خلیل‌زاده: گله دوستانه بود، هواداران پرسپولیس تاج سرمن هستند

خلیل‌زاده: گله دوستانه بود، هواداران پرسپولیس تاج سرمن هستند

13340
22:16
01 خرداد 1398
مدافع پرسپولیس به خبرورزشی گفت: همه آسیا دید که پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

به گزارش وب‌سایت نود، در غیاب سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده به خوبی در قالب رهبر خط دفاع پرسپولیس ظاهر شد و فوق العاده کار کرد. شماره ۳ پرسپولیس روی زمین و هوا به بغداد بونجاح و سایر مهاجمان السد باج نداد و بهترین مدافع تیمش بود. شجاع خلیل زاده پس از پایان این دیدار مصاحبه کرد و گفت: «از هواداران پرسپولیس گله دارم. آن‌ها باید در دیدار با السد بیشتر از تیم خودشان حمایت می‌کردند، چون پرسپولیس قهرمان لیگ است و...» یکی دیگر از اتفاقات حاشیه‌ای پس از پایان این دیدار در منطقه میکسدزون رخ داد و وسط مصاحبه شجاع خلیل زاده شیشه میکسدزون شکست...
* نزدیک بود درمیکسدزون الکی مصدوم شوی...
بله، به خیرگذشت!
* ترسیدی؟
نه، ترس که نه ولی فکرش را نمی‌کردم شیشه میکسدزون بشکند! یک لحظه همه ما و همکاران شما شوکه شدیم.
* به هرحال به خیر گذشت. حالا چرا از هواداران پرسپولیس گلایه کردی؟
(با خنده) گلایه دوستانه بود. هواداران پرسپولیس تاج سر من هستند. من و امثال من هر چه داریم از این هواداران است. راستش را بخواهید عادت کردیم همیشه سکو‌های استادیوم آزادی را به رنگ قرمز ببینیم. دوست داشتیم درآخرین بازی خودمان در ورزشگاه آزادی تماشاگر بیشتری ببینیم اما... ان‌شا‌الله هواداران پرسپولیس در بازی حذفی به اصفهان می‌آیند و مثل همیشه از ما حمایت می‌کنند.
* از بازی در اصفهان نمی‌ترسی؟
نه، با این همه هوادار پرسپولیسی چه ترسی داریم.
* ولی گفته بودی برخی از تماشاگران سپاهان به استادیوم می‌آیند که فقط به پرسپولیس فحش بدهند؟
من گفتم و باز هم می‌گویم حساب مردم شریف اصفهان و هواداران واقعی سپاهان از این افراد جداست. ما با سپاهان یک رقابت کاملاً فوتبالی داریم. هدف فوتبال هم این است که همه لذت ببرند. متأسفانه برخی اوقات شاهد رفتار‌های غیرفوتبالی هستیم و منظورم این افراد بود که نه خودشان از تماشای فوتبال لذت می‌برند و نه اجازه می‌دهند دیگران لذت ببرند.
* فکرمی کنی نتیجه بازی حذفی با سپاهان چه می‌شود؟
ما فقط و فقط برای برد به اصفهان می‌رویم. بازی بسیار سختی مقابل سپاهان داریم، اما بچه‌ها و کادر فنی برای قهرمانی جام‌حذفی و دبل کردن همقسم شده‌اند. امیدوارم تماشاگران دو تیم هم شاهد یک بازی زیبا و جذاب باشند.
* برگردیم به بازی با السد. خیلی خوب بازی کردی؟
نظرلطف شماست. من فقط وظیفه‌ام را انجام دادم. همه بچه‌ها خوب بودند و توانستیم روزی خوب برای پرسپولیس رقم بزنیم.
* و روزی بد برای خداحافظی ژاوی ارناندس!
ژاوی یک فوق‌ستاره در دنیای فوتبال است. یک هافبک بی‌نظیرکه در ۴۰ سالگی هم پاس‌هایی می‌دهد که جوانان نمی‌توانند. او جلوی ما هم عملکرد خوبی داشت، اما به عنوان قهرمان ایران باید نشان می‌دادیم چه تیمی هستیم. از آن گذشته همه آسیا دید که پرسپولیس به خاطر اشتباهات داوری از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. ما دو گل صد درصد آفساید خوردیم وگرنه الان باید به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کردیم. خیلی حیف شد خیلی!

4416

نظرات کاربران
پرسپولیس قلبم
بهترین دفاع اخر حال حاضر ایران
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۰۱
پاسخ
54
293
جووونم کیروش
توهم سرخ
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۵۰
210
44
پرسپولیس ایران
پسر شجاع خودتی .بهترین با مرام عشق
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷:۰۴
پاسخ
53
261
شازده آبی
یه‌جوری صحبت نمی‌کنه؟؟؟؟ شبیه یکی از سریال‌های پرطرفدار تی‌وی!
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵:۳۵
پاسخ
276
43
سید محمود
تو فقط بسوز چکار داری به این چیزا
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۸:۳۲
27
186
محمد
با خسته نباشید به تیم پرسپولیس ، من طرفدار ۴۰ ساله پرسپولیسی هستم ، بنظر من آقای خلیل زاده یک دفاع بسیار محکم هست و خیلی بدرد تیم ملی می خورد و آینده درخشان در راه هست ، فقط مثل یک برادر بزرگتر یک نصیحت بکنم به داوری زیاد ایراد نگیرد ، چون کمک نمی کند به پیشرفت شما و تا امروز هیچ داوری از سوت خودش برنگشته ، و متاسفانه یک آدم غیر فوتبالی سواستفاده می کنند و شما را تحریک می کنند که در ادامه اعتراض های شما اول شما را اخراج کند و در نتیجه با ده بازیکن باقی مانده به تیم پرسپولیس ضربه بزنند ، خلاصه مطلب یک مقدار باید خونسرد و بی حاشیه باشی و من اینده بسیار خوبی برای شما می بینم . ممنون
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۸:۱۷
پاسخ
23
246
کیروش صدای حق و عدالت مردم ایران
بد اخلاق و پر حاشیه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۳۱
پاسخ
260
49
ایمان۰۴
هوادارانتان نیامدن چون اونها هم باور داشتن قهرمانی شما تو لیگ ارزشی نداره و بیرون زمین فوتبال بدست اومده
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸:۲۴
پاسخ
313
52
کامران
تاج سری اون تشویق ها هم بخاطر خداحافظی ژاوی بود ک تیم پرطرفدارترین آسیا رو برای خداحافظی انتخاب کرد وگرنه پرسپولیس عشقه،نفسه،زندگیه،عمر ماس تو ب بزرگی خودت ب دل نگیر داداش
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷:۰۷
پاسخ
24
183
عشقممم نیمار
همه هم دیدن ک در بازی با السد (بازی رفت ..داوری بنفعتون‌بود و‌گل سالم السد و ۲پنالتیشه نگرفتن) ..همه دیدن ک چقد شیس_پولیس در بازیاش در اسیا بد بازی میکرد ..همه دیدن ک‌در این ۳سال ..با همین داوری ..و‌تبعیض های دیگ مفت قهرمان لیگ داخلیتون کردن :-P جالبه بیرانوند در یه مصاحبه گفت ک « الان ک‌ لیگ‌ب ما دادن ..جام حذفی از ما نگیرن » :-) توجه کنید .. گفت جام ب ما دادن :-) ینی خود بازیکنای شیش_پولیس هم‌میدونن ک جام بهشون‌دادن و‌ ن اینک با تلاش خودشون بدستش بیارن ..:-) اینه من نگفتم ..خود بازیکنتون گفت :-)
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۶:۳۰
پاسخ
258
42
Maradona
عزیزم شما نبودی به زبان انگلیسی ترابی ایراد می گرفتی ؟ الان متن فارسی خودت را بخون . به نظرت یه جوری نیست ؟ اینه من نگفتم ؟ این را من نگفتم درسته پسر جان ، شما یکم بیشتر به درس و مشق برسید همه ممنون می شن !
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱:۰۷
13
138
پرسپولیس هتریک
آقا از نیمار چه خبر میخوان از کاپیتانی برزیل ور دارنش
۰۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۲۴
10
123
محسن
چی شد ترسیدی:))))))))) دیروز که مثه شیر وایستاده بودی میگفتی ترسی از اصفهان ندارم الان اومدی میگی منظورم‌هواداران فهیم‌سپاهان و مردم شریف اصفهان نبود.... پس منظورت کی بود مگه کسی دیگه ای هم‌موند!!!
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴:۲۵
پاسخ
192
37
برانکو استاد هوچی گری
از فوتبال فقط داد زدن سر داور رو بلده متاسفانه امثال این آقا باعث میشن فرهنگ لیگ زیر سوال بره . متاسفم که پول بیت المال صرف این بازیکنان میشه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۴۷
پاسخ
186
34
حمید ام دی اف
شجاع خلیل زاده,,,یل مازرووووووووووونه
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۵۵
پاسخ
24
156
Reza
خخخخ..تو همه جا هوچی گری میکنن این پرسپولیسی ها و از داوری مینالن..خخخ باباجان چجوری روتون میشه از داوری ها گله کنین وقتی همین داوری ها قهرمانی رو بهتون تقدیم کردن
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۱:۲۶
پاسخ
159
25
kian
شجاع عشقی عشق نامبر وان
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۱۶
پاسخ
19
130
پرسپولیس قرمزترینه
گله دوستانه بود فقط پشتش چند میلیارد ناز خوابیده. میخواهی بری برو بهتر از تو هستند.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۴۰
پاسخ
147
38
احمد
چقدر مغرور این خلیل زاده
۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۰۲
پاسخ
136
25