داستان تکراری کمال و پرسپولیس؛ روزهای سخت بدون سپر

داستان تکراری کمال و پرسپولیس؛ روزهای سخت بدون سپر

10267
19:21
29 شهریور 1398
عمل کامیابی‌نیا لیست غیبت‌های او را از چند بازی فراتر برده و او بخش اعظمی از فصل را از دست خواهد داد.

به گزارش وب‌سایت نود، تعویق بیش از اندازه لیگ برتر برای تیم‌هایی که مصدوم و یا بازیکنان تازه وارد داشتند یک فرصت طلایی محسوب می‌شد تا با آمادگی کامل در لیگ برتر حضور پیدا کنند. اما حتی این مهلت طولانی‌مدت برای هافبک قرمزها کافی نبود. کمال کامیابی‌نیا که در تمام مدت تعویق لیگ و تمرینات حضور داشت با شروع لیگ به یکباره به یاد عمل جراحی افتاد و در روزهایی که همه خود را برای آغاز لیگ آماده می‌کردند شماره 11 پرسپولیسی‌ها روزهای نقاهتش را آغاز کرد. کامیابی‌نیا که از زمان حضورش در پرسپولیس یکی از بهترین و تاثیرگذارترین بازیکنان تیمش بوده در مواقع حساس کم پیش  نیامده که دست سرمربی‌اش را در پوست گردو بگذارد. بازیکنی که گویا حساسیت خاصی به بازی‌های حساس به خصوص استقلال و سپاهان و تراکتورسازی دارد در اکثر بازی‌ها مقابل این سه تیم به جای عصای دست پرسپولیس، هوادار آن بوده است.

کامیابی‌نیا در لیگ پانزدهم در دربی برگشت به دلیل مصدومیت حضور نداشت. اگرچه پرسپولیس با برد شیرین 4 بر 2 به پیروزی رسید. او آن فصل در بازی نفت تهران و تراکتورسازی تبریز و صبای قم هم غایب بود که در دو بازی تراکتورسازی و نفت تهران، پرسپولیس با دو گلی که دریافت کرد و دو تساوی 4 امتیاز حساس را از دست داد و در نهایت به خاطر تفاضل گل قهرمان نشد. 

در لیگ شانزدهم که پرسپولیس تیمی شکست‌ناپذیر بود آنها بعد از برد 3 بر صفر مقابل تراکتورسازی خود را برای بازی‌های بعدی آماده می‌کردند. درگیری با حاتمی و اعتراض شماره 11 به کارت زرد اما در نهایت به کارت قرمز و محرومیت از دربی انجامید. پرسپولیس آن دربی را 3 بر 2 باخت و غیبت کمال حسابی به چشم آمد. البته این پایان ماجرا نبود و کارت قرمز و محروم او، بازی با سپاهان را هم به محرومیت بازیکن پرسپولیس اضافه کرد. 

در لیگ هفدهم مصدومیت شانه سه بازی دیگر را هم از کامیابی‌نیا گرفت که مهم‌ترین آن سپاهان بود. پرسپولیس در این بازی برنده شد اما در بازی مقابل گسترش فولاد 2 امتیاز را از دست داد. در آسیا هم بازی با الهلال در نیمه نهایی سال 2017 که پرسپولیس 4 بر صفر بازنده شد و بازی رفت نیمه نهایی 2018 با السد که برانکو توانست با نبودن نیمی از بازیکنانش به سختی یک بر صفر پیروز شود هم غیبت های مهم کامیابی‌نیاست.

داستان‌های او این فصل اما شکل جدی‌تری به خود گرفته است. عمل کامیابی‌نیا لیست غیبت‌های او را از چند بازی فراتر برده و او بخش اعظمی از فصل را از دست خواهد داد. بخشی که تراکتورسازی آن با باخت گذشت و حالا سپاهان و دربی‌اش هنوز مانده است. داستان کمال و پرسپولیس مثل هرسال با غیبت او در روزهای حساس دنبال می‌شود. تفاوت این فصل با فصل گذشته این است که تیم کالدرون در شرایطی حساس به سر می‌برد و برای رسیدن به روزهای آرامش، به تمام بازیکنانش و تمام قدرتش نیاز دارد.

30388
 

نظرات کاربران
یاشاسین تراختور
وقتی مهره جایگزینش یعنی احمد نورالهی میشه یکی از بهترین بازیکنای فصل قبل پس میشه گفت زیاد هم نمیتونه تاثیر گذار باشه غیبت اش.درسته کمال تو کارای دفاعی موفق تره ولی در مقابل نورالهی هم قابلیت هجومی بالایی داره.
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۲۹
پاسخ
11
56
فقط شیشعلی
درسته دست تیم تو پوست گردو مونده ولی سلامتی بازیکنامون از جام و برد و باخت مهمتره ، ارزوی سلامتی برای کمال همه بازیکنان ، پیشکسوتان و هوادارای ارتش سرخ
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۹:۴۴
پاسخ
9
72
سعید سعیدی
مهمم نیست که الان مصدومه و نمیتونه به تیم کمک کنه ، ممهم اینه که زمانی که هست با تمام توانش برای تیمش بازی کنه و تاثیر گزار باشه.وکمال این رو ثابت کرده و هر وقت بوده عالی بازی کرده.زنده باد کمال با تعصب.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۲:۲۸
پاسخ
7
60
عدالت سرخ
از اونجایی که همیشه همه چیز با احمد شروع میشه بهتره تو این بازی احمد نور الهی باشه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸:۰۵
پاسخ
16
83
پرسپولیس خسته(یازده گلادیاتور)
اول اینکه برای یک هافبک دفاعی جنگنده طبیعیه تعدادکارت بالا دوم اینکه دوساله داره بامشگل کتف بازیاروادامه میده واگه تاحالاجراحی نکردبخاطرمخالفت برانکوبوداگه تصمیم به عهده خودش بودشایدقبلاعمل میکردولی دراین فصل جای تعجبه که بعدپایان فصل چراجراحی نکرد!!!!این تنهاسوال مبهم وتعجبه!!بهرحال امیدواریم هرچه سریعتربه میادین برگرده وبازم مث همیشه پشت محوطه جریمه پرسپولیسوبیمه کنه.باارزوی سلامتی برای کمال باتعصب وجنگنده
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۲۲
پاسخ
14
81
پرسپولیس❤
گتوزووو برگرد:(((((
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۱۰
پاسخ
13
82
حمید
یه دونه ای داداش کمال چه تو زمین چه رو سکو
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۳۱
پاسخ
15
73
کریستوفر نولان
حالا عیب نداره خودش خیلی اذیت میشد
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶:۰۶
پاسخ
43
143
محمد
لایک
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۱۰
39
8