خمارلو: هرچه جلو می‌رویم اوضاع داوری بدتر می‌شود/ در تهران به سپیدرود احترام می‌گذاریم ولی اینجا به ما فحش می‌دهند

خمارلو: هرچه جلو می‌رویم اوضاع داوری بدتر می‌شود/ در تهران به سپیدرود احترام می‌گذاریم ولی اینجا به ما فحش می‌دهند

4631
19:49
25 اسفند 1397
مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: در این بازی وظیفه داوران کنار را متوجه شدیم ولی سوال این است که چرا وقتی علیه پرسپولیس اشتباه می‌شود آنها صحبت نمی‌کنند. متاسفانه هر قدر جلوتر می‌رویم اوضاع داوری برای ما بدتر می‌شود.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پندار خمارلو در شروع کنفرانس خبری پس از بازی، در جمع خبرنگاران اعتراض پرسپولیس به ادامه مشکلات داوری را اعلام کرد و اظهار داشت: قبل از هر چیز از دوستان رسانه‌ای عذرخواهی می‌کنیم که پیش از بازی به دلیل تاخیر در پرواز به دلیل شرایط جوی نتوانستیم در کنفرانس قبل از بازی حضور پیدا کنیم.

وی ادامه داد: در این بازی از دقیقه یک تا دقیقه ۹۰ توهین شنیدیم. دلیل این مساله برای ما قابل درک نیست چون در تهران جز احترام برای سپیدرود چیزی نداشتیم. اگر غیر از این بوده است به ما بگویید.

مدیر رسانه‌ای سرخپوشان سپس اعتراض به شرایط داوری مسابقه را اعلام کرد و خاطر نشان ساخت: وظیفه داور کنار را در این بازی متوجه شدیم. در این جا درباره پنالتی بودن یا نبودن خطا روی بازیکن خودمان صحبت نمی‌کنم ولی سوال می‌پرسیم که آیا پنالتی اعلام شده برای سپیدرود واقعا پنالتی بود؟

اگر داور کنار قرار است با داور صحبت کند باید در تمام بازی‌ها باشد. چرا وقتی علیه ما اشتباه می‌شود هیچ صحبتی را شاهد نیستیم.

خمارلو در پایان اضافه کرد: متاسفانه هر قدر جلوتر می‌رویم شرایط داوری برای ما بدتر می‌شود. خودمان را خسته می‌کنیم. هر چه می‌گوییم با ما لج می‌کنند. در همین بازی در ده دقیقه پایانی هیچ خطایی به سود ما اعلام نشد.

1004

نظرات کاربران
سیانور
داوریا که کلا به نفع پیروزی ، در ضمن بخاطر همین تبعیض هاست که به تیم شما فحاشی میشه،البته کار درستی نیست،ولی مگه به استقلال که به سپیدرود پنج تا زد یا سپاهان که شش تا زد فحاشی شد؟ پس مشکل از خودتون
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۰۶
پاسخ
118
7
عشقممم نیمار
شیش_پولیسیا ب نظرم ک‌ محترمه باید ممنون‌ داور باشن ..چرا ؟؟چون همین‌ داورا در نیم فصل اول ک‌بازیکن‌کم‌داشتن .. با تصمیمات اشتباه باعث شدن بالای جدول بمونید :-P
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۳:۲۱
پاسخ
104
6
سالار تراختور
آره شما که اصلا اونقدر به تیما و نژادشون احترام میزارید که تمامی تیمها واقعا نمدونن چه جوری این احترام شما رو جبران کنن، یه دفعه میبینی سنگ داره به سمتتون میاد همه اینا بخاطر عشق همه نسبت به تیم شماست.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۴۹
پاسخ
99
11
توهم سرخ
ابتدا معذرت میخام دیر رسیدم و غر غر کردنم نیم ساعت عقب افتاد.. هوادارای قرمز خیالشون راحت من رسیدم و داور رو محکوم کرده و میگم نمیخان ما قهرمان بشیم. خداحافظ... غیر از اینا حرفی بلد نیست این بنده خدا؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۹:۱۸
پاسخ
96
69
سرخ رگ
داوری بی طرف فقط داور بازی استقلال :) وضع داوری مسخرس، همرو به نفع استقلال میگیره واقعا مضحکه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۱۵
پاسخ
60
94
جی اچ
داوری بازبه ضررمون گرفت اگه اون پنالتی اشتباه که گرفتن رادونمیگرفت معلوم نبودبازچی میشد،بلاخره داورپشت دروازه زبان بازکردوپنالتی درست مارومردودکرد عجیب غریب شده داوریهابازیکنان روواقعاخسته کردن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۳۴
پاسخ
77
103
سپاهان قهرمان
شما از وقتی حمایت های بی امان از دولت و وزارت ورزش و بقیه ارگان ها بهره مند شدید تو ایران منفور شدین توی تک تک شهر ها و تک تک هوادارای تیمای دیگه پرچم ژاپن که هنوزم میارن تو وررشگاه ها علامت اعتراض ها به این بی عدالتی هاست وگر نه قبلش همین پرسپولیس و استقلال و سپاهان تراکتور و ... بودن هیچکس هم بی احترامی نمیکرد بهتون با یکم فکر میشه فهمید این رفتارا دلیلش چیه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۲۱
پاسخ
91
90
فردین
استدلال آبکی>>>عزیزم بالاخره به راحتی تو هر شهری طرفداران سنتی ما از آبیها و رقیب وجود دارن حالا چندنفر از همونها تو هر شهر تصمیم میگیرن پرچم ژاپن ببرن تو بازی های پرسپولیس که اینو نشون بده اونوقت شما اینو تعمیم میدی به ضدیت بقیه باشگاه ها با ما!!! محبوبیت پرسپولیس سالهای سال ثابت شده است نه تنها تو نظرسنجی های داخلی و خارجی (برای نمونه یادمه برآورد نود که آیتمی ساخت که طرفداران تیمها تو کل ایران و هر شهر به تفکیک رو نشون میداد که پرسپولیس به جز دو شهر از همه جا پرطرفدارترین بود ) شما تو جامعه هم جایی که جمعیت هست یه سوال بپرسی کیا استقلالی اند کیا پرسپولیس متوجه میشی چقدر طرفدار داریم و نسبت درصد چقدر هست!
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۴۵
5
86
منطق
حالا باز خوبه ک کارشناسی داوریه بازی ها،،هست،،وکاملا مشخصه چه همین فصل جاری وچه در فصول اخیر همواره پرسپولیس بیشترین ضربه رو ازداوریها خورده،،،اونم ک میگی چرا تاچندسال پیش اینطور نبود رو بایدازخودتون پرسید چرا تاوقتی 5دوره سپاهان قهرمان شد پرسپولیسی ها حرفی از داوری وامداد غیبی نمیزدن!!ولی الان ک چنرسالیه پرسپولیس ب رغم اینکه هرسال بیش از سایر تیمای لیگ از داوری متضرر شده اما همچنان قهرمان میشه،،سپاهانی ها جنبه شو ندارند ک با این واقعیت کنار بیان؟؟؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲:۱۸
37
95
وحید
سخن بزرگان : سپاهان نایب قهرمان جهان شده فتاحی سرپرست سپاهان در برنامه نود :) زیاد جدی شون نگیرید
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۹:۳۶
20
79
ایداسادات25بهمن1380
داور می خوست پرسپولیس سه امتیاز نگیره هم دار ور بردیم هم سپید رود
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۴۹
پاسخ
50
87
سهیلا
و آقای عرب همچنان سکوت میکنند!!!!!! واقعا متاسفم همچین کسی رو به جای گرشاسبی که انقدر خوب بود اوردن
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲:۲۰
پاسخ
17
140