امور این تیم مردمی را بعهده بگیره و مجددا شاهد روزهای خوب تیمهای استقلال و پرسپولیس باشیم. با آرزوی موفقیت برای تمامی نماینده های شایسته کشور عزیزمون در جام باشگاههای آسیا.
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۸:۲۱
پاسخ
2
3
پرسپولیس قهرمان
قبلا خیلی بازیهای استقلال واسم مهم نبود ولی با شرایطی که اعراب (عربستان امارات بحرین کویت) واسمون به وجود آوردن امیدوارم استقلال پیروز میدان باشه به امید موفقیت تیمهای ایرانی در آسیا
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۴۶
پاسخ
1
4
سیدپرسپولیسی
من توایران بااستقلال کری دارم اونم کری مودبانه ..ولی باوجود این مدیران دیگه استقلال نیازبه رقیب ودشمن نداره آخه این تیم چه جوری بااین خستگی به مصاف کویت بره؟اگه مدیرت بلدنیستین که مطمئن هستم بلدنیستین برین دست ازسرفوتبال بردارید این دوتیم کلی عاشق دارند که بانتایج قرمز وآبی خوشحال وغمگین میشن .انشاالله بادعای همه ایرانیان فردا الکویت وشکست میدیم ومیرم واسه الریان تادندان مصلح
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۲:۴۰
پاسخ
2
13
هوادار
از مدیران کارنامه دار و کار بلد استقلال نهایت تشکر را داریم. خدایا باورم نمی شه . حالا اگه تو نیم فصل بازیکن نخریدن ولی بلیت سفر رو که خریدن.دیشب هم اگه بازیکنا تو محوطه فرودگاه دور آتیش جمع شدن و کباب سیب زمینی زدن، شب خوب و بیاد ماندنی بود که برای بازیکنا خاطره می شه. اشک تو چشمام حلقه زده . هواداران استقلال ، مسعود جون. مازیار عزیز. فتحی لایق، خلیل زاده وارد به امور مدیریتی. منزوی راستگو. توفیقی همیشه بیدار . خطیر خدمتگزار و سایر اعضای پرتلاش هیات مدیره. این پنج سال باشکوه و مدیرانی همچون افتخاری، افشارزاده و مدیران فعلی استقلال را هیچوقت فراموش نخواهیم کرد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷:۲۴
پاسخ
3
31
بابا پنجعلی
خدا لعنت کند امارات را که انقدر اذیت کرد تیم ما را ... ان شاالله فردا تیم الکویت شکست بخورد ...
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۴۴
پاسخ
6
31
اسکندر
منتظر استقبال از هیئت مدیره روی سکوهای آزادی باشید آقای ژست و دروغ...
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴:۰۶
پاسخ
4
27
داریوش
بعنوان یک پرسپولیسی برای تیم استقلال بعنوان یکی از نماینده های کشورم - ایران- آرزوی موفقیت دارم
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۰:۰۳
پاسخ
6
65
nima
خدایاااااااا اینا چی میخوان از جون استقلال.
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۴۲
پاسخ
5
35