دارمیان منچستریونایتد را ترک نمی کند

دارمیان منچستریونایتد را ترک نمی کند

3038
20:44
12 دی 1396
دارمیان در الدترافورد ماندنی است.

وبسایت رسمی برنامه نود - دارمیان در الدترافورد ماندنی است.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه متیو دارمیان مدافع ایتالیایی منچستریونایتد در دوازده بازی اخیر شیاطین سرخ، فقط یک بار در ترکیب قرار گرفته است ولی یونایتد قصد فروش وی را در ژانویه ندارد. مدیربرنامه این بازیکن ایتالیایی تایید کرده که او از سری آ پیشنهاداتی دارد ولی قرار نیست یونایتد وی را در ژانویه به فروش برساند:

تماسی از سوی باشگاه رم نداشته ایم، اگرچه تیم هایی در سری آ علاقه مند به جذب دارمیان هستند ولی رم جزو آن ها نیست. در عین حال باید اشاره کرد که یونایتد نمی خواهد دارمیان را به فروش برساند.

دارمیان تابستان 2015 با مبلغ 12.7 میلیون پوند راهی یونایتد شد، او در این فصل در دو بازی لیگ برتر از ابتدا به میدان رفته است.

1878

نظرات کاربران
علی
بعد میگن مقصر بازیکنا هستن نه مورینیو. درسته مقصر بازیکنا بودن تا امسال که سال دوم مورینیو هست و هنوز هم اون بازیکن ها از تیم نرفتن. این یعنی مورینیو اینارو میخواد و وقتی اینا نمیتونن توی زمین به نفع تیم باشن پس مقصر مربی هست که اینارو نگه داشته. الان سیتی کولاروف و زابالتا رو نگه میداشت و بازیکن نمیخرید مقصر پپ بود که فصل قبل دیده بود اینا دیگه کمکی به تیم نمیتونن بکنن. الان مورینیو یا اشتباه کرده که توی ژانویه باید جبران کنه یا اینکه میترسه خرج بکنه تیم نتیجه نگیره همه اونو مقصر بدونن
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۷:۵۰
پاسخ
8
3
Nasser
حتما به مورينيو ميگم نظرتو
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۰۱:۱۰
1
6