خلیل‌زاده: نمایش خوبی در دربی خواهیم داشت/برای خواسته‌های مجیدی جلسه می‌گذارم

خلیل‌زاده: نمایش خوبی در دربی خواهیم داشت/برای خواسته‌های مجیدی جلسه می‌گذارم

2351
00:18
09 بهمن 1398
سرپرست باشگاه استقلال گفت:مجیدی درخواست کلی داشته و وقتی با تیم به تهران برگردد با او نشستی برگزار خواهم کرد و درخواست‌های وی را جویا خواهم شد.

به گزارش وب‌سایت نود، اسماعیل خلیل‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در خصوص برتری استقلال مقابل الریان قطر اظهار داشت: انصافا کسانی که در دبی حضور نداشتند از نزدیک دیدار با الکویت را تماشا نکردند اما دل آنها آنجا بود و با انرژی مثبت باعث شدند تا آن تیم کویتی را شکست دهیم. مقابل الریان هم 5 گل به ثمر رساندیم و این پیروزی باعث شادی تماشاگران ما شد. خیلی خوشحالم ظرف 4 روز استقلال با همه خستگی که داشت با 8 گل دو تیم عربی را در هم کوبید و این موضوع اعلام قدرتی است برای حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان.

وی افزود: دعای طرفداران استقلال پشت این تیم بود و باعث شد تا از نظر روحی بازیکنان ما در بهترین شرایط قرار بگیرند. استقلال بازیکنان بزرگ و با غیرتی دارد و کادر فنی در این 2 بازی تلاش زیادی انجام داد و باعث شد نتیجه مطلوبی بگیریم. فکر نمی‌کنم استقلال تاکنون چنین نتیجه‌ای در آسیا گرفته باشد ولی این مهم با این کادر فنی و بازیکنان بزرگ و با غیرت به دست آمد. من مطمئن هستم با این رویه می‌توانیم به جمع 4 تیم برتر مسابقت لیگ قهرمانان صعود کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص اینکه مجیدی در نشست خبری اعلام کرد استقلال رویاهای بزرگی دارد به شرط آنکه امکانات برای وی و تیمش فراهم شود گفت: مجیدی درخواست کلی داشته و وقتی با تیم به تهران برگردد با او نشستی برگزار خواهم کرد و درخواست‌های وی را جویا خواهم شد.

وی با اشاره به این موضوع که بازیکن بلغاری مد نظر استقلال امروز وارد تهران خواهد شد در خصوص اینکه دیگاهش به دربی پایتخت که هفته انیده برگزار می‌شود گفت: تیم ما تیم آماده ای است، این دیدار یک دیدار سنتی است و شاید بازی سختی باشد اما روحیه استقلال بالا است. هر چند ما شنبه هم بازی داریم و فشار زیادی را تحمل کردیم و پرسپولیس دردسر سفرهای خارجی این هفته را نداشته اما با این وجود فکر می‌کنم استقلال بازی خوبی را به نمایش خواهد گذاشت.

خلیل‌زاده افزود: از آقایان موسوی، سرمربی و کمک‌های او بازیکنان و تدارکات و کادر پزشکی تشکر می‌کنم که باعث شدند دو بازی خیلی خوب را به ثبت برسانیم.

4416

نظرات کاربران
حقیقت گو
پرسپولیس قهرمان،الکویت و الریان نیستا.مواظب باشین.روی دفاع و دروازه بان تون خوب کار کنین ببینیم چیکاره اید جلوی ما
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۷:۳۵
پاسخ
76
65
دسته ۳ رفتی ارزشی نداری
جوگیر نشید که غرورتون کار دستتون نده! تیم الریان قبل از شما در ۲ بازی اخرش ۸ تا خورده بود و اوضاع داغونی داره خیلی کار شاقی نکردین تو اسیا هم اول گروه شهر خودرو سخته بعد پرسپولیس بعد اون تیم اصفهانی بعد ششتقلال
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۰:۰۱
92
26
شادوماد
جالبه همه تیمهایی که استقلال میبره از نظر شما تیمای ضعیفی بودن.. حالا دربی رو هم میبینیم.. بعدش دوست دارم حرفاتونو بشنویم
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۴:۴۷
21
89
آبی بیکران
فقط تنها راهی که بلدی جلسه گذاشتن و وعده تو خالی دادن و دروغه گفتنه. بابا از استقلال برید اصلا ما شما رو نمیخوایم حتی اسمتونم میاد میگرن میگیریم.
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۲:۴۵
پاسخ
17
62
امید
شما نمیخواد بفکر خواسته های مجیدی باشید، بفکر اجرای دستورات وزیر باشید که استقلال دوباره قدرت گرفته و باید تضعیف بشه
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۶:۰۰
پاسخ
23
80